Şimdi Ara

yetersiz hafıza uyarısı arkadaşlar yardım boss tooll güvenli,mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaşlar iphone broswerden yeni zilsesi yaptım ve bu uyarı geldi araştırtım konuyu biraz ama coğu boss toll dio pek coğuda bu program yüzünden telefonun cöktüğünü söylüyo ne yapmalıyız acil yardım

• az önce bir tane iphone un fontlarını ringtone larını ve applicationlarını taşıdım bir sorun yaşamadm 2dk da bitti hepsi ama sorun yaşayan arkadaşlarda war belki başka programlardan dolayı onlarda uyumsuzluk çıkmıştır bilemicem
  • bosstool telefonu kırdıktan sonra ilk kurup uyguladığım programlardan biriydi ve telefonda hiç bir sıkıntı yaratmadı şu ana kadar...

http://www.iclarified.com/entry/index.php?enid=651 buradan kurulum ve kullanım hakkında resimli anlatım mevcut yardımcı olur sanırım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: aston

bosstool telefonu kırdıktan sonra ilk kurup uyguladığım programlardan biriydi ve telefonda hiç bir sıkıntı yaratmadı şu ana kadar...

http://www.iclarified.com/entry/index.php?enid=651 buradan kurulum ve kullanım hakkında resimli anlatım mevcut yardımcı olur sanırım...

işin aslı programın nasıl kulanılıcağını öğrendim resimli olarkark ama dediğim gibi ilk restoreden sonra kurulunca problem olmuyomuş bende tabi iş işten geçti şimdi kursam bir sorun yaşarmıyım ondan tırsıyorum deneyen varsa
    ona göre kurcam ziraaa mecbur bişi kurcazzz ama du bakalım yardımcı kim olcak

• quote:

Orjinalden alıntı: dreamman115

az önce bir tane iphone un fontlarını ringtone larını ve applicationlarını taşıdım bir sorun yaşamadm 2dk da bitti hepsi ama sorun yaşayan arkadaşlarda war belki başka programlardan dolayı onlarda uyumsuzluk çıkmıştır bilemicem

acaba bosstooll sonradanmı kurdunuz vede bu işlemleri her uyarı geldiğinde tekrarlamakmı gerekiyor?
  • evet arkadaşlar strese daha fazla dayanamadım kurdum denedim 113mblık boş hafızaya eriştik şimdilik bi sorun yok ama relocate aplication seceneği kesinlikle yapmayınız diede diğer forumlarda okudum onu kullanmadım zira ymediii ama cvplarınızı hala bekliorum
  • Bende de herhangi bir sorun yaratmadı
  • relocate applications yapki bundan sonra indirip kuracagın butun programlar ana hafızaya kurulsun.(Buyuk olana)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozngltkn -- 20 Mayıs 2008; 10:16:48 >
  • arkadaşlar, Boss Tool'u bugüne kadar hep kullandım... hiçbir sıkıntı yaratmadı... özellikle son defa winPwn yaptıktan sonra da kullandım ki bilmiyorum biliyor musunuz?! winPwn'de yarattığınız kendinize özel (custom) firmware'de hangi programları kuracağınızı seçiyorsunuz... restore yaptıktan sonra tüm programlar yüklü!

bi daha program yüklemeye gerek kalmıyor.... tüm bunlardan sonra kullandım Boss Tool'u ve sorunsuz taşıdı herşeyi... yapmanız gereken sadece önce ringtoneları, sonra fontları taşıyın...(bu arada free disk space'in arttığını gözelemleyin) en son applicationları taşıyın.... bazen bir iki defa deniyorsunuz, applicationları taşımıyor... o zman denemeyi bırakın, bi süre sonra gene deneyin (telefonu kapatıp açtıktan sonra, başka şeyler yükledikten sonra vs..vs...)

ama hiç bir sıkıntısı yok! olsa da sorun deil, restore yapmak artık dakikalar ile (tam kurulum ile) ;)

• ii güzel diosunuzdahenüz backup almayı öğrenemedik bi sorun olursa en cok korktuğum restore değil o rehberi yeniden yazmak :( yüzden şimdilik aplicaion yapiycam ama bedeki bu progra yükleme sewdası warken ecbur yapcaz en iisi ben şu bacup işini ve restoreyi öğrenim içene sona yapim:)
  • ah be dostum, az evvel başka bi konuda türkçe yazımlarına bu kadar takmayın, yardımcı olun filan içerikli bi laf ettim...
    ama senin mesajını anlamaya çalışırken kendi kendimle çeliştim...

quote:

Orjinalden alıntı: ilksenhan

ii güzel diosunuzdahenüz backup almayı öğrenemedik bi sorun olursa en cok korktuğum restore değil o rehberi yeniden yazmak :( yüzden şimdilik aplicaion yapiycam ama bedeki bu progra yükleme sewdası warken ecbur yapcaz en iisi ben şu bacup işini ve restoreyi öğrenim içene sona yapim:)
  • haklısın bidahakine dikkat ederim:)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.