Şimdi Ara

Yetkili servis bakım fiyatı hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba. 2007 model 1.3 Multijet Grande Punto aracım şuan 98000'de 100000 bakımını serviste yaptırmak istiyorum. Bugün arayıp fiyat aldım servisten ve 580 tl fiyat verdi. Bu fiyat normal midir? Yağ değişimi ve filtre değişimleri hepsi içindeymiş. Bu işlerden pek anlamam. Sanayiye mi götürmeliyim acaba arkadaşlar. Bana bir fikir verir misiniz? Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fiata bu parayı istiyorlarsa ben bedavaya biniyorum hocam ds5 aracımın 50 bin bakımı 590 tl bence sadece rutin bakıma çok istemişler

• servis fiyatı normal, sanayide max 200 tutar
  • Anladım. Servise gitmeye gerek yok o zaman. Teşekkürler arkadaşlar.

• Yetkili servise götürün sanayi yamyamlarına güven olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: BekiRoRo

Yetkili servise götürün sanayi yamyamlarına güven olmaz.

katılıyorum. tamamen güvendiğiniz, tanıdığınız biri olmadığı sürece sanayiye götürmeyin. yetkili servise götürürseniz bir sorun çıkarsa en azından çağrı merkezini arayıp, bağırıp çağırarak sonuç alabileceğiniz bir kurumla muhatap olursunuz.

bir de, 580 liraya tam olarak nelerin dahil olduğunu yazarsanız daha isabetli yorumlar alırsınız diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: archerman11

quote:

Orijinalden alıntı: BekiRoRo

Yetkili servise götürün sanayi yamyamlarına güven olmaz.

katılıyorum. tamamen güvendiğiniz, tanıdığınız biri olmadığı sürece sanayiye götürmeyin. yetkili servise götürürseniz bir sorun çıkarsa en azından çağrı merkezini arayıp, bağırıp çağırarak sonuç alabileceğiniz bir kurumla muhatap olursunuz.

bir de, 580 liraya tam olarak nelerin dahil olduğunu yazarsanız daha isabetli yorumlar alırsınız diye düşünüyorum.

Hocam tam detay vermiyor servis. Bana dediği filtreler ve yağ değişimi. Yani kalem kalem ne yapacaklarını söylemiyorlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.