Şimdi Ara

Yeteneğimi mi kaybettim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şu oyuna sezon 2nin sonlarına doğru başladım ve geçen bunca zamanda iki tane hesabı plat 3 yapabildim maksimum. Bir süre daha üstüne denemedim plat 3 yapınca oyundan canım sıkıldı. Ama şuan o hesaplardan birisine giriyorum ve daha üstüne çıkarmayı deniyorum, tek elde ettiğim puan kaybetmek oluyor.Ben buraya kendi emeklerimle, KOLAYLIKLA çıktım. 4 sezon oynamışlığım sizi kandırmasın bunun çok az bir süresi yeterli oldu plat 3 kasmam için.

Gel gör ki şimdi eski zamanlardaki gibi tryhard oynuyorum, elomun en iyi dravenıyım onu da biliyorum ama belki de sorun bendedir diyerek tüm laneleri denediğim de oldu. Hayır elom da düşük değil. Neden bu kadar çok kaybetmeye başlamış olabilirim ki? İlla duo mu bulmam lazım, tek başıma oynayamayacak mıyım, taşıyamayacak mıyım?

Benim dravenda olduğum kadar iddiali bir destek şampiyonu oyuncusu var ise (mümkünse fazla banlanmayan ve adc koruma odaklı olan) aşağıdaki fotoğraftan ulaşabilir.
    Yeteneğimi mi kaybettim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eniyidraven -- 24 Mart 2017; 14:5:26 >

• bu kadar uzun süre oynayıp bu elodaysan yetenek yoktur zaten
  • Önce yazını okudum

''elomun en iyi dravenıyım onu da biliyorum'' kısmında bi duraksadım sonra nicke baktım :D

Tahminimce egondan kurtulursan yükselirsin Çünkü sadece kendini kandırıyorsun dostum ayrıca Draven riskli bi şampiyondur o kümede çok daha rahat çıkabileceğin şampiyonlara yönelmen daha doğru olur yani kısaca Draven dışında herhangi bi adc ile daha rahat yükselirsin hangisi olduğu farketmiyor Urgot ve Wayen'e yönelmediğin sürece
  • Ao Sol kullanıcısına yanıt
    Kogmaw oynayabiliyoruz yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam aslinda olay sundan ibaret eşleştirme sistemi anladığım kadarıyla;

1 MMR'a bakarak eşleştiriyor
    2 Win-Loose oranına göre eşleştiriyor

sen 2-3 maç üst üste kaybettiğin zaman win-loose dengen değiştiği için farklı oyuncularla eşleşiyorsun buda seni sıkıntıya sokuyor kendimde test ettiğim bir süreçtir. Arka arkaya kazanmaya başladığındada daha iyi takımlar ile eşleşiyorsun. win oranının çok arttığı zamanda üst ligden oyuncular ile oynamaya başlıyorsun ve takıma uyum sağlayabilirsen bu oyuncular ile oynamaya devam ediyorsun. Silver ligde Plat elo ile maç attığım bile oldu. Suanda maç taşıman lazım adc oynuyorsan bunu duo girerek daha kolay yapabilirsin. Duo nu seçerken düşük elolu iyi oyuncular ile gitmen daha doğru bir tercih olacaktır.

İnsallah yardımcı olabilmişimdir.
  • Crystal Castles. C kullanıcısına yanıt
    Üstte dediğim gibi buraya kadar kolaylıkla çıktım sonra plat 3 yapınca canım sıkıldı fazla oynamamaya başladım. Etrafımdaki birçok gümüş, bronz, altın arkadaşımla oynama sürelerimin toplamı aynı ya da benimki daha az genellikle. 4 sezon boyunca oynamak demek değildir ki 4 sezon boyunca aralıksız oynamak
  • Isla Tortuga kullanıcısına yanıt
    Hiç benlik değil ya, mekaniğini eksik buluyorum
    Normal şartlarda bu tutumun arkasındaymış gibi konuşmaya devam ederdim de, diğer arkadaşların da yanlış anlamaması için forumdaki ilk konum olduğundan dolayı açıklama gereksinimi duyuyorum: gerçekten elomun veya herhangi bir yerin en iyi dravenı olduğumu düşünmüyorum zaten. Kendimi yüksek yerlerde gibi görmeye çalışıyorum ve eğer kötü oynadığım vs. olursa bu yüksek yerleri hak etmediğim kanısına varıp daha çok tryhard yapıyorum. Motivasyon yöntemim bu aslında. Başka adclerde de desteğim iyi olmadığı sürece çok zorlanıyorum, o riski almak istemiyorum. Dravenda desteği dert etmeme pek gerek kalmıyor genelde. Bir yerin en iyisiyim diyemesem de çok iyi olduğumu düşünüyorum
  • Şuna bak bi de sormuş,sen bu oyunu bırak hatta pc'yi sat,tamirci ol.

• bulursan haber ver bende kaybettim 5 ay oynamayınca zamanında tr yükselme ligindekilerle maç yapardık şimdi çar inaktiflikten düşüyo şu 5v5 team rank geldi mi tekrardan
  • simgeni nasıl aldın ilk kez görüyorum.
  • Hyperior kullanıcısına yanıt
    Hextech'ten geldi dostum
  • Oyunu bırakıp sonra başlayınca oluyor bu sene ygs-lys için bıraktım 10 maç atayım dedim bildiğim düşük seviyeli plat gibiyim.Zaten plat 5 attı ama yani el alışkanlığını kazanman lazım yoksa benim gibi şaçma oynamak kolay.
  • ben 1 gün oynamasam öbür gün girdiğimde "bu ne lan yeni oyun çıkmış" gibi oluyorum çıkmak istiyorsan orman oyna hele adcden kesinlikle uzak dur. ormana bi caster alıp takıl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rockko

hocam aslinda olay sundan ibaret eşleştirme sistemi anladığım kadarıyla;

1 MMR'a bakarak eşleştiriyor
    2 Win-Loose oranına göre eşleştiriyor

sen 2-3 maç üst üste kaybettiğin zaman win-loose dengen değiştiği için farklı oyuncularla eşleşiyorsun buda seni sıkıntıya sokuyor kendimde test ettiğim bir süreçtir. Arka arkaya kazanmaya başladığındada daha iyi takımlar ile eşleşiyorsun. win oranının çok arttığı zamanda üst ligden oyuncular ile oynamaya başlıyorsun ve takıma uyum sağlayabilirsen bu oyuncular ile oynamaya devam ediyorsun. Silver ligde Plat elo ile maç attığım bile oldu. Suanda maç taşıman lazım adc oynuyorsan bunu duo girerek daha kolay yapabilirsin. Duo nu seçerken düşük elolu iyi oyuncular ile gitmen daha doğru bir tercih olacaktır.

İnsallah yardımcı olabilmişimdir.

Benim bildiğim WL %50'ye yakın tutulmaya çalışılıyor ama

urgota laf etme
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.