Şimdi Ara

Yeter Artık Beklemiyorum, Kitap Almaya Gideceğim, Gelin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
4
Favori
1.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yok müfredat değişti, yok yeni kitaplar çıkacak diye bekledik. Ama tık yok. Bu hafta kitaplarımı almaya gidiyorum. Şu kitaplar için son kez yorumlarınızı alıp tavsiyelerinizle harmanlamak istiyorum.

Bu arada hedefim tıp 5-10k arası istiyorum.

Palme A-B Biyoloji Ygs-Lys Konu Anlatımlı

Palme A-B-C-D Fizik veya Final Mustafa Başer Konu Anlatımlısı kararsızım.

Ygs Kimya Güvender Konu Anlatımlı

Palme Ygs Kimya Soru Bankası. Başka alternatif varsa söyleyin soru bankası olarak.

Ygs Simetri Matematik Konu Anlatımlı. Neden bilmiyorum ama bir türlü bu kitap içime sinmiyor. Başka bir konu anlatımlı tavsiyeniz varsa söyleyin.

Ayrıca matematik için bir soru bankası istiyorum. Fem konu özetli soru bankası var aklımda amam hem fem simetri alıp hem de bu kitabı almak istemiyorum.

Biyoloji için kaliteli bir soru bankası önerinizi de istiyorum. Finalin 3 yazarlı yeşil kitabını öneriyorlar.

Okyanus yayınlarının kitapları hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Sıradışı Analiz yayınlarının tamamı çözümlü soru bankaları nasıldır ?

Piyasada kaliteli tamamının çözümü olan kitaplardan önerebileceğiniz kitaplar var mı ?

Geometri için hiçbir fikrim yok. Tamamen sizin görüşlerinizle alacağım. Orta düzey, basitte olmayan öncelikle bir konu anlatımlı kitap istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Olum sana kim dedi yeni kitaplari bekle diye ? Dinleme oyle diyenleri 3 aydan once cikmaz kitaplar. 3 ayda ygs biter.

Simetri mati ben de sevmiyorum. Onun yerine guvender k.a. al ya da yine guvenderin %100 mat 3 kitabi var onu al.

Kimya ygs palme k.a. al. Biyoloji icin final iyidir.

• Ya yeni müfredat değişmesinin bi numarası yok ki zaten.Yeni konu eklenmedi, öklid algoritması gibi değişik değişik bi kaç küçük konu var, nelerin müfredatta olup olmadığı biliniyor.Bu eski kitapları kullanılabilir olmaktan çıkarmaz, yeni kitaplar da temmuza yakın çıkar belki de anca.Beklemek saçma, konular aynı

Geometri için YGS-LYS körfezi öneririm, daha profesyonel kitaplar var tabii ki.Birey B gibi, onu da alabilirsin, ben yapamadığım soruları falan DvD'den izleyince iyi oluyordu körfez de.Ve bazen üşeniyordum, direkt soru çözümlerini izliyordum.Baya bi katkısı oldu, ilerleme gösterdim.LYS'den bi girip çıkalım nereden nereye gelmişim bakalım, o zaman daha iyi önerebilirim ama kesinlikle yeterli bi kitap.Önce körfezi bitir ardından birey çöze derim, bireyin çözümleri var internette yazılı olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eüzerixinintegrali -- 5 Mayıs 2016; 18:45:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 742793

Olum sana kim dedi yeni kitaplari bekle diye ? Dinleme oyle diyenleri 3 aydan once cikmaz kitaplar. 3 ayda ygs biter.

Simetri mati ben de sevmiyorum. Onun yerine guvender k.a. al ya da yine guvenderin %100 mat 3 kitabi var onu al.

Kimya ygs palme k.a. al. Biyoloji icin final iyidir.

Sağolun hocam tavsiyeleriniz için. Forumda bir konuda güvender kimya çok fazla övülmüştü o yüzden koymuştum listeye.

• quote:

Orijinalden alıntı: eüzerixinintegrali

Ya yeni müfredat değişmesinin bi numarası yok ki zaten.Yeni konu eklenmedi, öklid algoritması gibi değişik değişik bi kaç küçük konu var, nelerin müfredatta olup olmadığı biliniyor.Bu eski kitapları kullanılabilir olmaktan çıkarmaz, yeni kitaplar da temmuza yakın çıkar belki de anca.Beklemek saçma, konular aynı

Geometri için YGS-LYS körfezi öneririm, daha profesyonel kitaplar var tabii ki.Birey B gibi, onu da alabilirsin, ben yapamadığım soruları falan DvD'den izleyince iyi oluyordu körfez de.Ve bazen üşeniyordum, direkt soru çözümlerini izliyordum.Baya bi katkısı oldu, ilerleme gösterdim.LYS'den bi girip çıkalım nereden nereye gelmişim bakalım, o zaman daha iyi önerebilirim ama kesinlikle yeterli bi kitap.İlla alacağım diyorsan birey B al, çözümleri var internette yazılı olarak

Beklemeyeceğim hocam. Yalnız şu değişimlerden tam olarak haberim yok. Hangi dersten ne çıktı ne girdi ? Biliyorsanız yazabilir misiniz ?

Edit: Geometri önerileriniz aklımda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batu100 -- 5 Mayıs 2016; 18:46:49 >

• palme biyoloji k.a ben bulamadım hiçbir yerde.
  • batu100 B kullanıcısına yanıt
    Tam somut bir şeyler yok ama öğretmenler biliyor ayrıntıları.Twitter da fem hesabı da paylaşmıştı değişiklikleri, ne kadar doğru bilemem ama bi bak istersen
  • Matematik için hem simetri hemde konu özetli almak gibi bir hataya düşme simetri zaten efsane kitaptır onu bitirip kendinede güveniyorsan 3-4-5 veya karekök al derim.Ayrıca çoğu zor konuyu kaldırmışlar bırak eski kitaplardan gibi adam limitte çarpanlara ayırmakla uğraşırken sen lopitali alıp farkını atarsın

• biyoloji için bahsettiğin kitap gerçekten kaliteli. palme a-b ve bilfen öneririm biyoloji için.
    matematik 345 alabilirsin ben almadım ama alan arkadaşlarımın hepsi çok memnundu. kolaydan başlıyor ama son testleri gerçekten kaliteli. onun dışında karekök söylememe gerek var mıdır bilmiyorum gerçekten kaliteli.
    kimya için bence palme ygs yeterli ondan sonra unutmamak adına zaferin ya da karekökün denemeleri var onlardan alıp deneme çözebilirsin konuların bittikten sonra. zaten çok kolay soruyorlar 2 3 kitap bitirmene gerek yok bence.
    geometri için ygs geometrisi öyle çok zorlayıcı olmuyor orta düzey bi kitap alıp ygsye kadar düzenli çözersen sıkıntı yaşamazsın ama lys için karekök öneririm kesinlikle soruları çok güzel. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: eüzerixinintegrali

Tam somut bir şeyler yok ama öğretmenler biliyor ayrıntıları.Twitter da fem hesabı da paylaşmıştı değişiklikleri, ne kadar doğru bilemem ama bi bak istersen

Tamamdır, bakıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: VCorleonee

Matematik için hem simetri hemde konu özetli almak gibi bir hataya düşme simetri zaten efsane kitaptır onu bitirip kendinede güveniyorsan 3-4-5 veya karekök al derim.Ayrıca çoğu zor konuyu kaldırmışlar bırak eski kitaplardan gibi adam limitte çarpanlara ayırmakla uğraşırken sen lopitali alıp farkını atarsın

Tavsiyeniz için teşekkürler. Galiba Karekök alırım daha öncede çok tavsiye edildi.

• bekleme tabi al ama birden çok kitap alma kitapları bittikçe al.hevesin kaçar
  • quote:

Orijinalden alıntı: derin146

biyoloji için bahsettiğin kitap gerçekten kaliteli. palme a-b ve bilfen öneririm biyoloji için.
    matematik 345 alabilirsin ben almadım ama alan arkadaşlarımın hepsi çok memnundu. kolaydan başlıyor ama son testleri gerçekten kaliteli. onun dışında karekök söylememe gerek var mıdır bilmiyorum gerçekten kaliteli.
    kimya için bence palme ygs yeterli ondan sonra unutmamak adına zaferin ya da karekökün denemeleri var onlardan alıp deneme çözebilirsin konuların bittikten sonra. zaten çok kolay soruyorlar 2 3 kitap bitirmene gerek yok bence.
    geometri için ygs geometrisi öyle çok zorlayıcı olmuyor orta düzey bi kitap alıp ygsye kadar düzenli çözersen sıkıntı yaşamazsın ama lys için karekök öneririm kesinlikle soruları çok güzel. :)

Tavsiyeniz için teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: zillidüdük

bekleme tabi al ama birden çok kitap alma kitapları bittikçe al.hevesin kaçar

Önce konu anlatımlıları alıp sonra soru bankalarını veya önce iki ders sonra iki ders şeklinde alırım o zaman.

• batu100 B kullanıcısına yanıt
    Geometri için yazmayı unutmuşum onuda ekliyeyim birey b kesinlikle zor ama kaliteli temelin varsa çok güzel gider ama analitik kısmı yok sadece 10 test uzay var yani analitik içindw kitaba ihtiyacın olucak onun içinde karekök ygs lys analitik soru bankasıda çok iyidir.

• 742793 kullanıcısına yanıt
    dostum simetriyi begenmeyip guvenderi onermenin mantigi nedir anlamadim vallaha
    hani simetriyi begenmeyen birinden karekok 3-4-5 i filan onermesini beklerdim ki bu dedigim yayinlardan 3-4-5 sadece soru bankasi diye biliyorum
    karekokun ise soru bankasi kaliteli diye biliyorum hani konu anlatim olarak mps nasil bilemem ama simetri konu anlatim en iyilendendir
    bana matematigi iki sey sevdirdi biri simetri digeri behzat hoca
    yada dostum My Mat serisinide inceleyebilirsin formulleri filan ispatlariyla anlatiyormus ust duzey bir kitap diye duydum
    ama onda da soyle bir sey var mat serisi 3 kitap(Ygs-lys) kitap basina 600 sayfa gerci simetriyi alsan ayni hesaba gelicek ygs lys totalda ayni civara gelicek
    sen bilirsin hangi kitabi alicagina almisken saglam bir kitap al sonra su konum eksik kaldi bu konuyu anlamadim diye hayiflanma
    ayrica simdiden baslamakla akillik etmissin mufredati fazla takma yeni kitaplar ciktiginda onlari de incelersin zaten forumda filan konu acarlar mezunlar filan hatta eski kitaplarla farklarini bile yazabilirler yani her neyse fazla konustum
    basarilar.iyi gunler

• quote:

Orijinalden alıntı: 7styx7

dostum simetriyi begenmeyip guvenderi onermenin mantigi nedir anlamadim vallaha
    hani simetriyi begenmeyen birinden karekok 3-4-5 i filan onermesini beklerdim ki bu dedigim yayinlardan 3-4-5 sadece soru bankasi diye biliyorum
    karekokun ise soru bankasi kaliteli diye biliyorum hani konu anlatim olarak mps nasil bilemem ama simetri konu anlatim en iyilendendir
    bana matematigi iki sey sevdirdi biri simetri digeri behzat hoca
    yada dostum My Mat serisinide inceleyebilirsin formulleri filan ispatlariyla anlatiyormus ust duzey bir kitap diye duydum
    ama onda da soyle bir sey var mat serisi 3 kitap(Ygs-lys) kitap basina 600 sayfa gerci simetriyi alsan ayni hesaba gelicek ygs lys totalda ayni civara gelicek
    sen bilirsin hangi kitabi alicagina almisken saglam bir kitap al sonra su konum eksik kaldi bu konuyu anlamadim diye hayiflanma
    ayrica simdiden baslamakla akillik etmissin mufredati fazla takma yeni kitaplar ciktiginda onlari de incelersin zaten forumda filan konu acarlar mezunlar filan hatta eski kitaplarla farklarini bile yazabilirler yani her neyse fazla konustum
    basarilar.iyi gunler

Guvenderi k.a. olarak önerdim. Zaten simetriden baska tutulan k.a. kitap yok piyasada.

Ama benim hosuma gitmiyor simetri. Sb olarak 345 karekok fem kösb birey bilfen zaten cozulmesi gerek. Zaten mat 1 icin konu anlatim pek onemli degil yani hicbi kitap kafanin icine sokmaz bilgileri. Formulleri veya sorularin nasil yapildigini ogrenip soru bankasina gecersin.

My mat da ygs lys icin fazla detayli bence. Ama seriyi bitiren adam fuller o da ayri bi mesele.

• Matematikte guvender cok kotu. Bende vardi cok cok asiri basit. Onun yerine fdd yaz kitabi kullanmistim. Simetrileri begenmiyorum. Simdiki aklim olsa karekok mps alirim.
    Guvender kimya cok guzel. Palme de ayni sekilde cok guzel. Palmenon konu anlatimlisini alma alacaksan zaten soru bankasinin kenarlari yetiyor.

Yalniz su an palmenin kitaplarinin basimi durduruldu bulunmuyor yeni mufredata uygun ciksin diye

Palme ve final yesil herkesin kullanin dedigi biyoloji kitaplari var ama kapagini acmadim. Herkes ovdugune gore vardir bi sey

• hocam yeni kitaplar temmuzda çıkmaya başlayacak çalışacaksanız onları beklemeyin,
  • Elinde 11. sınıf soru bankası yokmu? Onları bitiridin mi? YGS ye şimdiden çalışmayı düşünmüyorsun heralde? Şuan piyasadaki 11. sınıf soru bankalarını bitirsen hem LYSnin %25i hallolur hemde lys sorubankalarından daha ayrıntılı öğrenmiş olursun. (not: ygs 8k)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.