Şimdi Ara

Yeşil Çayın Kilo Verme Üzerine Etkisi Ve Hiç Bilinmeyen Zararları

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
2
Favori
1.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeşil çayın fazla içildiğinde zararlı olduğunu ve size kilo aldırabileceğini biliyor muydunuz ? Peki yeşil çayı nasıl demlemelisiniz ? Tüm sorularınızın cevabı bu video da

Yeşil Çayın Faydaları Ve Zararları

• bu ülkede yaşayarak yeterince kanser oluyoruz zaten kaptan :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Hattori-

bu ülkede yaşayarak yeterince kanser oluyoruz zaten kaptan :(
    Haklısın hocam bir nebzede olsa da nasıl korunulabileceğini anlatmaya çalışıyorum kanalımda çörek otu yağı ve saç dökülmesi üzerine de videolar var
  • 1 dakika dayanabildim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fallen Angel by A.C

1 dakika dayanabildim.
    Eyvallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konu güncel

• gir bi sikortalı işe çalış.yutubırlığı boşver sana uygun değül
  • quote:

Orijinalden alıntı: haqueim

gir bi sikortalı işe çalış.yutubırlığı boşver sana uygun değül
    Ben avukatım ? Amacım toplumu bilinçlendirmek

• fena değil, izlemedim.

ilgim olmadığı için izlemedim yanlış olmasın.

bu ilgi nerden geliyor youtube a ? Avukatlık yapıyorken youtube a gireyim mi dediniz?

Ben mesela youtuber olsam iyi iş yaparım diye düşünüyorum ama hiç giremedim şahsi olarak, düşünüyorum.
    (Genel irl ve pc dünyasıyla ilgili olur heralde yaparsam)
  • Sağlık konusunda hukuk fakültesini okurken tıp alanında da araştırma yaptım ve doktordan dersler aldım. You tube kanalı açma sebebim toplumun çok suistimal ettiği yanlışları engellemek saç dökülmesine şampuan ile duzeltecegini sananlar çörek otu yağını aktarda alanlar. 5 bardak yeşil çay içip kilo vereceğini beklerken kilo alanlar. You Tube dan para kazanmak kolay değil 1.000 abone 4.000 saat izlenme gerekir diyor Ben mesleğim ile kazanırim o parayı YouTube dan para kazanmak istesem aptalca vlog veya oyu videosu çekerim.AMACIM TOPLUMUN GENELİN ULAŞABİLMEK

• quote:

Orijinalden alıntı: Alioreh

fena değil, izlemedim.

ilgim olmadığı için izlemedim yanlış olmasın.

bu ilgi nerden geliyor youtube a ? Avukatlık yapıyorken youtube a gireyim mi dediniz?

Ben mesela youtuber olsam iyi iş yaparım diye düşünüyorum ama hiç giremedim şahsi olarak, düşünüyorum.
    (Genel irl ve pc dünyasıyla ilgili olur heralde yaparsam)
    alıntı yapmayı unutmsum

• quote:

Orijinalden alıntı: Entüisyonist

alıntı yapmayı unutmsum

Alıntıları Göster
    Hayırlı olsun o zaman kanalınız.

Açıkcası ben bir community oluşturma amacıyla açarım açarsam. Ortak ilgi alanım olan tiplerle bulunabilmek gayet zevklidir diye tahmin ediyorum.

Bu arada şampuan videosunu izlemedim ama şimdi bir arkadaşın tanıdığı saç çıkardığı iddia edilen bi sıvıdan bahsetmiş. Araştırıyor Bu arkadaşım saç ektirdi zaten ama memnun değil, ben şahsen hiçbir türlüsüne inanmam fakat bahsettiği kişi kullandığında faydasını gördüğünü söylüyorsa yalan söylemesi için bir sebebi olan kişi olmadığından dolayı biraz heves ettim açıkcası. Dedim araştırın bakalım işe yarıyosa denerik

• quote:

Orijinalden alıntı: Alioreh

Hayırlı olsun o zaman kanalınız.

Açıkcası ben bir community oluşturma amacıyla açarım açarsam. Ortak ilgi alanım olan tiplerle bulunabilmek gayet zevklidir diye tahmin ediyorum.

Bu arada şampuan videosunu izlemedim ama şimdi bir arkadaşın tanıdığı saç çıkardığı iddia edilen bi sıvıdan bahsetmiş. Araştırıyor Bu arkadaşım saç ektirdi zaten ama memnun değil, ben şahsen hiçbir türlüsüne inanmam fakat bahsettiği kişi kullandığında faydasını gördüğünü söylüyorsa yalan söylemesi için bir sebebi olan kişi olmadığından dolayı biraz heves ettim açıkcası. Dedim araştırın bakalım işe yarıyosa denerik

Alıntıları Göster
    Hocam bence bir izleyin arkadaşınıza da izlettirin :D Teşekkür ederim içerisinde ne olduğuna da bir bakın hormon mu var ne varsa :D

• Kanalın hayıelı olsun ama gerçek DH’li izlemez. İzlese de eksi verir.
    Verdim eksini.

• quote:

Orijinalden alıntı: Milfka

Kanalın hayıelı olsun ama gerçek DH’li izlemez. İzlese de eksi verir.
    Verdim eksini.
    Gerçek DH'li nasıl olunuyormuş üyelik tarihim 2009 ama takip ettiğim zaman çok daha eskidir ? Biz çakma dhliyiz o zaman :D Toplum bilinçlensin diye çalışıyorum ne istiyorsanız onu verin sorun değil izlediyseniz
  • Aynı kişi kendine cevap veriyor sandım. PP'leriniz aynıymış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingofpotatoes

Aynı kişi kendine cevap veriyor sandım. PP'leriniz aynıymış.
    Yok hocam aman ne yaptınız :D
  • Tebrik ederim. Böyle faydalı kanallara karşı her zaman destek olmaya hazırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pankreasına Talibim

Tebrik ederim. Böyle faydalı kanallara karşı her zaman destek olmaya hazırım.
    Çok teşekkür ederim. Şuan gerçekten desteğe ihtiyacımız var çünkü ben haftanın 6 günü çalışıyorum sabah 9 akşam iş kaçta biterse bir pazar günlerim boş ona da çekimler için ayırıyorum. Hele şu son video için baya çaba sarf ettik profesyonel bir çekim olsun diye montaj vs gerçekten saatleri alıyor ve çok yoruyor. Dinleneceğim günü içerik üretmek için harcıyorum ve bana bir maddi getirisi yok.İnsanlara faydalı olmak için çalışıyorum çünkü O sayfanın kurucuları toplumun faydası için geceli gündüzlü çalışıyorlar. İnşallah daha güzel ve toplumun yanlış bildiği şeyleri üzerine çekmeye devam edeceğiz yeterki toplumun desteğini arkamızda hissedelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Entüisyonist -- 5 Şubat 2019; 12:33:16 >

• Avukat Bey hayırlı işler.
    Konularınızı biraz kurcaladım da, homeopatik ilaç satışından evrak çantası satışına; youtuberlikten "Doktordan tıp eğitimi alma" noktasına kadar çok geniş bir yetenek ve ticaret yelpazeniz varmış.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.