Şimdi Ara

Yeter artık yeter!

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
7
Cevap
0
Favori
294
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> Yeter artık yeter!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    4692 Mesaj
    Neyse edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F8946C419 -- 27 Şubat 2017; 18:21:24 >

|
    |
    valla tüm taraftarlar böyle, topluluk psiolojisi. seviyesiz olmayan bir iki beste söylersin olur biter de tüm yol boyu diğer insanların kulağının dibinde bağırmak hele küfürlü falan direkt çomarlık. kendi taraftarını bile çekemiyorsun bazen.
    Çünkü ülkemizin %70'i eğitimsiz, sürü psikolojisine sahip insanlar. Kalabalığa karışınca içlerinde baskılanmış hayvani dürtüleri kabarıp, sağa sola sallayan adam çok. Tek başına olsa montu gırtlağa kadar çekip gezecek şahıslar, böyle saçma işlere girişiyor. Ayıp valla, onların yerine yol boyu ben utanıyorum.
    |
    |

Vatan ne Türkiye'dir Türklere ne de Türkistan, vatan büyük ve müebbet bir ülkedir; Turan!
  • Yarbay
    3821 Mesaj
    Konu nedir beyler?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: [Eren]

valla tüm taraftarlar böyle, topluluk psiolojisi. seviyesiz olmayan bir iki beste söylersin olur biter de tüm yol boyu diğer insanların kulağının dibinde bağırmak hele küfürlü falan direkt çomarlık. kendi taraftarını bile çekemiyorsun bazen.

Yaşa. Bugün delirdim resmen o kadar taraftarlık olmaz olsun dedim ya. Desteklesin eyvallah ama başkasını rahatsız edince ne değişiyorsa?

|
    |
    |
    |

Azıcık başkanlık bilincine sahip olda istifa et ve bir daha ismini Gs'la anma.

|
    |
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
192.168.1.1
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.