Şimdi Ara

ygs 1 den 250 üstü almak için ne yapmam gerek (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Önce millet barajı geçsin diye konulmuş soruları ayıklayacaksın. 1 ay kala böyle bir soru sorduğuna göre çalışmadığını farz ediyorum. Her dersin kendi içerisinde kek konuları vardır, onlara bir göz gezdir. Bu arada YGS-1 de 250 yi Türkçe Sosyal ağırlıklı çözerek de yapabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gecmisgecmistir

quote:

Orijinalden alıntı: korsan58

ufak bir beyim kırpıntısı yeterli olacaktır bunun yanında tabi ki okuma yazma ve dört işlem de lazım

yok artık abartma.500 bin kişi barajı gecemiyor.bunlar okuma yazma bilmiyor mu yani? ben iyi bi puan aldım belirtiyim

abarttığım yok bunlar hiç mi liseye gitmedi anlamıyorum cidden matematikte 10 soru dört işlemden ibaret
    türkçe desen okuduğunu anlasan 20 soru
    az bir şey genel kültürün varsa 10ar da diğerlerinden yaparsın
  • quote:

quote:

quote:

ufak bir beyim kırpıntısı yeterli olacaktır bunun yanında tabi ki okuma yazma ve dört işlem de lazım

yok artık abartma.500 bin kişi barajı gecemiyor.bunlar okuma yazma bilmiyor mu yani? ben iyi bi puan aldım belirtiyim

abarttığım yok bunlar hiç mi liseye gitmedi anlamıyorum cidden matematikte 10 soru dört işlemden ibaret
    türkçe desen okuduğunu anlasan 20 soru
    az bir şey genel kültürün varsa 10ar da diğerlerinden yaparsın

dediğin netlerle ygs 1 den barajı bile geçemiyosun.sosyal ne alaka? ayrıca genel kültür de ne alaka kpss mi bu? adam fen i genel kültür ile mi çözecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Türkçenin çoğu paragraf zaten okuduğunu anlaman lazım.Sosyalinde çoğu mantıkla çözülebiliyor.Paragraf çöz ve mat fen konularına çalış.

• quote:

quote:

Onlar okuma yazma bilmiyor aynen öyle. Pisa testini duydun mu?

Ülkedeki gençler arasında yapılan testte kendi dilinde okuduğunu anlamadaki sıralamamızı göstermek istiyorum. Şimdi sen bu gençler okuyabiliyor diyebiliyor musun?

ygs 1 den 250 üstü almak için ne yapmam gerek

• Poka Yoke kullanıcısına yanıt
    dostum bu kimin sorunu peki? tamam gençlerde de sorun var ama bütün suç öğrenciye yıkılmali mi sence ? sanki zekayı ölçen bir sınavmış gibi aldığın puanı okuma yazma bilen alır felan diye düşük gösterip adama kendini gerizekali hissettirmenin bir amacı yok bence.demek ki sadece okuma ve yazma bilmek lazım değilmiş yuzbinlerce kişi barajı bile gecemiyorsa

• Ayakkabimi yollasam 400 puan alir gelir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.