Şimdi Ara

YGS 2014-2017 SIRALAMALARI ÇOK YAKIN(Neden 2014 gibi gelmez diyorlar)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
1.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bir konu açtım çoğu arkadaşın ve benimde 2014 yılına sonucumuz çok yakın.Bazılarının 2014'den iyi bazıların neredeyse eşit.Bazılarınsa benim gibi 5-6k fark var.

Peki neden sonuçlar 2014 gibi gelmez diyorlar?Lysler arasında çok mu fark var ?

• alayı troll onların hocam
  • up
    arkadaşlar sonuçta hepimiz tahmin yapıyoruz.İllaki forumdan 300-400 kişi içinden bazılarımızın tahmini tutacak.

2014'den kötü geleceğini söyleyen arkadaşlar neye dayanarak söylüyor.Açıklarlarsa sevinirim
  • roket5361 kullanıcısına yanıt
    SS alıyorum. 11 Temmuzda görüşelim.
  • diyenler sınava girmedi emin ol ne şeyler görüldü bu forumda sınav başladıktan 30 dk sonra sınav kolaydı postu acanlar ful yaptigini idda edip sınava 5 yıl önce girenler rahat olun hocam mantıksal , istatiksel olarak 2014 ten iyi 2014 e yakın gelmesi gerek
  • Ben 2014 gibi gelmez diyorum çünkü daha iyi gelecek .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jocam mat sanki daha kaydi 14 den

• Hangi alan olduğuna bağlı. Mf genel olarak 2014 ve ondan iyi gelir çünkü forumda herkes fenin 2014 düzeyinde olduğunu söylüyor. Matematikten bahsetmeye gerek yok zaten herkes 14e eşit veya daha zor diyor.

İşler tmye özellikle tm3e gelince değişiyor. Bu tür konularda hep söylüyorum zaten. Kimse bana 14 edebiyat ve coğrafyasının bu seneden daha kolay veya eşit olduğunu söyleyemez. Matematik ne kadar zor olursa olsun bir matematiğin ortalama iki edebiyata, aynı şekilde 1.3 matematiğin ortalama bir coğrafya sorusuna eşit olduğunu her sene görüyoruz katsayilardan. Hele ki benim gibi ygssi 14ten kötü gelen varsa 14 gibi beklemesin üzülür. Ygssi hemen hemen aynı gelenler için de durum çok farklı olmuyor üstteki aciklamamdan dolayı. Kısaca gönül ister ki 14 gibi veya daha iyisi gelsin ama üzgünüm ki hayır gelmeyecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Saykoloji

Hangi alan olduğuna bağlı. Mf genel olarak 2014 ve ondan iyi gelir çünkü forumda herkes fenin 2014 düzeyinde olduğunu söylüyor. Matematikten bahsetmeye gerek yok zaten herkes 14e eşit veya daha zor diyor.

İşler tmye özellikle tm3e gelince değişiyor. Bu tür konularda hep söylüyorum zaten. Kimse bana 14 edebiyat ve coğrafyasının bu seneden daha kolay veya eşit olduğunu söyleyemez. Matematik ne kadar zor olursa olsun bir matematiğin ortalama iki edebiyata, aynı şekilde 1.3 matematiğin ortalama bir coğrafya sorusuna eşit olduğunu her sene görüyoruz katsayilardan. Hele ki benim gibi ygssi 14ten kötü gelen varsa 14 gibi beklemesin üzülür. Ygssi hemen hemen aynı gelenler için de durum çok farklı olmuyor üstteki aciklamamdan dolayı. Kısaca gönül ister ki 14 gibi veya daha iyisi gelsin ama üzgünüm ki hayır gelmeyecek.

dediğim gibi hocam.forumda birçok tahmin var illa bazılarımızın ki tutacak.bazılarımızın ki tutmayacak.

sizin ygs 2017-2014 farkı ne kadar.aradaki fark fazla dediniz

benim 6 bin kadar az bir fark

• Saykoloji kullanıcısına yanıt
    Yanlız 2014te girenler edebiyatı genel olarak iyi olduğu için böyle bence bakın görün tm 2014 gibi gelicek bana pek fark etmiyor gibi ama öyle

• 2014 gibi gelmez diyenler trolldür 2014 gibi gelicek sıralamaya ona göre bakın gelmezse sınırsız banlarım kendimi
  • Tarhana ve Rocknroll kullanıcısına yanıt
    8k fark var hocam 55bindeyim. Tabi ki herkes kendi mantığına uygun tahminler yapıyor yanılma payım elbette var ama tahminden çok veri üzerine konuşuyorum ben. İnşallah yanilirim da siralamalar iyi gelir

• hocam mf3 için 2014 gibi veya biraz daha kötü gelebileceğini düşünüyorum, niye daha kötü olabilir : 2014 fen biraz daha zordu 2017 fenden ama 2014 mat daha kolaydı 2017 mattan onun için mf3 de 2014 den bir tık daha kötü gelebilir .Ama İnşalah 2014 den iyi gelir hayırlısıysa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kantırdaki Kanascı -- 26 Haziran 2017; 23:29:0 >
  • Blackberrypink kullanıcısına yanıt
    Ama böyle bir genelleme yapamayız ki. Evet gittikçe öğrenci kalitesi düşüyor ama bu çok bir sey fark ettirmez. Her sene 23-24 ortalamada dolaşan edebiyat 2014te 19a kadar düştü. Bu sene de 19a gerileyeceğini sanmam. Kimse sonra üzülmesin diye söylüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr. eneox

2014 gibi gelmez diyenler trolldür 2014 gibi gelicek sıralamaya ona göre bakın gelmezse sınırsız banlarım kendimi

2014 gibi deyince çok esnek bir kavram oluyor. 2014e göre + - ne kadar gelir onu belirtirseniz daha iyi olur. Ss lendiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: CharlieSelim

quote:

Orijinalden alıntı: Dr. eneox

2014 gibi gelmez diyenler trolldür 2014 gibi gelicek sıralamaya ona göre bakın gelmezse sınırsız banlarım kendimi

2014 gibi deyince çok esnek bir kavram oluyor. 2014e göre + - ne kadar gelir onu belirtirseniz daha iyi olur. Ss lendiniz.

zaten o yüzden sınırsız banlıcam kendimi dedim + - belirtmeye yemiyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. eneox -- 26 Haziran 2017; 23:33:56 >
  • Kantırdaki Kanascı kullanıcısına yanıt
    Hocam mf4 için 2014 den iyi gelme ihtimali daha mı yüksek o zaman?
  • Saykoloji kullanıcısına yanıt
    Ben ortalamaya değil gs hukuk gibi okullara girenlerin durumuna göre yazıyorum

• Angelopsss kullanıcısına yanıt
    şu kesin : aynı puanda mf4 mf3 den daha iyi sıralama olur , mf4 tahmınımce 2014 le aynı yada bir tık iyi gelir
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.