Şimdi Ara

yeter abi atroks çöp olmasın (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • http://euw.op.gg/summoner/userName=sweeeeeet+dreams

Jungle oynuyor . Ilk q açıp pasif stackliyor. Hızlı ve çok canlı jungle dönüyor gankleri leesin gibi . Önce yakınlaş aa kaçan adama Q.Bol bol dive . Easy win kimse ne yapacagını bilmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StreakLoL -- 12 Ocak 2017; 13:19:19 >
  • aslında arkadaşın dediği gibi sweeeeeet dreams adlı adamın aatrox buildi ile cidden iş yapıormuş.
     yeter abi atroks çöp olmasın
  • Oftank oynayinca gayet iş yapıyor. Ama oyun basinda agresif oynayıp kill alman lazım. Ama bu sezon oynamadım hiç.

Ekleme:Ormancı olarak oynuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alfe28 -- 13 Ocak 2017; 9:39:56 >
  • alfe28 kullanıcısına yanıt
    Statları o kadar lew ki istersen 6 tane tank itemi al yine tek yiyor. Gank attigi zaman ya oluyor ya da pasifi gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prowind -- 14 Ocak 2017; 18:40:35 >
  • Prowind kullanıcısına yanıt
    2 3 aydir doğru düzgün oynamiyorum oyunu ancak aatrox geçen sene gayet iş yapiyordu.Daha iyileri vardı ancak herşey kazanmak değil. Daha iyilerin olması aatroxun çöp olduğu anlamına gelmez.as jungle itemi ,botrk,gerisi tank kasinca gayet iyi oluyor.Bu buildde amaç w nun hasarindan faydalanmaya çalışmak ve gelen can çalma ile takımı tanklamak.Earlyde çok kirilgan ancak hasarı yüksek. Pasifini düzgün kullanirsan güzel killer alabilirsin.Ayrıca ormanı çok rahat döner. Tek başına rahat ejder yapar.Skilleri e w q şeklinde fulle.Orman dönerken takım yardım ediyorsa ilk q aç. Ancak ilk buffu tek keseceksen ilk e aç. Bunun nedeni ise pasifin as inden yararlanmak.Birde ultiyi adamların dibine girince aç ki u nin ani hasarindan faydalan.
  • İşte LoL deki en büyük eksikliğin zirve yaptığı şampiyon aatroxdur.

Bildiğiniz gibi Lol oyununda en ufak bir savaş hissiyatı yoktur.
    Her şey tek atmak eritmek üzerine reflekslerin hızlı olmasına bakar bu oyunda.

Aatrox ile şuan tek seçenek adc nin üstüne zıplayıp ulti dahil tüm skiller artı mahvolmuş aktifini basıp adc teklemek.
    Aradan kaçabilirsen iyidir
  • odb.odb kullanıcısına yanıt
    Kaçarsan ölürsün Kimse dememiş ama guinsoo varken 2 vuruşta hp dolduruyordu ultiyi açıp psikopata bağlaması ayrı olay.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen gerek tipi gerek oynanışı can çalma skilleri beni benden alıyordu ama artık çöp :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: glumblapinta

Kaçarsan ölürsün Kimse dememiş ama guinsoo varken 2 vuruşta hp dolduruyordu ultiyi açıp psikopata bağlaması ayrı olay.

Zaten kaçabilen inan çok azdır :D

Adc teklemek için tüm skillerin artı flaş tutustur felan atıyorsun adc yi öldürsen ne olur.
    1 dakika boyunca sürüneceksin :D
  • Ap kasacaksınız abi başka türlü iş yapamıyor hero. Q-R-E atıp ölüyorsun. Ad'den farklı olarak alana hasar veriyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şampiyon ARAM da bile gelmiyor o derece çöğ herhalde
  • Yaklaşık 1 yıldır hiç bir oyunumda denk gelmedi.
  • oley be atroks artık çöp değil
  • 1 ay önce falan bayağı oynadım. Bence bahsettiğiniz kadar ölü bir hero değil. Gördüğüm izlediğim çoğu kişi 3. veya 4. item olarak GA çıkıyordu. Ben buildimde hiç GA çıkmadım. Aatrox ile bu sezon oynadığım ilk 20 maçın galiba hepsini kaybettim . Hepsinde farklı build ve masteries ler denedim. Benim oyun tarzıma en uygun bir tane build ve masteries bulmuş olacağım ki biraz verim almaya başladım. Fiora ya karşı zorlanıyor bir miktar. O da Q skili göstere göstere 1 saat havaya kalkıp bir saat yere indiği için hem stun olup hemde saldırı hızın %50 düşüyor ve yem oluyorsun. Vasatın altındaki bir fiora bile bunu sana yapabiliyor ve Q yu çok rahat yakalıyor. Onun harici bir çok heroya karşı oynadım. Ad kasarsan tek, Tank kasarsan 2 yiyor olayını bahsettiğim ilk 20 maçlık seri içinde bende yaşadım ve düşündüm. Fiora haricinde bir çok heroya karşı lane aşaması oldukça güçlü. Bu şekilde yerden yere vurulmasını haklı görmüyorum açıkcası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By_DoMiNo -- 1 Mart 2017; 23:48:4 >
  • Aatrox rework geliyor sonun da ilk aldığım şampiyondu ne sevindim be:D
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.