Şimdi Ara

YGS 2017 | PUAN-SONUÇ PAYLAŞIMLARI [ANA KONU] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
263
Cevap
16
Favori
34.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • inş hocam ilk yuze yakin gelmesi kamçıladı beni

• umarım konu silinmez seneye karşılaştırmak istiyorum çünkü
  • Ana dil Flemenkçe

[sizer]YGS 2017 | PUAN-SONUÇ PAYLAŞIMLARI [ANA KONU]

• atmacahacker kullanıcısına yanıt
    Tebrikler güzel kardeşim, dersane yıllarımı hatırladım da, bilmediklerinizi boş bırakın diyen rehberlikçiyi iyi dinlemişsin ben onu yapamadım
  • [sizer]YGS 2017 | PUAN-SONUÇ PAYLAŞIMLARI [ANA KONU]

Hep heyecandan batirdim. Turkce paragraflarda normal denemelerde yapmadigim hatalar yaptim. Hele matematikte o kadar dalgin cozmusum ki polinom sorusunda aradaki isareti carpi sanip hemen gecmistim. Sinavdan sonra kitapcik aciklaninca baktim +'ymis. Artik bu geride kaldi hatalarimdan ders cikarim lys abanma zamani geldi. Eger bi taraflarimi kasip heyecanimida yenip 100kya cekebilirsem. Cok iyi olur ama olurda yine kotu gecerse hic birakmadan seneye tekrar hazirlanirim.

• Maşallah başarılı arkadaşları tebrik ediyorum. Vallahi kendi evladım kazanmış gibi sevindim yüksek puan alanlara helal olsun darısı çocuklarımızın başına

• q

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nutella gel -- 28 Mart 2017; 23:36:43 >
  • justdoit13 kullanıcısına yanıt

• nkt8 N kullanıcısına yanıt
    Hep bir önümdekini ve bir arkamdakini merak etmişimdir.Güzel denk gelmiş hocam tebrik ediyorum

• 2017 ve 2016 YGS

[sizer]YGS 2017 | PUAN-SONUÇ PAYLAŞIMLARI [ANA KONU] [sizer]YGS 2017 | PUAN-SONUÇ PAYLAŞIMLARI [ANA KONU]

• geçen yılki gibi birinci çıkar mı buradan?
  • Öğeyi denetle yapmaktan sıkılan yok sanırım ? :)
  • BEYLER ACİL YARDIMINIZ TAVSİYESİNİZ GEREK !!!

27 Yaşındayım kamuda memurum açık üniversite okumam gerek ilk defa sınava girdim hiç çalışmadım bu sonucu aldım sizce nasıl bi seçim yaparsam açık üniye gidebilirm lütfen yardım edin bu sene açık öğretime girmem başlamam gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FiFAMaster10 -- 29 Mart 2017; 9:24:47 >

• [sizer]YGS 2017 | PUAN-SONUÇ PAYLAŞIMLARI [ANA KONU]
    Dilciyim ygs'ye gerçekten hiç kasmadım lys abandım eksiğim olduğu için sonuç bu geldi. Ygs döneminde lys'yi düzelttim biraz lys 70+ geliyor denemelerde umarım Hacettepe veya Ege müt'e gidebilirim. Dilci arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim 2k civarına çekebilirmiyim bu ygs ile ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen sene 11k olmuştum ygsde ve yerleşmiştim.Bu sene öylesine girdim hiçbir şeye çalışmadan bu da sonuç [sizer]YGS 2017 | PUAN-SONUÇ PAYLAŞIMLARI [ANA KONU]
  • yüksek puan alan arkadaşlar dil öğrenin güzel bölüm seçip tamamlayın ülkeden gidin .. adınıza sevindim..
  • Berbat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zerkara -- 29 Mart 2017; 11:56:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zerkara

Berbat

Ne gelir bu puana ?
    Ben 4 yıldır girmiyordum, 165 puan almışım. Üstelik bir de çok salladım sayısalda.

• Benden başka optiğine bakmak için girdiğinde ''Beklenmeyen bir hata oluştu'' hatasını alan var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.