Şimdi Ara

Yerli üretim zırhlı askeri araç Pusat 2019'da TSK envanterine girecek (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
2.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Muhalifler nasıl karalasak diye şaşırtmayan çabalar içine girmişler.
    Böyle olunca bu tip haberler daha da keyifli, anlamlı hale geliyor.
    Çıldırın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi por favor -- 25 Kasım 2018; 11:8:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stalker(1979)

Türkiye de savunma sanayi için motor veya bir araç üretilirse ve buna sevinirsek direk akp li oluyoruz yani? Allah Allah
    Hiç bir şey yapılmasın mı yani ne demek istiyorsunuz?

Alıntıları Göster
    yerli ve milli sloganı nedeni ile diyorum bu slogan kullanıldığından beridir yerli ve milli adı altında her türlü düzenbazlık kandırma millete yalan haber verme gibi şeyler türedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

yerli ve milli sloganı nedeni ile diyorum bu slogan kullanıldığından beridir yerli ve milli adı altında her türlü düzenbazlık kandırma millete yalan haber verme gibi şeyler türedi.

Alıntıları Göster
    Tümosan YERLİ VE MİLLİ yaptı işte bu motoru ve aktarma organlarını. Yalan mı söylüyor adamlar. Git ürettikleri motoru incele istersen. Fnss bile zırhılarına bundan sonra Tümosan motoru koyacak. Böyle şeylere sevinmek neden bu kadar zor? İlla ki muhalefet mi olmak zorundasınız?
    Her şeyi Ak partiye eleştiri yönünden baktığınız için yapılan güzel şeyleri de görmek istemiyorsunuz.
    Yerli ve milli sizin için düzenbazlık yani? Adamlar yapmasa kabahat yapsa daha büyük kabahat.
    Anladığım kadarıyla savunma sanayinde yapılan güzel şeyler hoşunuza gitmiyor. Sebebi de ak partiye olan nefretiniz.
    Türkiye ak partiden ibaret değil. Üretilen şeyler Türkiye nin bekası için üretiliyor. Değiştirin bu zihniyeti bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: YoldaşNapolyon

Kule işi kolay Aselsan'dan ukss alırlar. Önemli olan kuledeki kameranın alt sistemlerini ülke içinde üretmek.

Motor Tümosan'ın kendi çalışması kimden destek aldıklarını bilmiyorum bence çok önemli değil

Eskiden motor parası tamamen yurtdışına çıkardı şimdi yarısı Tümosan'a girse iyi olur.

Şanzıman da keza Tümosan

Süspansiyon ara transfer kutusu da Tümosan.

Buradan sonra otobüs, minibüs kamyon, marine motorları, iş makineleri, jeneratör, tarım makinaları gibi envai çeşite saldırmaları gerekir.

Şaseleri de yerli diye hatırlıyorum bu sorunu çözebilmek için bir tane Pick Up ve jip üreticisi şart bu ülkeye.
    Tümosan traktör üretiyor zaten bizim köyde var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ülkemin ve ordumuzun yararına olacak her projeyi ben kayıtsız şartsız desteklerim!
  • quote:

Tümosan YERLİ VE MİLLİ yaptı işte bu motoru ve aktarma organlarını. Yalan mı söylüyor adamlar. Git ürettikleri motoru incele istersen. Fnss bile zırhılarına bundan sonra Tümosan motoru koyacak. Böyle şeylere sevinmek neden bu kadar zor? İlla ki muhalefet mi olmak zorundasınız?
    Her şeyi Ak partiye eleştiri yönünden baktığınız için yapılan güzel şeyleri de görmek istemiyorsunuz.
    Yerli ve milli sizin için düzenbazlık yani? Adamlar yapmasa kabahat yapsa daha büyük kabahat.
    Anladığım kadarıyla savunma sanayinde yapılan güzel şeyler hoşunuza gitmiyor. Sebebi de ak partiye olan nefretiniz.
    Türkiye ak partiden ibaret değil. Üretilen şeyler Türkiye nin bekası için üretiliyor. Değiştirin bu zihniyeti bence.

Alıntıları Göster
    Ak partili misin sadece onu söyle neyi savunuyorsun.Ülkenin daha pek çok kurumunda kripto fetöcü var ve bunları malum zatlar yerleştirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 25 Kasım 2018; 16:42:28 >

• quote:

Ak partili misin sadece onu söyle neyi savunuyorsun.Ülkenin daha pek çok kurumunda kripto fetöcü var ve bunları malum zatlar yerleştirdi.

Alıntıları Göster
    Kardeş ciddi misin sen? Hayırdır. Bu motor konusu illa ki partiler ile alakalı mı olmak zorunda? Madem öyle önce sen sordun önce sen söyle hangi partili olduğunu söyle söz bende söyleyeceğim. Hadi bakalım bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stalker(1979) -- 25 Kasım 2018; 16:51:12 >
  • quote:

Kardeş ciddi misin sen? Hayırdır. Bu motor konusu illa ki partiler ile alakalı mı olmak zorunda? Madem öyle önce sen sordun önce sen söyle hangi partili olduğunu söyle söz bende söyleyeceğim. Hadi bakalım bekliyorum.

Alıntıları Göster
    Parti tutma taraftarı değilim.Partide tutmam.
  • quote:

Parti tutma taraftarı değilim.Partide tutmam.

Alıntıları Göster
    Eeee o zaman neden hangi partiyi tuttuğumu soruyorsun? Tümosan ın yerli motor yapmasına sevinmek ile partinin ne alakası var. Sana göre var demek ki?
    Bu habere sevinen ak partilimi mi oluyor yani? Senin mantığına göre sende ak partiyi sevmeyen chp li misin yani?
    Var ya çok saçma sapan konuşuyorsunuz sonra kendinizi de kurtaramıyorsunuz tartışmadan.
    Parti tutmam deyip işi partiye vurmak parti sormak nasıl bir saçmalıktır?
    Asıl sen söylesene sen neden böyle agresif şekilde muhalefet ediyorsun.
    Tümosan motor yapmış bunun ak parti ile ne alakası var? Sen neyi savunuyorsun asıl, ne istiyorsun onu söylesene?
    Düzenbazlık, hile vs deme bana bu adamlar özel bir şirket ak partili değiller. O yüzden hiç kıvırma.
    Sen şuna ak parti döneminde yapılan hiç bir şeye sevinmem Türkiye nin yararına bile olsa sevinmem desene.
    Demek ki sen Chp lisin yada daha da kötüsü hdp lisin. Var ya Allah akıl fikir versin diyorum. Başka ne diyeyim.

• quote:

Eeee o zaman neden hangi partiyi tuttuğumu soruyorsun? Tümosan ın yerli motor yapmasına sevinmek ile partinin ne alakası var. Sana göre var demek ki?
    Bu habere sevinen ak partilimi mi oluyor yani? Senin mantığına göre sende ak partiyi sevmeyen chp li misin yani?
    Var ya çok saçma sapan konuşuyorsunuz sonra kendinizi de kurtaramıyorsunuz tartışmadan.
    Parti tutmam deyip işi partiye vurmak parti sormak nasıl bir saçmalıktır?
    Asıl sen söylesene sen neden böyle agresif şekilde muhalefet ediyorsun.
    Tümosan motor yapmış bunun ak parti ile ne alakası var? Sen neyi savunuyorsun asıl, ne istiyorsun onu söylesene?
    Düzenbazlık, hile vs deme bana bu adamlar özel bir şirket ak partili değiller. O yüzden hiç kıvırma.
    Sen şuna ak parti döneminde yapılan hiç bir şeye sevinmem Türkiye nin yararına bile olsa sevinmem desene.
    Demek ki sen Chp lisin yada daha da kötüsü hdp lisin. Var ya Allah akıl fikir versin diyorum. Başka ne diyeyim.

Alıntıları Göster
    Ordunun tabiki güçlü olmasını isterim keşke herşeyi kendimiz yapsak yaptığımız şeyler ihale usülü olmasa askerin canını korusa asker in değeride anlaşılsa tsk ve savunmaya daha çok önem verilse teknolojik olarak daha çok bütçe açılsa daha profesyonel ve halkın seveceği bir yapıya bürünse ayaklar altına alınmasa askerler son model techizatla donatılsa askeri bölgeler ve daha fazlası siyasete alet olmasa hiç birşey yada siyasi gelişmelerden pay almasa son dönemlerdeki gibi ülkenin değerli bir kurumu olan tskyı yerle bir etmeselerdi keşke amaç ve gayelerine meze olmasa idi bende hakkaniyetli ve gurur duyardım ama gerek içlerine yetiştirdikleri eleman olarak gerek askeri okulları kapatarak gerekse askerine değer vermeyerek gerekse son dönemki ekonomik gelişmelerden dolayı ona buna yerli ve milli deyip son 15 yılda ülkede kullanılan esasen yerli ve milli değeri olan şeylerden uzaklaştırarak ülkeyi dış bağımlı hale getiren kişilerce kızgınım bu hale getirenler kendileri şu andada herşeyde bu ön takıyı kullanıyorlar doğru yanlış ben siyasete malzeme olan herşeyi eleştiririm.Eleştirme hakkımda var.Ben şuanki iktidardaki bu sloganı kullanan malum partiyide beğenmiyorum o yüzden dedim.Bu kadar kati savunuyorsan sebebi o olmalı.Keşke ülkeye insana daha çok değer verilse herşey şov amaçlı astarsız yapılmasa.Herşeyden huylanır olmasak keşke milletin duyguları ile oynamasalar.O zaman bende daha doğru şekilde düşünüp tebrik eder.Gurur duyardım.

• quote:

Ordunun tabiki güçlü olmasını isterim keşke herşeyi kendimiz yapsak yaptığımız şeyler ihale usülü olmasa askerin canını korusa asker in değeride anlaşılsa tsk ve savunmaya daha çok önem verilse teknolojik olarak daha çok bütçe açılsa daha profesyonel ve halkın seveceği bir yapıya bürünse ayaklar altına alınmasa askerler son model techizatla donatılsa askeri bölgeler ve daha fazlası siyasete alet olmasa hiç birşey yada siyasi gelişmelerden pay almasa son dönemlerdeki gibi ülkenin değerli bir kurumu olan tskyı yerle bir etmeselerdi keşke amaç ve gayelerine meze olmasa idi bende hakkaniyetli ve gurur duyardım ama gerek içlerine yetiştirdikleri eleman olarak gerek askeri okulları kapatarak gerekse askerine değer vermeyerek gerekse son dönemki ekonomik gelişmelerden dolayı ona buna yerli ve milli deyip son 15 yılda ülkede kullanılan esasen yerli ve milli değeri olan şeylerden uzaklaştırarak ülkeyi dış bağımlı hale getiren kişilerce kızgınım bu hale getirenler kendileri şu andada herşeyde bu ön takıyı kullanıyorlar doğru yanlış ben siyasete malzeme olan herşeyi eleştiririm.Eleştirme hakkımda var.Ben şuanki iktidardaki bu sloganı kullanan malum partiyide beğenmiyorum o yüzden dedim.Bu kadar kati savunuyorsan sebebi o olmalı.Keşke ülkeye insana daha çok değer verilse herşey şov amaçlı astarsız yapılmasa.Herşeyden huylanır olmasak keşke milletin duyguları ile oynamasalar.O zaman bende daha doğru şekilde düşünüp tebrik eder.Gurur duyardım.

Alıntıları Göster
    Türkçe konuşuyoruz kardeş. Anlamıyor musun?
    Bu tümosan ile ak partinin ne alakası var? Bu habere sevinen neden ak partili olmak zorunda. Ak parti düşmanlığı seni Türkiye düşmanı da yapmış yazıklar olsun! Merak ediyorsan söyleyeyim senin chp li olduğunu anlamış oldum hem de cahil olanından. Ben ak partiye oy vermedim. İnanmamakta özgürsün. Ama böyle savunma sanayi ile ilgili haberlere seviniyorum. Seviniyorum diye de ak partili olmam. Sen dedin diye hiç olmam. Sen kızgınlığını yanlış yerlere yöneltiyorsun bence. Muhaliflik gözünüzü kör etmiş. Güzel şeylere bile sevinemez hale gelmişsin.
    Yazık diyorum başka diyecek bir şey yok size.

• quote:

Türkçe konuşuyoruz kardeş. Anlamıyor musun?
    Bu tümosan ile ak partinin ne alakası var? Bu habere sevinen neden ak partili olmak zorunda. Ak parti düşmanlığı seni Türkiye düşmanı da yapmış yazıklar olsun! Merak ediyorsan söyleyeyim senin chp li olduğunu anlamış oldum hem de cahil olanından. Ben ak partiye oy vermedim. İnanmamakta özgürsün. Ama böyle savunma sanayi ile ilgili haberlere seviniyorum. Seviniyorum diye de ak partili olmam. Sen dedin diye hiç olmam. Sen kızgınlığını yanlış yerlere yöneltiyorsun bence. Muhaliflik gözünüzü kör etmiş. Güzel şeylere bile sevinemez hale gelmişsin.
    Yazık diyorum başka diyecek bir şey yok size.

Alıntıları Göster
    hangi partilisin.mhp mi ak parti mi onu açık açık söyle bi.

• Girse ne olur girmese ne olur. Elin zırhlı otomobili bile kurşun gecirmezken taklalara karşı direncliyken ordunun zırhlı aracının tekeri patlasa şehit veriyoruz. Kaliteli olmadıktan sonra 1000000 tane alsınlar. Boş. Koskoca tanklar bile tişörtle durduruluyorsa gerek yoktu bunca masrafa bence

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

hangi partilisin.mhp mi ak parti mi onu açık açık söyle bi.

Alıntıları Göster
    İşin içine partileri karıştıran işe partiler açısından da bakan sen olduğuna göre sen hangi partili olduğunu söylemedikten sonra ben neden söylemek zorundaymışım açık açık sen söyle Bİ? jeton köşeli herhalde?
    Sen hangi partilisin söyle o zaman. Yok öyle bedava bilgi. Bir şey öğrenmek istiyorsan önce kendin konuşacaksın!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stalker(1979) -- 25 Kasım 2018; 21:7:8 >
  • quote:

İşin içine partileri karıştıran işe partiler açısından da bakan sen olduğuna göre sen hangi partili olduğunu söylemedikten sonra ben neden söylemek zorundaymışım açık açık sen söyle Bİ? jeton köşeli herhalde?
    Sen hangi partilisin söyle o zaman. Yok öyle bedava bilgi. Bir şey öğrenmek istiyorsan önce kendin konuşacaksın!

Alıntıları Göster
    hop taze blok geldi en çıtırından
  • quote:

hop taze blok geldi en çıtırından

Alıntıları Göster
    Konuşmayacaksın yani Yazılarındaki tavırlar da aslında ne olduğunu belli etti sonunda. Troll olduğunu da anlamış oldum böylece. Eee klavye başından yazınca böyle oluyor değil mi? Yüz yüze olsaydık da tavrım değişmezdi sana ama eminim senin tavrın değişirdi. Yaş kaç demeyeceğim çünkü bu saatten sonra söyleyeceğin hiç bir şeyin değeri ve doğruluğu yok gözümde. Yazık parti düşmanlığı aynı zamanda Türkiye düşmanı da yapmış seni.

• 20 kmlik düz yolda bile hararet yapan kobralar, yokuş çıkamayan, inemeyen kirpiler, daha ilk kullanmada çeki demiri kirilan, şanzımanı bozulan BMC ler. Yerli olsun, ama kaliteli olsun, asker teroristten cok, araç ne zaman ariza verecek diye dusunmesin.....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Okuyorum inanamıyorum sanki kıskançlıktan tırnaklarını kemiriyorlar hamaset yapıyorlar yapılan işleri aşalamaya kendilerini adeta adamışlar yapılanı değersizmiş gibi yansıtmaya çalışan bir grub ard niyetli zümre var. Ben Avrupa da ikamet ediyorum buradaki basın övgüyle bahs ediyor bizim insanımız ne yapmaya çalışıyor? Anlamak mümkün değil.

• O zaman sanayi üretimi yapmayalım ne saçma bir cevap bu.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.