Şimdi Ara

Yerli otomobille ilgili açıklama: 'Elon'la konuştum, en ileri teknoloji neyse onu yapacağız' (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
142
Cevap
0
Favori
10.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • zamanında bu ülke uçak üretiyordu.Neden olmasın yeterki isteyelim hep birlikte başarırız.http://mekjet.com/blog/60-cumhuriyet-donemi-havacilik-calismalari

• Zamanında şu Volvo yu alsaydınız yeterdi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Toprağı işlemek.... // Adamın biri toprağı işliyor yüzük oluyor... biri işliyor sandalye oluyor diğeri topraktaki metali işliyor.. diğeri kumu işliyor...chip oluyor... bilgisayar oluyor.. kaporta oluyor.. cam oluyor... plastik oluyor...

işte bize topraktan - arabaya giden yolun tümü lazım. Bunun hepsini de kendimiz üretmemiz lazım. Böylece herkes ancak iş bulabilir... Bunu yapıyormusun yok. Öyleyse şaka yapma.

İş arayıpta bulabilen var mı? İşte o yurtdışından gelen dalgalar yüzünden iş bulamıyorsun... eğer geldiği kadar gitseydi... aldığın nefes kadar verseydin denge olurdu... iş olurdu yaşam olurdu iş bulabilirdin yaşam çıkabilirdi... şimdi devlet senle besleniyor... bu topraklarda insanın değeri yok... malın değeri pahalı.... ruh ucuz madde pahalı... yarın robotik teknolojiye geçince zaten iş bulamayacaksın... o zamana kadar yapay zeka beyinleri emecek... böylece para kazanamıyacak sonra çoğalmak istemeyecek böylece..de azalacaksın... yani çöküş... bir yıldız nasıl içe göçer... ona göre baştan gör filmi... yapabiliyorken bir şey yap... kendin üret söz sahibi ol bağımsız ol tek başına bile kalsan dünyada yaşa aksi halde ölürsün...

• quote:

Orijinalden alıntı: lapatid

'çin malı adi telefon.'

çin malı olmayan bir telefon söyle
    Samsung, LG, Sony, HTC

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben anlamadım, şimdi Elon amcam mı yapacak yerli otomobili?

• Şu cümle bile yerli-milli laflarının ne kadar içi boş olduklarını anlatıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya benim anlamadığım Erdoğanın Muhareem inceye arabayı devlet kendiisi yapmıyor biz sadece o firmaların bir araya gelmesini sağladık dedi ya

Tamam kendi ülkenin firmasının yapması iyi birşeyde,kendi yapmadığın(yapsa bile) bir ürün üzerinden neden siyaset yapar ki ?

• Rachsuchtig kullanıcısına yanıt
    Dostum senin açıkladığı bu gerçeği kafası basmayan "istemezükçüler" anlayamıyor işte mesele bu.
  • 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    zaten senin böyle düşünmene bizde şaşırmadık
  • En iyisi bu abi. Guven bana. Garantisi benim. Birsey olursa getirirsin.

• mserifoglu kullanıcısına yanıt
    alemin dersi seni mi gerdi.

inanan inanır inanmayan inanmaz tasası seni niye geriyor.

sen kendi inançsızlığına kafa yor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: apodur

alemin dersi seni mi gerdi.

inanan inanır inanmayan inanmaz tasası seni niye geriyor.

sen kendi inançsızlığına kafa yor.
    Elalemin cehaleti beni germez zaten, ancak güldürür. Ben daha önce yaşanmış bir olayı söyledim, bunu hatırlatmış olmam seni bu kadar gerdiğine göre sende doritos poşetine sarılmış 'gavur' markası otomobili görünce ıslak rüyalar gören 'yerli ve milli' kitledensin demek. Hayırdır, cehaletinizi hatırlatıp yüzünüze vurunca rahatsız mı oldun? Ayrıca kafamı nereye yorup yormayacağımı senin gibi yerli ve milli bir cahile mi soracaktım?
  • Sanki okadar elektronik eşyayı alırken adamın soyuna sopunq bakıyosun apple 6.7.8.leri alırken sen sövüyomusun veya sen başka millettensin deyip almadan mı geliyosun fazla mwrak etme ..biliyosun sen biliyosun cem yılmaz,misali

• Elsa kullanıcısına yanıt
    bunlar cinde uretilmiyor oyle mi

hadi kolay gelsin

• lapatid L kullanıcısına yanıt
    Arkasına veya kapağını açıp baktın mı hiç teknoloji cahili?

Hadi kolay gelsin.

• bunları bize haram ötv leymi kazıklayacaksınız yoksa normal fiyatından mı? ha devlet baba ?

• Başlık cidden komik, Elon’la görüştüm en ileri teknoloji neyse onu kullanacaz.

Askerlik arkadaşı sanki Elon diye söylüyor

Cumhur başkanı olması birşeyi değiştirmez Elon Musk sümüğünü atmasa hakkıdır

• Elon delon dur o

• çin malı "adi" demiş adam zaten

• 3 seçımdır aynı vaad hayırlısı .

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.