Şimdi Ara

Yerli uçan arabanın prototipi yayınlandı: Önümüzdeki ay uçacak (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
794
Cevap
1
Favori
72.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kardeş önemli olan için arabanın uçuyor olamasi sen anlamamışsın olayı.

Bu arada yerli arabada en son zamanda yolculuk yapmıştı bununda böyle bir özelliği var mıdır acaba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olmak istediğin yerdeysen sıkıntı yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şaka gibi bir milletiz ya buna inan var ya bir tane üretirsin sağdan soldan toplarsın önemli olan seri üretip satmak falan filan yoksa almanya,abd veya hindistan üretiyor hatta flying car diye kurs var udacityde

• Sizin de bildirim sistemi hacklendi diye baktım ama bildiğin habermiş..

• por favor kullanıcısına yanıt
    Bende merak ediyorum genç muhalifler muhalif olarak mı doğdular diye. :)

• Maşallah maşallah, muhalefet bu sene çok zorlanacak kötüleme karalama kampanyaları için bunlar zamanında iha 'ları da eleştiriyordu bu firmanın çabuk unutmuşlar. Haliyle dağdakiler 700 kadar kalınca oraya iha 'lara yüklenemiyorlar artık. :)

• Uçan araba değil ki drone bunlar, bildiğin bim de satılan drone bunlar, neyini üretmiş büyük maketini üretmiş olabilir ancak, uçan araba olduğuna dünyadaki örneklerinde inanmıyorum zaten,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaytung haberi gibi geldi

• ismi çok aramışlar mı
  • Yerde gidenini bi görseydik sonra uçanına bakardık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • görsellere bakmayıp, yorum yapanlar, konuyu sadece haber sananlar var

• bu daha başlangıç, hani nerde yerli otomobil diyenleri de görüyoruz

• Bu adamın yaptığı işleri küçümsememek gerekir.
  • Ulan her yıl milleti kandırma haberler yav he he.

• redferrari R kullanıcısına yanıt
    burada üretilen şey uçan araç değil. üretilen şey güvenlik, düşük maliyet, kullanılabilirlik....

• Geleceğin teknolojileri için yapılmış ufak bir çalışma, ileride bu tarzlar araçlar (adına ne derseniz artık) sıklaşmaya başlarsa hiç yoktan bu sefer geç kalmamış oluruz bazı şeyler için.

Ayrıca bu adamı severseniz sevmezseniz bir şey diyemem ama bu adamın ürettiği İha' lar gece gündüz hewal avlıyor eğriye eğri doğruya doğru.

(İhracat işine hiç girmiyorum)
  • Uçan drone bu, prototip olarak yapması zor degil abd de cogu üniversite yapıyor bunları, cok abartmamak gerek ayni zamanda yermemek önemli olan digerlerinden farklılaşmak, daha uzun mesafe, az enerji tüketimi, daha güvenli uçuş gibi o zaman ses getirir

• Üretim, inovasyon gayet güzel. Belki seri üretimi olmayacak bir teknoloji ama bu ürünü ortaya çıkartırken kazandıkları tecrübe ülkemiz adına seri üretimi yapılabilecek bir çok teknolojiye ön ayak olabilir.
    Yerli kelimesi ile başlayan teknoloji ve yenilik içerikli her haber bizi en derinden heyecanlandırıyor. Bundan daha da güzeli haberi yapılan yeniliklerin "çıktığını görebilmek"..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.