Şimdi Ara

YerliBoost>>>Profesyonel Dota 2 Servisleri ve Daha Fazlası... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
52
Cevap
0
Favori
2.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YerliBoost -- 2 Mart 2017; 14:51:30 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YerliBoost -- 29 Mart 2017; 1:47:0 >

• YerliBoost>>>Profesyonel Dota 2 Servisleri ve Daha Fazlası...

• Vakıfbank logosu yakıyor
  • https://www.facebook.com/yerliboost/ Facebook sayfamıza da bekleriz.

YerliBoost>>>Profesyonel Dota 2 Servisleri ve Daha Fazlası...YerliBoost>>>Profesyonel Dota 2 Servisleri ve Daha Fazlası...

• quote:

Orijinalden alıntı: YerliBoost

Hediye derece yükseltme etkinliği başlamıştır. Konu başlığı altına ilk yorum yapan 2000 ila 3000 arası derecesi olan arkadaşın derecesi yükseltilecektir.

Yokmu 2017' ye özel bişeyler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu etkinliğimiz sonlandı maalesef. Sıradakiler için facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.
  • Siparişinizde sadece belirli heroların olmasını belirtebilirsiniz.

YerliBoost>>>Profesyonel Dota 2 Servisleri ve Daha Fazlası...
  • Vay canına süper. IO ile %1 win rate'im var, %100 yaparsanız doğacak ilk çocuğuma isminizi veririm.

• YerliBoost>>>Profesyonel Dota 2 Servisleri ve Daha Fazlası...
  • EZ 6k

• May the 4th be with u.

• International Derecenizin yüksek açılmasını mı istiyorsunuz? TBD(kalibrasyon) oyunları için sitemize bekleriz.>>>www.Yerliboost.com

Ayrıca %20 indirim kodundan yararlanabilirsiniz. Promo Kod: battlepass2017
  • Sitemizde 7000'den 2000'e kadar solo MMR satın alınabilir hesaplar bulunmaktadır. Güvenilir ve Hızlı alışveriş için buyurun.>>>www.yerliboost.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Vakıfbank logosu yakıyor

Sakami yapiyor bu adam :))) logo yakiyor demis yerli boost logosuna vakifbank demis lol zuhahahahah harbi noob hic gulcegim yoktu gece gece :D

• zenexone1 Z kullanıcısına yanıt
    Samimiyetinden kasti olarak söylüyor aslında
  • zenexone1 Z kullanıcısına yanıt
    zaaaa iks de.

4 Mayıs'ta kaptırmışsınız yine, tebrikler biraderim. Ben 3k arkadaşlarla oynarken 6 oyun kazanıyorsam 2 oyun kaybediyorum, 4k'da ise bu 1 oyuna düşüyor ama kaybediyorum neticede. Sizin bu 10127318907 maç peş peşe kazanmanıza hayranım, benim mantalitede sıkıntı var biliyorum, malları tolere edemeyip "Kazanmayı hak etmiyorlar, kazanacaklarsa bensiz kazansınlar o zaman." deyip kendi işime bakıyorum. Bazen free win aldığım da oluyor ama sizin durum gerçekten pırofesiyönel. Party MMR yükseltmek istediğinizde yancı olurum, para vermem ama tango falan veririm mana pot basarım shrine beklerim bottle verip rune kullandırırım çoraptan çıkardığım kısa Samsun'dan bir dal veririm (efkâr dağıtır), istersen yoldaş olurum merak etme sen.

Tavsiye ederim.
  • Nicholai Hel kullanıcısına yanıt
    Güncel derece artırımlarımızdaki ekran görüntülerimizde mevcut her zaman. Lakin burada hepsini paylaşarak spam oluşturmak yerine ara ara paylaşıyoruz. Desteğiniz için teşekkürler
  • 10 maç kaç tl

• quote:

Orijinalden alıntı: Frost 112

10 maç kaç tl

10 Adet Kalibrasyon oyunu mu soruyorsunuz tam olarak anlayamadım.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.