Şimdi Ara

Yeter lan yeteeeeeerrr!!

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
46
Cevap
0
Favori
2.490
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Yeter lan yeteeeeeerrr!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    11575 Mesaj
    eminim ki tipi düzgün ama kendine bakmayan birisin. bu forumda tipsiz olduğunu iddia edenlerin %99'u gibi.
    Gigabyte B450M S2H | AMD Ryzen 5 1600 AF | XPG 8GB*2 3000MHZ DDR4 GAMMIX D10 | Sapphire Radeon RX5500 XT PULSE OC 4GB | SanDisk 500GB Ultra 3D SSD | Western Digital 1TB Blue 7200RPM | SilverStone Strider Essential 600W | Zalman N3 Mid Tower | Philips 243V 24" | Microsoft Wired Desktop 600 | Gigabyte Aorus M2
  • Binbaşı
    1074 Mesaj
    Kendin demişsin yüzümüzü kendimiz seçmiyoruz.Herkes ne derse desin sen tipsizim diye depresyona girersen hiç bir şey yapamazsın.Ne örnekler var bacağı eli yok hayata tutunuyorlar.Sen de yapabilirsin.Öncelikle sağlığına kavuşman gerek tabiki.Hastalığınla alakalı her şeyi araştırmalısın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: kangaetemo

eminim ki tipi düzgün ama kendine bakmayan birisin. bu forumda tipsiz olduğunu iddia edenlerin %99'u gibi.
    Hadi diyelim ki ben kendimi tipsiz bulmuyorum ya çevremdekiler?Yemin ederim bi kere arkadaş bulunduğumuz yeri kastederek buranın en çirkin çocuğusun demişti.

iyi arkadaslarin olsa cirkin olsan bile cirkin demezlerdi en fazla iki espri yapar gecerlerdi. arkadas ortamini degistirmeni tavsiye ederim

|
    |
    jeanbay3 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Gigabyte B450M S2H | AMD Ryzen 5 1600 AF | XPG 8GB*2 3000MHZ DDR4 GAMMIX D10 | Sapphire Radeon RX5500 XT PULSE OC 4GB | SanDisk 500GB Ultra 3D SSD | Western Digital 1TB Blue 7200RPM | SilverStone Strider Essential 600W | Zalman N3 Mid Tower | Philips 243V 24" | Microsoft Wired Desktop 600 | Gigabyte Aorus M2
  • Yüzbaşı
    611 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kangaetemo

iyi arkadaslarin olsa cirkin olsan bile cirkin demezlerdi en fazla iki espri yapar gecerlerdi. arkadas ortamini degistirmeni tavsiye ederim
    Başka arkadaş grubumda yok ki doğru düzgün.Yalnız kalmaktanda çok korkuyorum.

Orijinalden alıntı: jeanbay3

Başka arkadaş grubumda yok ki doğru düzgün.Yalnız kalmaktanda çok korkuyorum.

korkma, ben hayatimdaki pislikleri temizledigimden beri cok rahatim eminim ki sen de oyle hissedeceksin. arkadas elbet bulunur ama bunlarla devam edersen mental problemlerin olacak ki baslamaya baslamis bile

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
emek server
Sohbet
SEO
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.