Şimdi Ara

YGS-1 220 LYS de ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
3
Cevap
0
Favori
371
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> YGS-1 220 LYS de ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    394 Mesaj
    Arkadaşlar YGS çok kötü geçti 220 falan gelecek sayısalcıyım Hedefim İnşaat mühendisliği en kötü okul puanıyla birlikte 310 falan almak okul puanım 40 mf-4 de istediğim üniversite ise 337 puandı geçen sene sizce olurmu yoksa seneye mi hazırlanmalıyım lütfen kafam çok karışık morelim çok bozuldu ne yapmalıyım

|
    |

Orijinalden alıntı: dentist3

Arkadaşlar YGS çok kötü geçti 220 falan gelecek sayısalcıyım Hedefim İnşaat mühendisliği en kötü okul puanıyla birlikte 310 falan almak okul puanım 40 mf-4 de istediğim üniversite ise 337 puandı geçen sene sizce olurmu yoksa seneye mi hazırlanmalıyım lütfen kafam çok karışık morelim çok bozuldu ne yapmalıyım
    quote:

Orijinalden alıntı: dentist3

hocam bende o puanlarda aldiim.staj oldugundan iyi hazirlanamamistim.ic mimarlik istiyorum ben 380 puanla aliyo.mecburen seneye kalcam.maddi durumun kotu degilse ailende destek olursa kal derim.benimde moralim bozuk kotu gecti sinav.lys bbasliyorum bu hafta.bos durmaktan iyidir.simdiden baslarsak seneye cok daha iyi yerlere gelebiliriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    394 Mesaj
    Bir sene kalmamda sıkıntı yokta yapamazmıyım en az 305 puan falan
    |
    |
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
SEO
haberler
üniversite
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.