Şimdi Ara

Yeter artık yeter!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F8946C419 -- 27 Şubat 2017; 18:21:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• valla tüm taraftarlar böyle, topluluk psiolojisi. seviyesiz olmayan bir iki beste söylersin olur biter de tüm yol boyu diğer insanların kulağının dibinde bağırmak hele küfürlü falan direkt çomarlık. kendi taraftarını bile çekemiyorsun bazen.
  • Çünkü ülkemizin %70'i eğitimsiz, sürü psikolojisine sahip insanlar. Kalabalığa karışınca içlerinde baskılanmış hayvani dürtüleri kabarıp, sağa sola sallayan adam çok. Tek başına olsa montu gırtlağa kadar çekip gezecek şahıslar, böyle saçma işlere girişiyor. Ayıp valla, onların yerine yol boyu ben utanıyorum.
  • Konu nedir beyler?

• quote:

Orijinalden alıntı: [Eren]

valla tüm taraftarlar böyle, topluluk psiolojisi. seviyesiz olmayan bir iki beste söylersin olur biter de tüm yol boyu diğer insanların kulağının dibinde bağırmak hele küfürlü falan direkt çomarlık. kendi taraftarını bile çekemiyorsun bazen.

Yaşa. Bugün delirdim resmen o kadar taraftarlık olmaz olsun dedim ya. Desteklesin eyvallah ama başkasını rahatsız edince ne değişiyorsa?

• buz gibi penaltımızı yediler.. AMA AMA EFENDİ BJKKK.............
  • Ulan senin gibi başkan olmaz olsun tüm sezon yedirdin bitirdin bizi adam, doğrana doğrana herifleri şampiyon yaptırdın

Azıcık başkanlık bilincine sahip olda istifa et ve bir daha ismini Gs'la anma.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.