Şimdi Ara

YETER ARTIK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Böyle muhalefet görülmemiş, CHP+MHP 5 milyon oy kaybetmiş (Erdoğan'la aralarındaki fark RTE 20Milyon, EKMO 15 milyon) . Demirtaş bile oyunu artırdı. Erdoğan'ın oylarının artmadığını, ancak iradesini korduğunu herkes söylüyor zaten.

CHP'nin kendi vizyonu olan sol, MHP'nin kendi vizyonu olan milliyetçiliğe herkesi kucaklayarak ve CANINI DİŞİNE takarak geri dönmesi lazım...

Bu seçimin kazananı BDP ve Demirtaş, kaybedeni CHP MHP solcu ve milliyetçi taban, seçimin hakkını veren de AKP ve Erdoğandır...

O kadar olay ve suçlamadan sonra oylarını korumak çok büyük bir başarıdır. Sen CHP VE MHP temiz bir insanı çıkarıyorsun, KAMPANYASINDA HİÇ destek vermiyorsun, 5 Milyon oy fark yiyorsun, ve hala istifa etmiyorsun!

KEMAL KILIÇDAROĞLU DEVLET BAHÇELİ

• Nerde onlarda istifa edecek yürek gene bir sey uydururlar secim hileli vs istifadan yirtarlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eleştirdikleri Erdoğan kadar siyaset bilseler
  • erdoğanın oylarında 800bin düşüş var
    chp+mhp ve diğerlerinin toplamında en az 5 milyon düşüş var
    30 mart seçimlerine göre
    bdp+hdp de 700bin artış var.

kendi oylarını toplayamadı muhalefet.
    katılım %15 düşüktü onunda etkisi var tabi
  • bahane çok onlarda
  • Erdoğan'ın oylarının artmadığını, ancak iradesini korduğunu herkes söylüyor zaten.

İradeyi korumak?

%52 ye geriledi. 2 Milyon oy kaybetti.

Başbakanlıktan istifa etmedi. YSK ses etmedi. Medya tek ağızdan konuşuyor.

Her türlü hukuksuzluğa rağmen utanmadan savunuyorsunuz ya yazıklar olsun sizin gibi insan müsveddelerine!

Ne şeref duygunuz var ne de bilinciniz!

Kör birer beyinden ibaretsiniz siz!
  • BARIŞ55 B kullanıcısına yanıt
    O zaman muhalefet falan yapmayalım hukuksuzluk var zaten, hiç eleştiriyi CHP ve MHP almasın hep AKP haksızlık yapıyor. Resmen mızıkçı zihniyeti. Ne yani 5 Milyon OY havaya Erdoğan başbakanlıktan istifa etmedi diye mi yok oldu? Medya tek ağızdan konuştuğu için mi oldu?

Ne yani Başbakan'a hakkını vermeyip napalım? Muhalefet ben miyim? ben mi bu kadar güçlü hale getirdim? Sorumluluk benim değil muhalefetin, her seçim aynı muhabbet.

AKP oyları düşüyor, CHP ve MHP oyları arttı fasa fisosunu muhalefet artık bırakmalı, her seçim aynı dalga, bi icraat yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sajuuk

O zaman muhalefet falan yapmayalım hukuksuzluk var zaten, hiç eleştiriyi CHP ve MHP almasın hep AKP haksızlık yapıyor. Resmen mızıkçı zihniyeti. Ne yani 5 Milyon OY havaya Erdoğan başbakanlıktan istifa etmedi diye mi yok oldu? Medya tek ağızdan konuştuğu için mi oldu?

Ne yani Başbakan'a hakkını vermeyip napalım? Muhalefet ben miyim? ben mi bu kadar güçlü hale getirdim? Sorumluluk benim değil muhalefetin, her seçim aynı muhabbet.

AKP oyları düşüyor, CHP ve MHP oyları arttı fasa fisosunu muhalefet artık bırakmalı, her seçim aynı dalga, bi icraat yok.

Rakamlara bak öyle konuş. Dilli düdük.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BARIŞ55

quote:

Hakaretini sil, blokla beni konuşma, AKP ümüğünü sıkıyor muhalefetin, hala zayıf muhalefeti bana savunuyorsun, ben de blokluyorum konuşmaya gerek bile yok.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BARIŞ55

quote:

Hakaretini sil, blokla beni konuşma, AKP ümüğünü sıkıyor muhalefetin, hala zayıf muhalefeti bana savunuyorsun, ben de blokluyorum konuşmaya gerek bile yok.

Hakaret yok ortada. Bilmiyorsan senin sorunun.

Merak etme lambaları söndürüyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.