Şimdi Ara

Yeşil Anarşizm'e Dönüş ..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İnsanlık bu gidişle eski ilkel kabile hayatına geri dönecektir .. Doğaya er geç boyun eğmek zorunda kalacaktır ..

Doğayla savaşılamaz ..

Yeşil Anarşizm'in mutlak sonumuz olacağını düşünüyorum .. Doğa ya bize şans verecek ve seve seve eski halimize döneceğiz ya da şansa yer bırakmadan si*e.... ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben yıllardır yazıyorum bu forumda. Petrol bitince dünya çok fena felakete sürüklenecek. Tırlar, kamyonlar, arabalar çalışmayacak. Gemiler yürümeyecek, uçaklar uçamıyacak. Biçer döverler çalışmayacak, elimize karasabanı alıp buğday harmanlıycaz. Geçmişte bozkırların hakimi Türk milleti, nasıl ki dünyanın yenilmez gücü ise, gelecekte de göçebe yaşayan avantajlı olacak.

• Doğayla tam bir uyum icinde yasasak bile birgün doğa bizi silip atabilir.

O nedenle doğayı bize uygun hale getirmek ve doğanın kötü şakalarını yapmaya başlayacağı gün için hazır olmalıyız.

Şunu unutma ki doğanın bir bilinci yok. Bir dengeside yok . Yani herşeyi oluruna bırakırsak doğa diğer türleri yok ettiği gibi bizide yok edebilir.

• kingman29 K kullanıcısına yanıt
    Nükleer enerji , güneş enerjisi, hava, su enerjisi köşeye sıkıştığımıda alternatif enerji kaynakkarını yeterli duruma ulaştırmak için 10 20 yıl çalışılması yeterli.

Yani elimizde sabanlarla buğday tarlalarına koşmamıza gerek yok.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.