Şimdi Ara

YETER! ARTIK DH TEMİZLENSİN - Konu açmaya korkuyoruz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Foruma bundan tam 1 yıl 2 gün önce "Şehitlerin cesetleri çürürmü" konu ile başladım ve konu dışı hariç 400 küsür mesajım var ve haftada en az 4-5 kez DH'deyim.

Aklıma gelenleri, merak ettiklerimi DH'de sorarım ama artık insanların verdiği cevaplar bizi buraya birşey sormaya korkutuyor.Artık DH temizlensin.Artık böyle insanlar silinsin.DH'nin kalitesi böyle insanlar sayesinde düşüyor.

bir konu açtım bin pişman oldum.Ya isterseniz saçmalıyo diyin ne derseniz diyin ama bu kadar da olmazki!

Alın inceleyin

quote:

quote:

uralbystreet

Arkadaşlar iki ilginç soru
    1 ilerde gelişecek teknolojilerde Atatürk tekrar yaşatılabilirmi ?
    2 Atatürkün anıtkabirdeki mumyalanmış hali bir suyuun içinde duruyormuş.Bu suyu değiştirmeeye gelen görevliler atatürkü görmüyormu?,

teşekkürler...

cok sıkılıyorsun degilmi dostum.benden sana bir tavsiye sıkıldıgın anlarda sag el orta parmagını kullan.bu ne bicim konu.hala atatürkten medet umuyorsun degil mi kendini ise yaramaz,bir baltaya sap olamaz bir mahlukat gibi hissediyorsun degilmi?
    atatürk senden igrenirdi herhalde.umarım büyük komutan senin varlıgında bile haberdar olmaz yattıgı yerde!!!

İşte açık.böyle binlerce örnek verebilirim.Belki saçmalıyorum ama bu böylemi cevaplanır ?

Artık Yeter DH temizlensin böyle insanlardan ya
    Lütfen
    Artık konu açmaya korkuyoruz arkadaşlar .........

Lütfen fikirlerinizi paylaşın

• O mesajı şikayet edicektim ama şikayet butonunda bi sorun var sanırım, iç sunucu hatası veriyor.
    Modlara buradan yapalım çağrımızı madem: "sıkılınca orta parmağını kullan" diyebilen kullanıcılar istemiyoruz.
  • aynen katılıyorum.bende bıktıum bu mıltten.bır soru soruyorsun.sankı adamlar dalga gecmek veya senı rezıl etmek için sırada bekliyorlarmış gıbı hazırdalar.
  • Ya arkadaş böyle birşey olabilirmi ya
    bende edecektim aynı hatayı aldım.Tüm arkadaşlar bu işe SON verelim yada Son verilmesi için elimizden geleni yapalım.Özel bir ekip kurulsun DHdeki böyle insanlar temizlensin.Her isteyen üye olamasın.Forumun kalitesi belli olsun.Foruma üye olmak için davetiye olsun bu gibi şeyler yapılsın.Lütfen arkadaşlar
    Lütfen sayın forum yönetimi...
  • biri bu adama haddini bildirsin insanlar buraya konuşmak için geliyor verilen cevaba bak
  • +999999 bencede üye alımı bu kadar kolay olmasın artık
  • bence de üye alımı durmalı artık.nasıl ekşisözlük belli dönemlerde üye alıyosa bu forum da böyle bir şey yapmalı.çünkü gereksiz çok insanla doldu forum.
  • arkadaşlar forum en nihayetinde temelde "DONANIM - TEKNİK / YAZILIMSAL DESTEK" üstüne kurulu. Tamam belki konu dışında yeni adam istemiyorsunuz ama bilgisayarı bozulan ve burdan medet uman birisi birden " YENİ ÜYE ALMIYORUZ" yazısıyla karşılaşmamalı. Belki yeni üyelerin sadece donanım - yazılım vs.. bölümleri ile kısıtlanması mümkün olabilir ama yönetim ona dahi sıcak bakmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi N. Flamel -- 19 Mart 2006; 23:23:56 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: martymcfly

+999999 bencede üye alımı bu kadar kolay olmasın artık

o cozum diil ki!!
    nassı almayı planlıyosun??? ikametgah nufus sureti falan???

bu msjlarda modların devreye girip o uyeyi uzaklastırması gerekio...
    o uye de yeni bi uyelik alıp girer ayrı mevzu!!! yani bu ceza onun için yarım saatlik bi kayba yol acar!!!
    aslında deginilen konu cok cok dogru ama iste yapacak bişi yok...
    yaklasık 3 aydrır bu forumda takılıyorumm ve bu konu hakkında cok msj okudum cok konu acıldı!!!
    BENCE EGITIM SART!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cernunnos

arkadaşlar forum en nihayetinde temelde "DONANIM - TEKNİK / YAZILIMSAL DESTEK" üstüne kurulu. Tamam belki konu dışında yeni adam istemiyorsunuz ama bilgisayarı bozulan ve burdan medet uman birisi birden " YENİ ÜYE ALMIYORUZ" yazısıyla karşılaşmamalı. Belki yeni üyelerin sadece donanım - yazılım vs.. bölümleri ile kısıtlanması mümkün olabilir ama yönetim ona dahi sıcak bakmıyor.

aslında mantıklı bi çözüm olabilir.mesela yeni bir üye sadece belli bölümlere mesaj atabailecek. teknik yardım,donanım genel mesela..paylaşımı ve mesaj sayısı arttıkça da diğer bölümleri kullanabilecek.
  • bence bu konu geride kalmış ve daha konuşulması gereken bişey çünkübir kaç kişinin deil herkesin sorunu şimdi millet bana dicek len bu daha yeni yetme bu niye konuşuo die (buda konunun parçası zaten) ama bende 1-1.5 yıldır burdayım kolay kolay bişeyler yazmıyorum çünkü geneli msj sayısına göre ilgi gösterio bakıo aman bi çömez daha boşver falan.bende bu foruma googlede bişeyler ararken kayıt oldum ama o zamandan şimdiye gerçekten forum bozulmaya başladı herkez bunun farkında ama sonuçta bu bizim milletimiz için normal.değer verdiğin bişey kaybolana kadar hiç bir çaba gösterme ondan sonra arkasndan ağla boşver yaaa....
  • dün akşamda faacker diye biri vardı sağa sola bulaşıp insanları ve açtıkları konuları aşağılayıp duruyordu gerçi yönetim geregini yaptı ama onlarda naapsın üyelik herkese açık bir sistem adam gidiyor bi internet kafeden önce fake bir mail adresi alıyor msn den sonrada onunla fake bir üyelik alıp foruma griyor ve pislik yapıyor ardından banlanıncada başka bir ıp başka bir internet cafe başka bir fake mail ve başka bir fake üye olarak geri dömüyor anlıyacagınız bu tür tüiplerin foruma girişini engellemek pek mümkün görünmüyor ancak el birliği ile bu tipleri çabucak forumdan attırabiliriz o kadar
  • quote:

Orjinalden alıntı: un.real

O mesajı şikayet edicektim ama şikayet butonunda bi sorun var sanırım, iç sunucu hatası veriyor.
    Modlara buradan yapalım çağrımızı madem: "sıkılınca orta parmağını kullan" diyebilen kullanıcılar istemiyoruz.

+1
    ayrıca aleni bir biçimde pkk propagandası yapan kullanıcılar da istemiyoruz..
  • DH forum sitesi belirli kuralların olduğu ve herkese açık bir ortamdır.
    Burda seçici davranmak gibi bir lüksümüz yoktur maalesef.

Fakat herşey sizlerin elinde.
    Kural dışı gördüğünüz bir olay kaşısında bizleri şikayet sistemi ile bilgilendirdiğinizde gereken en kısa sürede yapılmaktadır.
    bu iletişime pm, mail ve msn ide ekleyebilirsiniz.

Yeterki sizler gördüğünüz kural dışı olaylarda tepki vermek adına gereksiz polemiklere girmeyin.
    bırakın biz halledelim. Sizler cevap vermedikçe bu tip konular ve kişiler zaten gerilere düşecek ve prim yapmadıklarını anladıkça bu çabalarından vazgeçeceklerdir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: maxu

quote:

O mesajı şikayet edicektim ama şikayet butonunda bi sorun var sanırım, iç sunucu hatası veriyor.

+1

Asıl önemli olan o yılanlar Yoksa terbiyesizlik cezalandırılır belli bir hedefi olmayan adam hatasını anlar, anlamazsa gerekeni yöneticiler yapar. Açık yapılan hareketlerden korkmayın. Lakin sistemli bir biçimde koca çatal dillerini süslü kelimelerle Atatürk'e, Vatanımıza uzatan terörist, yobaz itler var bu forumda. Üstelik bayağı mesaja sahip bir takım veledlerin ciddiye alabildiği tipler. Onları tespit edip uçurmak lazım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: WISHNE
    ...
    Yeterki sizler gördüğünüz kural dışı olaylarda tepki vermek adına gereksiz polemiklere girmeyin.
    bırakın biz halledelim. Sizler cevap vermedikçe bu tip konular ve kişiler zaten gerilere düşecek ve prim yapmadıklarını anladıkça bu çabalarından vazgeçeceklerdir.

Doğru söylüyorsun da, adamın biri gelmiş PKK sempatizanlığı yapıyor. İnsanın sinirleri bozuluyor doğal olarak, bir iki laf söylemeden geçmek istemiyor.
    Neyse, kolay gelsin. Sizin de işiniz zor.
    Selamlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: maxu

quote:

+1

dostum bu konuda kac topic actım ama pkk lılar hala burda!!!
    PARDON ONLAR SOSYALİSTTİ YAAAAAA(!)
  • quote:

DH forum sitesi belirli kuralların olduğu ve herkese açık bir ortamdır.

Kural dışı gördüğünüz bir olay kaşısında bizleri şikayet sistemi ile bilgilendirdiğinizde gereken en kısa sürede yapılmaktadır.

gayet açık ve netWISHNE kulak verelim lütfen , biz onları umursamazsak barınamazlar ama onların istediğini yapıpta laf yetiştirmeye başlarsak hem ortam gerilir hem aradan bizde kaynayabiliriz
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dark_Mage

quote:

DH forum sitesi belirli kuralların olduğu ve herkese açık bir ortamdır.

gayet açık ve netWISHNE kulak verelim lütfen , biz onları umursamazsak barınamazlar ama onların istediğini yapıpta laf yetiştirmeye başlarsak hem ortam gerilir hem aradan bizde kaynayabiliriz

napalım!!!
    bu adamların katıldığı her konu silinitor... hatta ben konularınız inceleme altına alındı die bi yazı bile hatırlıyorum modlar tarafından atılan!
    peki incelerken bu adamların yazılarını gormediniz mi???
    lutfen bırakın politik cevapları ve bu kanayan yaraya care bulun!!!
    modlar bile siyaset yapio arkadas ya!
  • Arkadaşlar ne benim, ne de diğer yönetici arkadaşlarımın politika yapmak gibi bir niyeti yok.
    Şu anda bile ortamı farklı noktaya çekiliyor farkında değilsiniz.

hepimiz elimizden gelen gayreti gösteriyoruz ama mutlaka gözden kaçanlar olacaktır.
    O anda siz devreye giriyorsunuz işte. şikayet mekanizmasıyla.

Yoksa burda hiç bir yasa dışı örgüt, kurum, kişi vs propagandasına izin verilmez ve verilmeyecektir bundan emin olabilirsiniz.

Eğer bir konu inceleme altına alınarak kapatılıyorsa mutlaka incelenmiş ve gerekiyorsa da cezalar uygulanmıştır. Ama bunları afişe etmek gibi bir zorunluluğumuzda yoktur.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.