Şimdi Ara

Yetenek mi? Çalışıp çabalamak mı?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
33
Cevap
1
Favori
849
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1087 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hysteria_

yeteneksiz olmaz. direk cs değil bilgisayar oyunu, fps oyunu yeteneği gerekli. bir arkadaşım var 2000 saat oyunu var hala dmg den yukarı çıkamadı adam. 8-9 ay boyunca 5 kişi girdik, bizle birlikte girdi global oldu mm bıraktık faceit geçtik o kadar aşağı çekiyordu ki oyunu, zevk alamıyorduk. sonunda dayanamadık dedik artık senle girmiyoruz. zaten oyundan tanışmıştık 2015 de.

1 yıldan fazladır birlikte girmiyoruz hiç. faceitte 4 lvla mm de mg3 e kadar düşmüş globalden. bu adam dm de atıyodu bizle maç da atıyodu vs ama beyin ve oyun zekası malesef sıfırdı.

yetenek yoksa istediğin kadar çalış belli bi seviyeyi geçemezsin. yetenek varsa da belli bi seviyeye kadar gelirsin gerisi için çalışman da lazım.

benim cs 1.5 geçmişim var ama sadece pub ve ergenlik zamanları tabi. 1.6 source vs hiç oynamadım. kınaytçıydık biz go ya başladım 2015 kış zamanıydı, silver 4 başladım oyuna. kendi gelişimim çok açık ve bariz zaten. pro seviyesine gelecek kadar da gelişemem ama. yaş ile mi yetenek ile mi neyle ilişkilendirirseniz ilişkilendirin, üst limit belli.
    fazla takmayın oynayın gitsin

2300 saatle silver 4 arkadasim var.
    |
    |

• Yüzbaşı
    603 Mesaj

Ağlama mı la senin oyundaki adını bile bilmiyorum , neden boş insansın biliyor musun ? İşte bu yüzden artık seviyen neyse onu da bilmiyorum ama böyle insanlardan daha yüsekte görüyorsun kendini , hayırdır güvendiğin birşey mi var ?
    |
    |
    Lev1n kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ben 10 sene Knight Online oynadım, sonrasında csgo oynadım, fps olarak sadece csgo oynadığım için 1600 saatte LEM olabildim ancak, sonra düzenli oynamayı bıraktım ama düzenli oynayan her adam yeteneği olmasa da en azından globali görür, fps oyunları süreklilik istiyor, 1 ay ara verdim refleks diye bir şey kalmamış, şimdi haftada bir kaç saat eğlenmeye giriyorum ama LEM-SUPREME seviyesinde oynamam 1 ay düzenli oynamaya bakar.

Günde 3-4 saat ayırabilecek herkes global seviyesinde oynar, 1 saat hsdm 3 tane rekabetçi girersin 3 ayda en üst seviyeye çıkarsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ø -- 1 Ağustos 2017; 11:12:28 >
    |
    |
    çoğunluk solo girerek global olmaya ihtimal vermiyorum. şimdiye kadar en yüksek LEM e çıktım, orada bile T'de c4le dalıp bombayı CTlere verenler, site'dan adam almasına rağmen dalmayıp rotate gelmesine sebep olanlar, c4'ü nereye kursam avantajlı olur? diye düşünmeyenler, buy mantığını bilmeyip takımı gereksiz yere double ecoya düşürenler, ct'de bi silah sesi duyunca hemen rotate yapıp site'ı boş bırakıp c4 kurduranlar falan filan... oyundaki en temel şeyleri bilmeyen adamlarla doluydu LEM bile.

böyle mallarla dolu bir takımı nasıl taşıyabilir ki bi insan?

Prime denen olay yokken ortalık spinbottan geçilmezken global oldum. 2 sene öncesinden bahsediyorum o gün bu gündür düşmedim rank.
    |
    |
    can_celik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    801 Mesaj

bi ara şöyle iyi bi maçının linkini at da feyz alalım GE reis... gerçi şöyle bişey olabilir, sup-ge de oyuncu profili ciddileştiğinden dediğim gibi basit hatalar yapan tipler bulunmuyodur belki, yani oraya ulaştıktan sonra düşmemek mümkün. ama rütbe çıkmak ayrı bi zorluk, GE'ye solo çıktım diyosun, benim için imkansız bişey.

iyi iş çıkardım dediğin bi maç olduğunuda pm'den at da bakayım bi..
    |
    |
    Lev1n kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

En son mm ayın 8. ine atmışım rütbeyi çok takmayın ben şu yukarıdaki nightwish nickli elemanla hayvan gibi kastığımız zamanlar faceitte 5 leveldik ikimizde saldık oyunu şimdi master ligdeyiz. Kendime iyi oyuncuyum demiyorum zaten sıradan bir oyuncuyum fakat global falan çok kolay iş faceitteki bazı 10 level elemanları görsen globalleri 5 e katlar 10 a böler.
    |
    |
    can_celik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    2818 Mesaj
    hala mm muhabbeti dönüyor. yok solo global olunmaz bilmem ne. mm'in cs gonun c'si ile alakası olmayan salak saçma bir yer. faceit yada esea gibi platformlarda oynayıp kendinizi orada kıyaslamaya çalışın birileriyle ki cs gibi yozlaşmış bir oyunda artık kasmayın. eseade de faceitde de cayır cayır açıyor adamlar hileyi. o kadar ticket vs. atmama rağmen her şey ortadayken ne ilgilenen var ne bir şey yapan var. bu kadar sorumsuzluğu gördükten sonra saldım zaten ciddi şekilde oynamayı. ciddi oynamayı bıraktıktan sonra faceitte rank 10 olmak da koydu açıkçası ama neyse.
    |
    |
    arkadaşlar burda genel konuşuyoruz tartışma çıkarmayalım bu arada bu konuyu kendim için açtığımı düşünüp benim hakkımda yorum yazanları gördüm arkadaşlar kendim için açmadım sadece merak ettiğim bir sorudan sizlerin düşüncelerini merak ediyorum kavga çıkmaması dileğiyle
    |
    |

coldzera'ya ne diyeceksin adamın 1.6 geçmişi yok şuan dünyadaki en iyi oyuncular arasında geçiyor adı?
    |
    |
    VaasMontenegro kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: nightwish34

coldzera'ya ne diyeceksin adamın 1.6 geçmişi yok şuan dünyadaki en iyi oyuncular arasında geçiyor adı?

"çoğu"
    |
    |
    Yetenek önemli. Çalışarak çıkılabilen belirli bir nokta var. Yetenek faktörü o noktadan sonra devreye giriyor. Ama çalışarakta bu oyunda çok başarılı olursun. Profesyonel arenada işin yoksa, çalışmak her şeyi çözer bu oyunda. Sadece çok zaman ayırmak gerekir.
    |
    |

#Ankaragücü!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
192.168.1.1
canlı radyo dinle
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,360
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.