Şimdi Ara

Yerli uçan araba Cezeri'nin prototipi görücüye çıktı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
1
Favori
17.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • diğerinden değil ama ben bu damattan bir şeyler bekliyorum
  • spacenet S kullanıcısına yanıt
    Satıyorlarsa niye bir tarafta sadece heykel çıkarırken, bu satan adamlar helikopter, iha, tank, füze, mühimmat, piyade tüfeği, obüs, hss, eğitim uçağı, savaş uçağı vs yapabiliyor?

• hollowman_ kullanıcısına yanıt
    Dediklerinizi yapanların sizden olduğunu nerede çıkardınız ki? ASELSAN, tai gibi kurumları ayakta tutan yine "heykelci" dediğiniz adamlar. Şu an ne kadar kendi zihniyetindeki liyakatsiz adam varsa torpille doldurmaya çalışıyorlar. Hükumet düştüğü gibi kıçlarına tekme atılacak o günler uzak değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ntv haberden bir alıntı
    ''Cezeri görücüye çıktı, içinde bir ekran ve bir de joystick var''
    (yaşanmıştır)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • menzili 70-80 km= ÇÖP
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnotherPlanet

menzili 70-80 km= ÇÖP
    Çin'de bir sürü firma var bu ucubeleri üreten :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtok

Sizin gibiler oldukça ileri gidemeyiz. Bilmediğiniz şeylerle alakalı konuşmayı ne çok seviyorsunuz. İşiniz gücünüz yapılanlara çamur atmak. Sen yap daha iyisini destekleyelim hadi buyur gel. Yapılanlara verilen emeklere saygısızlık etmeyin bari

Alıntıları Göster
    ben yokum zaten, ileri gidin, hatta uçun devletin malı deniz...
  • Yalan dolan işler.

• Buna beyin taksan ucmaz beyler dağılın şimdik.

Seçimde yok yakında ama bizim dört tekerli nerde kaldı.seçim meydanlarında elon mask a başkan sipariş vermişti. Elonda bizi kandırdı ağlayacam şimdik..

• arkadaşlar baykar firması yapacam dedimi yapar. Hayır olsun şimdiden.

• AnotherPlanet kullanıcısına yanıt
    boş yorum yapma

• Kur'an çarpsın dün konuyu gördüm, makara konudur diye girmedim bile.Bu sabah haberlerde gördüm gerçekmiş.

• Uçuş yapıldı mı peki ?

• quote:

Orijinalden alıntı: hollowman_

Satıyorlarsa niye bir tarafta sadece heykel çıkarırken, bu satan adamlar helikopter, iha, tank, füze, mühimmat, piyade tüfeği, obüs, hss, eğitim uçağı, savaş uçağı vs yapabiliyor?
    Sıkıysa o heykelci dediğin kesimin aldığı tankları, uçakları, tüfekleri hatta oraya yazdığın obüsleri kullanmadan operasyon yapsana?
    Lafa gelince susmazsınız ama iş icraate gelince ta özal ve daha eskilerden kalma tankları suriyeye sürersiniz. Uçurduğun uçaklar hep eskilerden kalma. Askerin eline g3 ve pkk çıkması keleş vermeyi biliyorsun. Üretim tarihleri senin dünyada olmadığın zamandan kalma.
    Madem müthiş silahlar yaptınız kullanmasanıza eskileri?
  • İl teber İ kullanıcısına yanıt
    Secimde yapar, ucan araba goklerde seklinde

• Bu tasarımı daha önce yapanlar oldu. Airbus yaptı

• yapar şirkete satarlar şirket taksi olarak çalıştırır devlet garantili olur yeterli yolcu olmassa devlet halkın cebinden karşılar

• aynı haberi 2 yıldır yazıp duruyor bu editör. Nerden buldu bunu forum. Yokmu başka fakir cahil akportili editör

• kontrol paneline de ipad koymuş mallar

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.