Şimdi Ara

YETİİŞİİİNNN YAANIIYOOORUUMMM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yaa arkadaslar sımdı dun burada okudugum bı yazı sonucu speed fan ı ındırdım ıste bı guzel yukıledım ama bıraz sasırdım ıste programı ılk yukledıgımde bılgısayar 6-7 saattır acıktı belkı ondandır fılan dedım ama bu sabah bılgısayarı actıgım gıbı yıne 64 dereceyle karsılasınca bıraz moralım bozuldu acaba programda mı bı dandıklık var yanı bılgısayarı actıgım gıbı bole bu gun ızmıtte hava kapalı ve soguk yanı sıcak bı havada yok bı aydınlatın benı yaaaa.......

bıde resımdekı
    temp 1:33C neyın sıcaklıgı
    temp 2:37C neyın sıcaklıgı
    temp: 64C neyın sıcaklıgı*****************
    HD0: 31C neyın sıcaklıgı

bıde bu programı ılk kullandıgım ıcın neyın ne oldugunu bılmıyorum derecelerın yanındakı ısaretlerın tam anlamı ne

Eger program dandık ondan dıyosanız daha ıyı bı prog lınkı verırmısınız...

• arkadaş everst programı var onu kullan çok rahatlıkla anlarsın hangisine ait olduğunu.
  • temp1 CPU
    temp2 GPU sıcaklıklarını gösterir
  • quote:

Orijinalinden alıntı: NightFoxx

yaa arkadaslar sımdı dun burada okudugum bı yazı sonucu speed fan ı ındırdım ıste bı guzel yukıledım ama bıraz sasırdım ıste programı ılk yukledıgımde bılgısayar 6-7 saattır acıktı belkı ondandır fılan dedım ama bu sabah bılgısayarı actıgım gıbı yıne 64 dereceyle karsılasınca bıraz moralım bozuldu acaba programda mı bı dandıklık var yanı bılgısayarı actıgım gıbı bole bu gun ızmıtte hava kapalı ve soguk yanı sıcak bı havada yok bı aydınlatın benı yaaaa.......

bıde resımdekı
    temp 1:33C neyın sıcaklıgı
    temp 2:37C neyın sıcaklıgı
    temp: 64C neyın sıcaklıgı*****************
    HD0: 31C neyın sıcaklıgı

bıde bu programı ılk kullandıgım ıcın neyın ne oldugunu bılmıyorum derecelerın yanındakı ısaretlerın tam anlamı ne

Eger program dandık ondan dıyosanız daha ıyı bı prog lınkı verırmısınız...

temp1: islemci
    temp2: anakart
    temp3:ekran karti
    temp4:hdd

sadece ekran kartin sıcak o da masaustundeki oyunnlardan oluyor cok acik belli yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi granddevil -- 10 Ağustos 2005, 13:21:31 >

• BENDE EVEREST İ TAVSİYE EDERİM. SADECE SICAKLIK DEĞİL ANLAYANA TABİ HER ŞEYİ YAZIYOR.
  • Bir arkadaşa PC topladık , speedfan kurduk.
    Biz de 120 derece gibi anormal bir değer gördük. Hatta bayağı araştırmıştım , bilen çıkmamıştı.
    Önemsemedik , şimdiye kadar da birşey olmadı.
    (Aman bana uyup da araştırmamazlık etme , sorumluluk kabul etmem.)
  • quote:

Orijinalinden alıntı: YellowBase

Bir arkadaşa PC topladık , speedfan kurduk.
    Biz de 120 derece gibi anormal bir değer gördük. Hatta bayağı araştırmıştım , bilen çıkmamıştı.
    Önemsemedik , şimdiye kadar da birşey olmadı.
    (Aman bana uyup da araştırmamazlık etme , sorumluluk kabul etmem.)

anakartin desteklemedigi icindir ornek olarak resme bak benim pc nin sicakliklari:

• everest lınkı verırmısınız dostlar
  • bu programların sıcaklık göstergelerine ne kadar güvenebiliriz?
  • ana benim ekran kartı buz tutmuş -1 derece olarak gösterio

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EsemihH -- 10 Ağustos 2005, 23:50:05 >
  • bende hicbirsey yazmıyo neden acaba, desteklemiyor diye mi ??
  • quote:

Orijinalinden alıntı: EsemihH

ana benim ekran kartı buz tutmuş -1 derece olarak gösterio

aynen
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.