Şimdi Ara

YETENEK SIZSINIZ TURKIYE - Ana Konu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
8.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ruzgar2442

quote:

Orijinalden alıntı: Yigit`

"Yetenek Sizsiniz Türkiye" burda hakaret var gibi geldi bana.

evet haraket gibi..
    sadece
    yetenek sizde
    desede olurdu yada yetenek sizsiniz
    yada yetenekli Türkiye

öyle demiş zaten

• İngilteredeki gibi bir program beklemeyin Yarışmada gene "yurdum insanı" kendince ünlü olmaya calısarak kendini rezil edip bizi "vay mal " dedirtip güldürecek bu kadar yani
  • Kocaeli'deki çekimlerde epey iyi performanslarla karşılaşmış. Geçen bi programda öyle dedi. 18 Kasım'da Konya Selçuk Üni'de olacak çekimler için. Bakalım nasıl şeyler çıkacak burdan.
    Acun, ekibi ve üniversite üst yönetimi haricinde peki kimse bilmiyor bunu şimdilik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egomanyak.

quote:

quote:

evet haraket gibi..
    sadece
    yetenek sizde
    yada yetenekli Türkiye

öyle demiş zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: masti_tr

Acun ılıcalı bıkmadı kopyala yapıştır yapmaktan
  • quote:

quote:

evet haraket gibi..
    sadece
    yetenek sizde
    yada yetenekli Türkiye

Sen bu kadar dikkatli davranırken Acun bunu göz ardı etmişmidir sence ?
    Zaten yanlış anlaşılmasın diye vurguladı. "yetenekli Türkiye" hiç hoş durmuyor , "yetenek sizde" aynı şekilde üzerine alınan hakaret gibide alabilir..
    Bence çok güzel bir juri klasigi haline gelebilir beğenmediği yarışmacıya üzgünüz "yeteneksizsiniz" diyebilir mesela

• O Zaman Up+
  •  YETENEK SIZSINIZ TURKIYE - Ana Konu

• Birkaç kişi izledim daha 20 saniye olmadan ya evet yada hayır diyorlar sonuna kadar beklemek zormu geliyor onlara?
  • Bir insan sanatını icra ediyorsa saygı gösterip sonuna kadar beklersin.Son baterist çıktı zat diye bastılar.Nefret ettim hepsinden.Hepsi kültürsüz insanlar.Jüri her hafta değişir inş. Tabi acun orda sefasını sürer.
  • bir çocuk çıkıp apaçi şarkısı söyledi. bence çocuk apaçi değildi tamamen kafa buldu. izmail yk nın şarkıları gibi bişeydi. o şarkıyı ciddi bir şekilde söylemedi herkesle kafa buldu gibi geldi bana. izleyen oldu mu.

canlan canlan vs. gibi bi şarkıydı.

cocuk da gözlüklü efendi birşeye benziyodu
  • quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

YETENEK SIZSINIZ TURKIYE - Ana Konu

Seni harika olan ablamız değilmiydi? Gönüllerin 1.si olmuştu yanılmıyorsam.

Hepsini izleyemedim programın ama izlediğim kadarı kaliteliydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: silenThief

Bir insan sanatını icra ediyorsa saygı gösterip sonuna kadar beklersin.Son baterist çıktı zat diye bastılar.Nefret ettim hepsinden.Hepsi kültürsüz insanlar.Jüri her hafta değişir inş. Tabi acun orda sefasını sürer.

Aynen. Özellikle ressam, o griye boyanmış adam ve son bateristte ayıp ettiler. Daha doğrusu sondaki bateristin ne yaptığınıda pek anlayamadan indirdiler direk. Fakat, diğer iki kişi iyiydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: barman

quote:

Orijinalden alıntı: silenThief

Bir insan sanatını icra ediyorsa saygı gösterip sonuna kadar beklersin.Son baterist çıktı zat diye bastılar.Nefret ettim hepsinden.Hepsi kültürsüz insanlar.Jüri her hafta değişir inş. Tabi acun orda sefasını sürer.

Aynen. Özellikle ressam, o griye boyanmış adam ve son bateristte ayıp ettiler. Daha doğrusu sondaki bateristin ne yaptığınıda pek anlayamadan indirdiler direk. Fakat, diğer iki kişi iyiydi.

aynen o ressamla gri adam çok iyiydiler özellikle ressam o kadar kısa sürede harika birşey yaptı acun durdurmaya basıyo çıksın kendisi yapsın oturmuş oraya

• ree

Ya Acunun amacı program yapmak değilki, daha fazla para kazanmak...
    Çıkan yarışmacılarda bir cacık değildi (2 tanesi eh işte beyendim), Çıkanlar arasından seçilenlere bir anlam veremedim, ayrıca seyirci herşeye karışıp baskı yapacaksa o jurinin orada ne işi var ( jurideki iki kişi nin adını daha once duymadım buda ayrı bir konu tabi...) aiden davis özentisi 2-3 dans etmeye çalışan garip insancıklarda beni güldürdü acıkcası Acun hep boyle yapıyor ya tam olarak konsantre olamıyor 3 programı aynı anda yürütürse bu sekilde olur, ingilteredeki gibi kaliteli bir şekilde ne sunumu oldu, ne yarışmacıları, nede salondaki izleyicileri...
  • asıl numaranızı sona saklamışsanız işiniz yaş. yarışmacı kaliteside bana göre yerlerde. böyle giderse çabuk biter.
  • Bir Paul Potts daha çıksın kulağımı keserim...
  • ben sandım kasap oyun havası filan oynıyacak ,emekli apaçi amca disko müziğinde tepindi aldılar ,çakma deniz seki oylum yan çocugu almadı daha da seyretmem ajunu
    bunlarda nasıl üniliyse herşeye bidaha bidaha

bende bu müzikte tepiniyim benide alsınlar

• 30 kere sektirdi diye yaşlı teyzeyi elemediler.1dk da süper resim yapanı elediler.
  • Salla , salla , köprü altı, yolumu kestiler, salladılar diyen mal çocuk kendini ajdara benzetmeye çalışmış ama helal olsun benzemiş
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.