Şimdi Ara

Yerli üretici Reeder, iPhone değişim kampanyası başlattı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
1
Favori
11.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

İphone 7 nin reeder da tam karsiligi neymis :)
    Ümraniye'de bir mağaza.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunlar var ya bunlar, bu kendini açık göz sanan şark kurnazları var ya... Hah işte bunların anasını, avradını, ölüsünü, dirisini, bir gün hepisini... Bir güzel seveceksin.

• Reeder ı seviyorum. Daha önde tabletlerinden almıştım. Hem de birkaç kez. Gayet iyiydi...

• quote:

Orijinalden alıntı: Slaved by makarna

Reeder p12s ile Dooge Mix neden birebir aynı? Tesadüf mü? Yoksa markalama mı yaptınız :)
    adamlar saklamiyor zaten hocam.

Yerli üretici Reeder, iPhone değişim kampanyası başlattı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TIME kullanıcısına yanıt
    Apple kullanan ne anlar teknolojiden kaliteden...
  • ne kadar uyanik bir adammis ya bu adam ahahahha bu reeder'da arkadasim calisiyordu direkt cin mali arkadaslar. yani yerli uretim diyor ama Turkiyede oyle bir fabrikasi falan yok bildigim kadariyla telefonlar hazir geliyor. Vestel yine bir montaj falan yapiyor en azindan. yerli olan tek kismi patronu ve alip alamayacaginiz belli olmayan teknik servis hizmetidir satis sonrasi hizmetidir :) yazilim guncellemesine falan girmiyorum zaten hic.
  • İphone kullanıcısının egosuyla baş edilmez firmayı övmüyorum ama iphone kullanıcılarındaki iphone'den başka telefon çöptür diye bakmasından dolayı o kampanya yürümez samsung bile olsa aşağı yukarı aynı yorumlar gelir konuya

• TIME kullanıcısına yanıt
    Samsungu geç xiaomi harbiden ciddi kafa karıştırıyor tonla ürününü kullandım merhaba sorunsuz hayat diyor insan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fhrstw -- 16 Ağustos 2018; 6:56:50 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • astegon kullanıcısına yanıt
    Vay kendi üretsin ben düdüklenmeye razıyım ha 5 yıl 10 yıl pahalı olur o lojistik vs kurulana dek ama bunlar üretmeden düdüklüyorlar eee keriz yazmıyor gider lg samsung alırız yani

• CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    Eşşeğin aklına karpuz kabuğu düşürme şimdi çıkar yalakanın teki muamele yapar.

• Çinden logo bastırıp burada satan çok merdiven altı firma var. Victor vardı battı ağzım çok yandı stock rom'u sıkıntılıydı düşünün. Tövbe bir daha böyle firmalara. 4s bile vermem değişime

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akbaba89 -- 16 Ağustos 2018; 7:12:12 >
  • Şuana kadar hep Sony kullandım genelde bir kere Xiaomi aldım şuan başka marka kullanacağımı düşünemiyorum. Bir kaç kere iPhone düşündüm elime aldım karıştırdım o kadar

• Yeni aldık dur yav.

• üste paramı vereceklemiş ?
  • Kendine kazık atan ilk millet olarak tarihe geçtik. Emeği geçen herkesin ellerine sağlık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • AKINLASINN A kullanıcısına yanıt
    Hemşeri hemşeriyi gurbette severmiş.
    Hiç değişmedik merak etme : )

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay cakallar . Hayırlı olsun alanlara

Yerliden anladıkları montaj mi ?

Sabah sabah güldürdü bu haber beni ...

• Bu kadar kör olmasin millet basta ki yerli olmayani degistirelim ilk once :)

• Ahanda bizim milletin kafa anca buna çalışır. Nerde hinlik üçkağıt kolay para var ordadır. Emin olun 100.000 kişi başvurup değiştirmediyse. Kesin yani.

• Hangi müptezel iphone verip reeder alır lan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.