Şimdi Ara

Yerli otomobille ilgili açıklama: 'Elon'la konuştum, en ileri teknoloji neyse onu yapacağız' (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
142
Cevap
0
Favori
10.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • "Japonya ve Amerikayla konuştum kasabamıza yabancı sermaye akacak bunu Avukat Burhan gibiler durduramaz. Sudi Arabistan cami projemize Amerika baraj projemize Japonya fabrika projemize yardım edecek. Nurlu ufuklar bizi bekliyor. Ağır sanayi hamlemize kimse engel olamayacak. Engel olmak isteyen bir kaç bedbah çıkabilir onları da biz ezeceğiz."

Zübük (Kemal Sunal)

• Hı hı, tamam. 😅😅😅

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Daha birkac sene evvel nasıl bir memleketiz araba bile yapamıyoruz diyen forumdaslar.
    Bugun bu acıklamaya aman efenim yandas aman efenim teslayi yutturucaklar. Laf degil siz uretinde gorelim bekara karı bosamak kolay

• Elon bize yerli otomobil yap...

• Hiç teknik bilgi yok. En iyisi en güzeli en bilmemnesi. Halbuki hangi teknolojiler kullanılacak, geliri gideri maliyeti ne olacak, fabrikalar ne alemde, çizimler var mı prototip üretildi mi hiç bahsedilmiyor. İşin hikaye kısmını vatandaşa sunuyorlar. Nasıl olsa herkes yutuyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elon kendi derdiyle mi ilgilenecek bizimkiyle mi. Yav hehe

• quote:

Orijinalden alıntı: grafman09

O kadar internette dolaşıyorsun kardeşim, üretim tesislerinde neyin nasıl üretildiği izle internetten. Vaktin varsa git manisaya gör bence, herşeyi yurt dışından almıyoruz.. 14 Bin insanın direk emek yediği koca şirket.. Eleştirirken araştırmasını biliniz..
    14 bin insan diyorsun israil den çin den gelen elektirkli şofbenlere vestel damgasını çerkezköy de basıyorlar.

Çinden gelen anakartı devreyi manisada birleştirip sanki en üst seviye telefon yapmış gibi kazık fiyata satıyorlar.

Ama neymiş yerli tabi yersen.
  • Elon müslüman olmuş elaktirikli alette yapacamış camış

• Allah ıslah etsin biri çin malı der biri yerden yere vurur kopya der yazıklar olsun. Ya bu diğer firmalar ülkelerin hepsi Allah vergisi arabayla mı şereflenmişler hemen öyle mi doğmuşlar. Bi yerden başlıyoruz çok şükür işte neyini çekemiyorsun ne batıyo sana. Hyundai tarihini bi araştır bakalım nasıl başlamışlar işe nasıl yapmış o ülkede. Bırakın bi de destek olun istemezükçüler yemin ediyorum ülke sizin gibilerin eline geçince batıyor neme lazımcılık yüzünden ne gerek var yapamayız yüzünden bi ara hayal diyorlardı şimdi kopya olur diyor. Ya destek olun destek senin araban olacak gelişecek zamanla eksiklikleri giderilecek. Elektrikli araç olacak elon musk bu işin piri zaten inşallah teknoloji transferi düzgün şekilde alınır bizim de adımız geçer dünyada. Yazıklar olsun çürümüş zihniyetlere

• quote:

Orijinalden alıntı: grafman09

O kadar internette dolaşıyorsun kardeşim, üretim tesislerinde neyin nasıl üretildiği izle internetten. Vaktin varsa git manisaya gör bence, herşeyi yurt dışından almıyoruz.. 14 Bin insanın direk emek yediği koca şirket.. Eleştirirken araştırmasını biliniz..
    Hocam kendinizi hiç yormayın...

Nato kafa nato mermer... Yerlilik ve millilik anlamında maalesef en büyük düşmanlığı yine kendi içimizdeki vatandaşlarımız yapıyor.

En azından hiç olmazsa gölge bile yapmasalar yeterdi ama onu bile yapamıyorlar boşverin gülün geçin.

Onların işi gücü Çomak sokmak zaten ama evelallah bu millet kaderini değiştirecek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elon'a dedim suyundan da bol koy, ekmek doğrayıp yeriz dedim.

O da dedi, tamam dedi, yanına da pilav bırakayım mı dedi.
  • Elon cığım abicim bizdeki para suyucinu çekti ona göre haraket et derim

• Benzin mazot 6tl araba yapsak ne olur , bu kadar vergi olmaz . Ben hep 50 liralık aliyorumcular yakında 50 liraya şırınga ile benzin alacak.

Ayrıca 2015 seçimlerinde de yine araba yapıyorduk 2016 seri üretime geçiyorsun.

Araba yerine rayli sistem ve metro ile taşımacılık önem versek

Tarıma çiftçiye destek versek , 3 tarafimiz deniz ile çevrili deniz mahsullerine destek verip ihraç etsek

Güneş enerjisi panelleri ARGE sistemlerine destek versek , 1 günde dünyaya ulaşan güneş enerjisi tüm dünyanın bir yıllık enerji ihtiyacını karşılıyor Arabistan bile uyandı çöllere güneş panelleri kuruyorlar yakında elektrik ihraç ederler

Ben ne yapayım arabayı benzin mazot 6tl iken boş isler bunlar kalkınmak lazım , dışarı satacak biseler yapmak lazım yıl olmuş 2018 100 senedir arabanın ekmeğini yiyen yedi zaten , bari kamyon tır felan yapın.

• 16 yıldır araba diyorlar hala daha bazılarını inanıyor Yok kardeşim araba falan yok yani yapmayacaklar

• quote:

Orijinalden alıntı: imam003

Bu mesaj silindi.
    Onu bırak da Elın Musk’ın yüzüne yüzüne “bunllaaaarrrrr ateistttt bunlar zerdüşt ahlaksız” filan diyecek misiniz?

Valla merak ediyorum.

Bunlarrr ateist deyip deyip eline milyonlarca doları sayacak mısınız ? Merak işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 29 Mayıs 2018; 20:35:24 >
  • imam003 kullanıcısına yanıt
    "Müslümana sövmek fısktır. Onunla çarpışmak ise küfürdür." (Müslim, 1/325)
    "Herhangi bir kimse, din kardeşine "Ey kafir!" derse, bu tekfir sebebiyle ikisinden biri muhakkak küfre döner. Eğer o kimse dediği gibi ise ne ala. Aksi takdirde sözü kendi aleyhine döner." (Müslim, 1/319)
  • çakma cadillactan çakma TESLA olacak heralde... çomarlar gurur duyuyor olmalı...
  • bende elon la konuştum çok hevesli en yeni teknolojiyi bize vermeye lafımı olur dedi ya teknolojinin aramızda ayıp ediyosun dedi valla bak inanmıyosan aha dayıya sor

• Elektrikli otomobil üretmek önemli tabi. Ancak esas olan elektrikli kamyon, tır ve pikap üretmek. Daha doğrusu mazot tüketen filoları elektrik tüketenlerle yer değiştirmek. Bunu yapabilirsek yakıtta dışa bağımlılığımızı azaltır ve ekonomik açıdan epey rahatlarız. Tabi bu dediğimi hemen değil, mesela 10 yıllık plan dahilinde gerekli anlaşmaları ve altyapıları yapmak suretiyle gerçekleştirmeliyiz.

• niye Elon'la konuşuyor ki? Elon mu yapacak yerli ve milli otoyu? Elon çorumlu da bizim mi haberimiz yok?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.