Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

YETENEK SİZSİNİZDE ABİLER TAKLİDİ YAPAN ADAMIN VİDEOSU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
35
Cevap
3
Favori
1.738
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> YETENEK SİZSİNİZDE ABİLER TAKLİDİ YAPAN ADAMIN VİDEOSU
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    219 Mesaj
    Bu nasıl bir iticilik yahu
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    Acun ve Sergen çok zekice konuştular. Show yapmak zeka gerektiren bi iş. O değilde artık gerçekten cem yılmaz örnek gösterilmesin şunlara yaa olmuyo işte onun gibisi çıkmıyor.Kim gaza getirdiyse helal olsun bi gelişi vardı bi de boynu bükük gidişi
    |
    |
    |
    ben bu adamın internetteki videolarının çoğunu izledim hepside hoşuma gitmişti konu olarak çok berbat olanlarda vardı ama ses tonuyla mimiklerle vs kapatıyodu. ama burada TV de sökmedi. ben bu adamın, aksine çok zeki olduğunu düşünüyorum verdiği cevaplardan da anlarsınız ancak hazırlanıp geldiği bişeyi o kadarda iyi sunamadı. adamın dediği gibi komiklik yapıp, kendini küçümseyerek ezerek karşıdakileri güldürmek bana çok yapmacık ve çaresizce geliyor. örnek ata demirel kendisine bi nebze olsun gülmem adam g*tünden showa başlıyo bitiriyo hala g*tünden konuşuyo. bu adamın izlediği yol doğru ama hazırlanmadan başlardaki gibi muhabbeti uzatabilseydi 3 evet alır, hatta final bile görürdü.

ha bu arada bu çocuğun yaptığı esprileri cem yılmaz gösteride yapsın millet yıkılır gülmekten acunda bahsetti ufaktan.
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: duygusal-adam

İyi oldu karekter yoksunu adam babasını kötülüyor resmen 1-2 kişiyi güldürebilmek uğruna, hak ettiği gibi uğurlandı.

+1
    |
    |
    Bu çocuğun şovu bir tek benim hoşuma gitti galiba gayette akıllı birine benziyor verdiği cevaplarıyla, adam orada bir şov yapıyor her şey komiklik amaçlı ve söylediği bir çok şeyin gerçekçiliği yok, tek ve en büyük hatası cem yılmazın çıtasını gösterirken aşağılar gibi basit biri gibi gösterdi ve o yerde ipler koptu millette köpürdü jüri de sinirlendi orada ve şovu batırdığı andı kendini geliştirirse çokta güzel ilerler bu yolda diye düşünüyorum. Ayrıca seyirci de haddinden fazla tepki gösterdi bana göre çocukta dayanamadı orada öyle bir laf söyledi ki küfür etse belki daha az tepki alırdı, ki bu yaptığı da yanlıştı olgunlukla karşılaması gerekirdi. Burada sunulan şeye bir şov gözüyle baktığınızda pek bir anormallik yok kişisel olarak algıladığınızda çocuğa kibirli de dersiniz salak ta dersiniz bu kadar basit.
    Benim düşüncem bu yönde belki doğrudur belki değildir. Saygılar.

• Yüzbaşı
    413 Mesaj
    biraz trollük içeriyor,o sebep ile güldüm.
    |
    |
    ana jamesx değil mi la o

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız...Hepimiz heba oluyoruz...Bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş...Reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz...Nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz... Bizler tarihin ortanca çocuklarıyız...Bir amacımız yok; ne büyük savaş ne de büyük bir buhran yaşadık...Bizim savaşımız ruhani savaş... Ve bunalımımız kendi hayatlarımız...

• Yüzbaşı
    437 Mesaj
    abiler taklidi neresinde bunun anlamadım
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: kajmeran89

Bu çocuğun şovu bir tek benim hoşuma gitti galiba gayette akıllı birine benziyor verdiği cevaplarıyla, adam orada bir şov yapıyor her şey komiklik amaçlı ve söylediği bir çok şeyin gerçekçiliği yok, tek ve en büyük hatası cem yılmazın çıtasını gösterirken aşağılar gibi basit biri gibi gösterdi ve o yerde ipler koptu millette köpürdü jüri de sinirlendi orada ve şovu batırdığı andı kendini geliştirirse çokta güzel ilerler bu yolda diye düşünüyorum. Ayrıca seyirci de haddinden fazla tepki gösterdi bana göre çocukta dayanamadı orada öyle bir laf söyledi ki küfür etse belki daha az tepki alırdı, ki bu yaptığı da yanlıştı olgunlukla karşılaması gerekirdi. Burada sunulan şeye bir şov gözüyle baktığınızda pek bir anormallik yok kişisel olarak algıladığınızda çocuğa kibirli de dersiniz salak ta dersiniz bu kadar basit.
    Benim düşüncem bu yönde belki doğrudur belki değildir. Saygılar.

+1

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Onbaşı
    25 Mesaj
    Bence çok iyiydi
    |
    |
Reklamlar
Mobilya Takımları
SEO
üniversite
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.