Şimdi Ara

Yerli robotlar yarışıyor 'Marmara Üniversitesi Robot Olimpiyatları'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Bende Meslek yüksek okulunda Haberleşme okuyorum. Bir C dersleri görmeye başladığımdan beri arduino alıp kendimi geliştirmek istiyordum. Bu video izleyince bende iyi gaza geldim. Bundan sonra ilk iş bir tane arduino alıp ufaktan devreler yapmaya başlayacağım..

Bu arada çok teşekkür ederim Mesut abi sitenizde bu gibi yazıları görmek istiyoruz. Ayrıca Oğuzhan ve Çağlar'a da yaptığı çalışmalardan ötürü tebrik ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeroWin -- 28 Kasım 2016; 23:4:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeroWin

Bende Meslek yüksek okulunda Haberleşme okuyorum. Bir C dersleri görmeye başladığımdan beri arduino alıp kendimi geliştirmek istiyordum. Bu video izleyince bende iyi gaza geldim. Bundan sonra ilk iş bir tane arduino alıp ufaktan devreler yapmaya başlayacağım..

Bu arada çok teşekkür ederim Mesut abi sitenizde bu gibi yazıları görmek istiyoruz. Ayrıca Oğuzhan ve Çağlar'a da yaptığı çalışmalardan ötürü tebrik ederim.

aga moralini hiç bozma kimseye aldırış etme.aklına ne geliyorsa ardına koyma.
  • iyi bir çalışma olmuş teşekkürler

• mesut abinin yastığında sanki HAÇ sekli var

• IEEE THKU den selamlar olsun. Ekibe etkinliklerinde başarılar diliyorum ve Donanım Haber den bu tarz haberleriz devamını bekliyorum. :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.