Şimdi Ara

YGS 45k dan 20k ya çekmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 5
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 11 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 6
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Mert Tekin (2 mesaj) seyirciiyon (1 mesaj) damla423 (1 mesaj) nucs (1 mesaj) SirrealsQ (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Mobil (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> YGS 45k dan 20k ya çekmek
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    542 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    arkadaşlar ygs sıralamam ygs1 45 ygs 2 39, MF4 için LYSde 20k ya çekmek çok mu zor ?

|
    |
  • Teğmen
    125 Mesaj
    zor degil benimde planim bu 45 deyim 20 bine cekmek tabi lys bilgine ve calismana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi damla423 -- 8 Haziran 2014; 16:49:13 >
    |
    |
  • Çavuş
    62 Mesaj
    başlıkta yazan sıradayım ve aynı sıralamaya çekmek istiyorum. ortalama netlerim mat:37 geo:18,19,20 civarı fizik:22 kimya:23 biyoloji:21,22,23 değişiriyor. sizin netleriniz nasıl arkadaşlar.
  • Teğmen
    194 Mesaj
    Ben de varimm :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1054 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mert Tekin

başlıkta yazan sıradayım ve aynı sıralamaya çekmek istiyorum. ortalama netlerim mat:37 geo:18,19,20 civarı fizik:22 kimya:23 biyoloji:21,22,23 değişiriyor. sizin netleriniz nasıl arkadaşlar.

lys ye hiç hazırlanmamış birsi olarak bu netlere ulaşmak için ne kadar çalışılmalı ?
  • Çavuş
    62 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sirreal911

quote:

Orijinalden alıntı: Mert Tekin

lys ye hiç hazırlanmamış birsi olarak bu netlere ulaşmak için ne kadar çalışılmalı ?

ben mezun olduğumdan lys temelim vardı açıkçası o yüzden forumdakiler gibi günde 8-9 saat yerine 4-5 ssat çalışıyorum genelde.ama eğer ilk senense ve bilmediğim konularım ve eksiklerim var diyorsan bundan sonra için pek bişey yapmana gerek yok açıkçası.otur denemelerde boş kalan soruların konularını çalış birkaç net faydası olur özellikle fen kısmı için.ama eğer bana 20k değil 50k-40k yeter diyorsan muhtemelen olur.netlerini bilmediğim için tam olarak bişey de diyemiyorum tabi
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Masal Oku
ankara gülüş tasarımı
Webtures SEO;SEO Nedir?
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,203
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.