Şimdi Ara

Yerli uçan arabanın prototipi yayınlandı: Önümüzdeki ay uçacak (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
794
Cevap
1
Favori
72.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Phoebe.

Bu mesaj silindi.
    Laiklik sayenizde gitti, tek adam rejimi geldi, padisahiniz, reyisiniz ne deerse o oluyor. Sizin kafaya bak asil, doymadiniz birilerinden nemalanarak parazit seklinde yasamaktan. Calisin biraz calisin, emeginizle bir yerlere gelin comar gibi sahibini korumak icin havlayarak degil.
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    izmiri ne gotururse gotursun ama izmir ozgur bir sehirdir. Diktatorlukle yonetilmiyor hic olmasa. Insanlar "vay efendim kopru yapti, vay efendim yol yapti yol" diyerek tek adamin kulu kolesi, ta**aklarinin ve g*tunun kili olmuyor. Serefli insanlardir Izmir'in insanlari, onurludur.
  • csh kullanıcısına yanıt
    tekrar ediyorum kelime dağarcığın çok kısıtlı zeka seviyen beni yapıcı eleştirmeye yetmiyor bak bakalım akp'yi öven tek bir mesajım var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C8C79990A

tekrar ediyorum kelime dağarcığın çok kısıtlı zeka seviyen beni yapıcı eleştirmeye yetmiyor bak bakalım akp'yi öven tek bir mesajım var mı?
    Biraz insan olsan boyle aktroller gibi saldirmazdin, biraz duzgun konusurdun. Karsindakinin de bir insan oldugunu unutmazdin. Valla ne yalan soyleyeyim tamamen tarafsiz bile olsan aktrollerden yapi olarak cok farkin oldugunu gormuyorum. Insani yonlerin cok zayif senin de.
  • hımmm gerçekmiş
  • Phoebe. P kullanıcısına yanıt
    bok içinde yuvarlanan deli gelmiş zırvalıyor ya... deve idrarı içen tiplerden gelen eleştiri ne kadar faydasız oluyor ortada...
  • yasal mevzuatlarını falan hep geçtim ,yerli malı uçan arabayı alıp binecek kadar cesur değilim şahsen

not: evime giren elinde falçata olan 2 hırsıza çıplak elle saldırıp kovalamışlığım var
  • csh kullanıcısına yanıt
    daha önce benzer şeyleri kibar bir dille ifade ettiğimde aktroll ilan ediliyoruz aktroller zaten herkesi hain ilan ediyor karşımda böyle yıllardır değişmeyen kalıplarından çıkamayan kitleye karşı en kibar halimle yazdım ki aşırı hakaret yok sen bile diğerlerine karşı daha agresifsin.

siz gece karşılıklı atışırken adamlar kebab muhabbeti yapıyor, adam mecliste cehape zihniyeti diye geçiriyor çıkışta rakı balık yapmaya gidiyorlar.

neyse konu amacından sapıyor ülkenin çıkarına olan bir şey varsa savunacaksın ki aklı başında her muhalif Selçuk Bayraktar'ı taktir ediyor bu adam bunların içine nasıl düşmüş diyorlar.

neyse hadi selamatle.

• BAYKAR AKINCI İHA 2X750HP 1.500HP MOTOR KULLANACAK

Yerli uçan arabanın prototipi yayınlandı: Önümüzdeki ay uçacak
    Yerli uçan arabanın prototipi yayınlandı: Önümüzdeki ay uçacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phoebe. -- 9 Ağustos 2019; 2:20:24 >

• Gıçımızda don yok nasıl uçacaz.

• Phoebe. P kullanıcısına yanıt
    fazla deve idrarı içince böyle saçmalıyorlar ya...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C8C79990A

daha önce benzer şeyleri kibar bir dille ifade ettiğimde aktroll ilan ediliyoruz aktroller zaten herkesi hain ilan ediyor karşımda böyle yıllardır değişmeyen kalıplarından çıkamayan kitleye karşı en kibar halimle yazdım ki aşırı hakaret yok sen bile diğerlerine karşı daha agresifsin.

siz gece karşılıklı atışırken adamlar kebab muhabbeti yapıyor, adam mecliste cehape zihniyeti diye geçiriyor çıkışta rakı balık yapmaya gidiyorlar.

neyse konu amacından sapıyor ülkenin çıkarına olan bir şey varsa savunacaksın ki aklı başında her muhalif Selçuk Bayraktar'ı taktir ediyor bu adam bunların içine nasıl düşmüş diyorlar.

neyse hadi selamatle.
    Yillardir yazdiklarimi trollediler ben de muhattap olmayip yazdiklarimi da sildim. Kufrettiler kufurlerini yuttum, seviyelerine inmeyip kendi yazdiklarimi da sildim sadece seviyelerine inmemek icin. Benim gibiler kufurleri yuttukca seviyelerine inmedikce hep daha cok ak comarlik yaptilar, daha cok kufurbaz oldular. Millete saldirsalar muktedir tarafindan odullendiriliyorlar, millet onlara birsey dese vatan haini falan olup hapse atiliyor. AMA BIZ DE INSANIZ YA!!! HERSEYE BIR YETER DEMEK LAZIM! BU BIR ZULUMDUR AMA. NE OLACAKSA OLSUN BU AK COMARLARA BIRSEY DEMEMEK OLMAZ. HER DEDIKLERINE EYVALLAH YOK ARTIK, SIKTIR GIDECEK BIRILERI VARSA KENDILERI GIDERLER.

Sana gelince, belki yanlis anladim ama senin de daha ilk yazdigin cok agirdi. Biraz daha duzgun yazsaydin ben oyle herkesi suclayan biri degilim ki bugune kadar hep yuttum hep yuttum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi csh -- 9 Ağustos 2019; 6:1:58 >

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Zaten bok icinde yasiyoruz. Siz bok degil de nesiniz ak comarlar?? Bu halin normal mi? Kendine bir karsidan bakarsan ne kadar palyaco, ne kadar soytari oldugunu gorurdun. Karaktersiz omurgasiz dingil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: detanaoq

fazla deve idrarı içince böyle saçmalıyorlar ya...
    Meselenin deve idrari oldugunu hic sanmiyorum. Beyin yerine otonom sinir sistemi olunca boyle mantik disi davranislarda bulunup cumleleri rasgele bir araya getiriyorlar sirk soytarilari.
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.