Şimdi Ara

Yerli uçan arabanın prototipi yayınlandı: Önümüzdeki ay uçacak (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
794
Cevap
1
Favori
72.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ilkerinanç

Sıfırdan yeni bir marka yaratıyorsun.Madem o kadar kolaydı neden yapmadın şimdiye kadar?Yaşın küçükse babana söyleseydin o yapsaydı kim aldı elinizden?
    Ben de kime neye laf anlatmaya çalışıyorsam artık.

Alıntıları Göster

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Delta v deneme roketi Delta v 2020 de 12 m boyunda sonda roketi fırlatacak
    soldaki Delta v roketi sağdaki ingilizlere ait
    Yerli uçan arabanın prototipi yayınlandı: Önümüzdeki ay uçacak
  • Satılan fabrikaları ah parti yaptı bi kerem
    Hepisinde heykel bilem va

• Hahaha :) Türk bilim adamı El-Cezeri. Araptır o! Türk olsa tanırdık.

• quote:

Orijinalden alıntı: MMistanbul

Hahaha :) Türk bilim adamı El-Cezeri. Araptır o! Türk olsa tanırdık.
    arkadaşım sen el cezeri ye türk değil diyemssin adam türkdür öz be öz türk türk türk bilim insanıdır tüm dünya tanıyor türk olduğunu kabul ediyor
  • MMistanbul kullanıcısına yanıt
    Türklerin geri kalma sebebi bunun gibiler işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MMistanbul

Hahaha :) Türk bilim adamı El-Cezeri. Araptır o! Türk olsa tanırdık.
    Hatırladım galiba bu arkadaştı vikingler kürt soyundan geliyor diyen
  • Başkanlık sistemiyle birlikte biz zaten uçuşa geçmemiş miydik?

• bizim milette düşünme yetisi kısıtlı halen daha yerli araba diyorlar, sektör yüz yılları devirdi o tren artık kaçtı bari yeniliği takip edelim diye bir şeyler yapıyorlar onu da beğenmiyorlar, sırf Bayraktar projesi olduğu için çamur atmaya çalışıyorsunuz ayrıca bazı arkadaşlar biraz aero dinamik ve fizik kurallarını öğrenmeye gayret ederse cahil olduğunu belli etmezler kendini zeki sanan muhalif çomarlar hiç çekilmiyor.
  • Heykelci, putperest, namissiz CeHaPe zihniyeti iste boyle birsey
    Bir CeHaPe vekili demis ki, baskanimiz Allah-u Teala'nin butun vasiflarini toplamis bir liderdir. Baska bir CeHaPe'li heykelci putperest de diyor ki baskanimiz Kilicdaroglu bize Allah gibi geliyor. Bunun icin Kemal Kilicdaroglu'nu linc etmek istemislerdi sehit cenazesi namazi sirasinda. Allah'a sirk kosuyorlar hep bu CeHaPe'li heykelciler.
    https://tr.sputniknews.com/turkiye/201908061039859445-ak-partili-agar-biyik-anisini-anlatti-cumhurbaskani-denince-bize-allah-gibi-geliyor/

• 12 senedir gökyüzünde uçtuğu söylenen ama hiçbirimizin görmediği uçağa dönmez umarım fikir güzel tasarı güzel ama icraat görmeden hiç bir hevese kapılmamak lazım. Ayrıca "İsmini Türkiye’nin önemli bilim insanlarından El-Cezeri’den alıyor" şu kısma takıldım, Türkiye'nin önemli bilim insanı ne demek? 1. Adam Türk mü? 2. O zaman Türkiye mi vardı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C8C79990A

bizim milette düşünme yetisi kısıtlı halen daha yerli araba diyorlar, sektör yüz yılları devirdi o tren artık kaçtı bari yeniliği takip edelim diye bir şeyler yapıyorlar onu da beğenmiyorlar, sırf Bayraktar projesi olduğu için çamur atmaya çalışıyorsunuz ayrıca bazı arkadaşlar biraz aero dinamik ve fizik kurallarını öğrenmeye gayret ederse cahil olduğunu belli etmezler kendini zeki sanan muhalif çomarlar hiç çekilmiyor.
    Keske siz de kendinizi zeki sansaniz da hic olmasa birseyler yapmak icin bir cabaniz olurdu aktrolluk yapacaginiza. Valla aktrolluk yapan comarlar da hic cekilmiyor. 31 olsa cekilmezler yaw, o derece yani. Insanlarins midesini bulandiriyor artik bu aktrol comarlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xef1ONYX

12 senedir gökyüzünde uçtuğu söylenen ama hiçbirimizin görmediği uçağa dönmez umarım fikir güzel tasarı güzel ama icraat görmeden hiç bir hevese kapılmamak lazım. Ayrıca "İsmini Türkiye’nin önemli bilim insanlarından El-Cezeri’den alıyor" şu kısma takıldım, Türkiye'nin önemli bilim insanı ne demek? 1. Adam Türk mü? 2. O zaman Türkiye mi vardı?
    iki kelimeyi bir araya getiremeyen insanlar "ben Osmanli torunuyum" diye diye statu kazanip kendini bisey saninca boyle sacma sapan seyler ortaya cikiyor iste. Liyakat diye birsey kalmayinca boyle oluyor malesef. Ben mantik aramiyorum artik bunlarda, sen de arama bence, bosuna yorulursun cunku yok oyle birsey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi csh -- 8 Ağustos 2019; 22:25:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phoebe.

Delta v deneme roketi Delta v 2020 de 12 m boyunda sonda roketi fırlatacak
    soldaki Delta v roketi sağdaki ingilizlere ait
    Valla AKP isini cok iyi biliyor. Reklamlarini trollere yaptiriyor ya. Televizyon kanallarina reklam verse kimse artik televizyon izlemiyor cunku hemen hemen hepsi yandas medya artik, gazetelere reklam verse kimse gazete de almiyor artik, hemen hemen hepsi yandas gazete. Aktrollere parasini verince boyle insanlarin beynini s*ke s*ke reklam yapiyor buradaki gibi aktroller iste.

• quote:

Orijinalden alıntı: csh

iki kelimeyi bir araya getiremeyen insanlar "ben Osmanli torunuyum" diye diye statu kazanip kendini bisey saninca boyle sacma sapan seyler ortaya cikiyor iste. Liyakat diye birsey kalmayinca boyle oluyor malesef. Ben mantik aramiyorum artik bunlarda, sen de arama bence, bosuna yorulursun cunku yok oyle birsey.

Alıntıları Göster
    Yok ama böyle bir başlık açılıyorsa ciddidir ki benim sorularım ciddi. Adamın Türk olduğunu kanıtlayacak hiçbir belge yok sadece o dönem Selçuklular yönetimindeki topraklarda yaşıyor olması onu Türk yapmaz ama hadi "Türk bilim insanı" bir raddeye kadar tolere edilebilir. Mesela Bizans döneminde Ayasofya'yı tasarlayan İsodoros vardır bu kişi için Türkiye'nin en önemli tasarımcılarından İsodoros diye mi bahsedeceğiz?. Türkiye'nin denmesi bana aşırı saçma geldi. Merak ettiğim için sordum.

• quote:

Orijinalden alıntı: csh

Alıntıları Göster
    Yerli uçan arabanın prototipi yayınlandı: Önümüzdeki ay uçacak

• Yerli uçan arabanın prototipi yayınlandı: Önümüzdeki ay uçacak

• Yerli uçan arabanın prototipi yayınlandı: Önümüzdeki ay uçacak

• quote:

Alıntıları Göster

Aradaki kultur farki iste. Birisi kitap satarken birisi koyun gibi bagiriyor. Herkes ne oldugunu ne guzel belli ediyor boyle

• quote:

Valla sen olmayan aklinla ve olmayan zekanla Stephan Hawking'le bile kendince dalga gectigini sanirsin da insanlar sana kiciyla gulerler, senin palyacoluguna gulerler sadece.

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.