Şimdi Ara

Yetkili servis adı altında hizmet veren sahte firmaya ne yapılır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
71
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün sabah açılmayan samsung j7 core cihazımı samsung yetkili servisi adı altında hizmet veren! bir yere götürdüm.
    Cihazı teslim ederken tamir olmasa dahi 15 tl servis ücreti alacaklarını
    ekranın kırılabileceğini v.s. söylediler.Bu arada servis dediğime bakmayın döküntü bir dükkan ve asık suratlı bir personel var.
    Neyse öğleden sonra arandım cihazınız hazır gelip alabilirsiniz dediler arızası neymiş dedim anakart arızalıydı tamir edildi 40 tl ücreti var dediler gittiğim zaman kaydı alan bayan cihazın tamir olmadığını söyledi 15 tl ücret aldı bende neden bana tamir edildi dediniz dedim.Arka taraftaki çalışana baktı çalışan ben iade dedim dedi bende aksini söyledim atarlı şekilde konuşmaya başladı benimle arkasından bayan iyi işte burda öğrenmiş oldunuz demesi benim şartelleri attırdı ağzıma geleni söyledim şikayet edeceğim dedim üzerime yürümeye başladılar bir tanesi kaçtı aşağı ve aşağıdan müdür gelip benden özür diledi bende bana insan gibi söyleseydiniz ben şehrin öbür ucundan geliyorum burda öğrendiniz işte ne demek dedim küfürler ederek çıktım.Sonra ise samsung u aradım durumu bildirdim onlarda orayla yetkili servisliği bitirdiklerini söyledi ben neden google da ve websitelerinde yetkili servis olduklarını belirtiyorlar insanları kandırıyorlar yetkili servis olmadıklarını bilsem kapısından girmezdim dedim özür dilediler ve kayıt aldılar.Sizce böylelerine ne yapılmalı.Şikayetvar da ve google yüzlerce şikayet varmış sonradan gördüm.
    edit:cihazı 40 tl başka bir yerde tamir ettirdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-11B71D1D1 -- 13 Mayıs 2020; 17:35:2 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.