Şimdi Ara

Yeter beyler WEST'e geçtim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün ARAM gireyim dedim. Nidale denk gelse oynayacaktım bir güzel. Denk gelmedi, 2 kere zar attım 2.de nidalee denk geldi. Takım da güzeldi. Oyunun 15.dakikasına kadar saydım, toplamda sadece 3 mızrak kaçırdım. Adamların hepsi (daha doğrusu ergenler) ana bacı sövdüler bir tane tutturamadın diye. 15 dakikada 3 mızrak lan!! Yeter beyler ben WEST'e geçtim. Allah'ın eziğiyle feederıyla oynayacağıma West'in Troll leriyle uğraşırım olmadı oyunu bırakırım.

• Lolking plz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun he pardon zaten geçmişsin.
  • Hesaba talibim.
  • Direk oyunu biraksaydin westte de cok var :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlısı
  • West'te ilk oyunu oynadım.

Takım:
    Khazix
    Garen
    Karthus
    Draven
    Nami (Ben)

Rakip Takım:
    Master yi
    Khazix
    Malphite
    Garen
    Shen

Benim supportluğum sayesinde almamız lazımdı ancak Garen(bizimki) oyuna girdiğinde herkes 10 lvldi. Herkes 15 lvl olduğunda draven "I'm late for school bb" deyip çıktı :D

Master Yi 28/6/*
    Nami(Ben) 18/4/*

Oyunu Master Yi'nin ezici üstünlüğü ile kaybettik. Hayırlısı bakalım.

Edit: Yeni oyuna giriyorum yine Nami'yim. Bir bizde bir karşıda olmak üzere oyunda ben hariç iki tane Türk var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meakka -- 5 Şubat 2014; 11:33:28 >
  • Sonucu bekliyorum

• westinde pek farkı yok ki
  •  Yeter beyler WEST'e geçtim.

Buyrun beyler.

@Jersey Devil

Haklısın buranın da farkı yok. Draven de 1 kill'i KS ile aldı :D

Oyunun başında Urgot,Master Yi vs Nami oynadık 2vs1 botta.
    Sonra Master gitti falan 2 kill aldım. Diğer Kill'i de Mor Merkezin yanındaki 2 kule sağolsun oyunun sonunda aldım yani.

• Eger plat ve ustu degilsen ayni mokun laciverti ben sana soyleyeyim sadece daha az flamer var

• quote:

Orijinalden alıntı: Meakka

Yeter beyler WEST'e geçtim.

Buyrun beyler.

@Jersey Devil

Haklısın buranın da farkı yok. Draven de 1 kill'i KS ile aldı :D

Oyunun başında Urgot,Master Yi vs Nami oynadık 2vs1 botta.
    Sonra Master gitti falan 2 kill aldım. Diğer Kill'i de Mor Merkezin yanındaki 2 kule sağolsun oyunun sonunda aldım yani.

Kaç lvl sin aga sen ?

• nickini gizlemeseydin keşke sanırım bronz 5 civarısın o yüzden böyle denk geliyo ama o kadar da abartılcak bi durum yok yani tr'ye kıyasla bana gelen troller 10/1 hatta daha da düşüktür(tabi son oyunlarım bunun dışında )

edit : Harbi lan :D yeni mi açtın karakteri o speller ne öyle çamur atmayı bırakın çok fazla türk akını var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iWontBeYourFathe -- 5 Şubat 2014; 12:17:17 >

• Beyler West'e geçtim derken yeni hesap açtım. 40liraya yazık değil mi?
  • Adam 10 level heralde aga . Bizde tartısıyoruz

Edit : yeni acc acmıssın , 5 level adam oyundan ne cakar ki hemen burasıda aynı diyorsun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi clloyd -- 5 Şubat 2014; 12:30:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meakka

Beyler West'e geçtim derken yeni hesap açtım. 40liraya yazık değil mi?

NA'ya da gitsen aynı bok yeni acc'ta hemen QQ konusu açıp lekeliyonuz
  • Dusuk level normal durum + cok fazla turk gelebilir dusuk levelda yeni baslayanlar ne anlar

• west serverinde şu anda eloboost yaptırmış birsürü bronz-silver seviyesi adam var ve sayıları çok fazla.Diamond-plat-gold liglerinde oynuyorlar şu anda ve hiçbir şekilde yaptırım uygulanmıyor bunlara.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.