Şimdi Ara

Yerli otomobilin en tecrübeli babayiğidi projeden ayrılıyor (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
336
Cevap
1
Favori
53.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ilkerinanç

Montajcı Koç grubunun ülkenin markasını sıfırdan yapmasını beklemek abesti zaten en başından.O tenekeleri kime satacaktı bu araç geliştirilip bir de tutarsa?
    Linea motoru hariç yerli idi kaçtan aldın.

Siz yeşil sarıklı atlı butlarla kurtuluş savaşı kazandığını idda eden keşke yunan galip gelseydi diyene üstat diyen nesillersiniz.

Bu memleket için çivi çakmış herkese düşman olmanızdan daha doğal ne olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wehrmacht kullanıcısına yanıt
    Ne diyosun birader sen ya?Kafan mı kıyak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gun

General Mobile, Casper ve Vestel gibi devamlı yatırım yapan markalarımız var ABD ve Avrupa markaları hatta Güney Kore markaları ile çok iyi rekabet ettiler ama Çin’liler ile edemediler.
    Çünkü bu markalar Çin üretimlerini yerli montajcisi oldukları için Çinin rekabet erikleri ile başarılı iken Çin ile rekabet edemedi

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkerinanç

Ne diyosun birader sen ya?Kafan mı kıyak?
    Sen bilirsin beni eskilerden. Öyle birader kıyak falan çok zorlama istersen

• quote:

Orijinalden alıntı: Dişhekimi06

KOÇ GRUBU VEYA DAMATLARI İNAN KIRAÇ ın bu süreçte ülkenin tekerine çomak sokmaması düşünülemez zaten. Tüm projeler taslak çizimler yapıldıktan sonra araçın tüm teknik dökümantasyonuna sahip olduktan bilgilerini öğrendikten sonra çıkmak istiyor. KOÇ Grubu bu ülkenin kamburudur.
    Hangi dokümantasyon?

Önüne Saab arkasına lada dokümantasyon mu sahi o orototipler noldu? O comaga neden hiç sesiniz çıkmadı fisssa diye ört bas ettiniz bakıyım.

Karsan bu memlekette üretim yapıyor new York taksi ihalesine girdiler koç ta connect ile girmişti hal böyle iken siz bukadar yalanla nereye varacaksınız bakıyım.

He he tamam.
    Ölenin arkasından konuşmadan önce aç bir videosunu dinle. Adam kaç sefer anlattı, hala daha aynı iftiraya devam ediyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: münzevii

Ölenin arkasından konuşmadan önce aç bir videosunu dinle. Adam kaç sefer anlattı, hala daha aynı iftiraya devam ediyorsunuz.
    La gardas bi alıntı bisey yapın bisey edin ne diye konuştuğunuzu neye cevap verdiğinizi bilmiyorum kim oldu kim kaldı nerden bilecez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wehrmacht -- 12 Eylül 2019; 19:50:37 >
    Mesele çalıntı yamama olması değil, bak köenigsegg de lotec'ten çalınma tasarım kullandı. Ne değişir? Esâs olan almanın yapmadığını isveçlinin yapması. Ortada araba olması değil, pazar olması önemli. Koç da doğruyu diyor. Milyon saatlik mühendislik mesailerinin sorgusu o ilk tasarımın hangi segmente çıkacağında yatıyor, tasarımsa ondan sonra gelşiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: wehrmacht

Anadol u veya devrimi hangi dergah ta yaptınız bakıyım siz uçan sarıklı atlı bulutlar mi yardım etti

Alıntıları Göster
    Koç'taki problem her zaman aynıydı. Yabancı ortaklarının eteğinden ayrılamadığı için bir şey çıkmıyor zaten. Yerli otomobil diye getirdikleri Anadol da baştan aşağı Koç'un ortağı Ford üretimi olan arabanın üstüne ucuz kaplama yapılıp insanlara yerli diye yedirilmesidir. Tek yaptıkları iş olan kalıp da dalga konusu oldu. İnsanların yerli otomobil duyarlılığını yeterince sömürdükten sonra da Ford markası altında devam ettiler.

• Ahzdars A kullanıcısına yanıt
    Dönmesini isterim Devletin gücünü zengin tanıyacak devletine milletine destek olacak. Fatihin Kanuninin Yavuzun Diğer ülkelere ültimatom göndermesiyle övünen biz kendi içimizdeki hainlerle uğraşmaktan yorulduk.
  • Dişhekimi06 D kullanıcısına yanıt
    Tabi tabi osmanlıyı işine geldiği gibi görürsün anca fatih, yavuz, kanuni falan.
    2. mahmut neden kendi valisine karşı yenilip kavalalı mehmet ali paşa ordusuyla kütahyaya gelince rusyadan destek istedi. Ülkenin padişahı valisine karşı ruslardan destek istiyor. Adam orduya emir verse istanbula girip padişahın kellesini koparacak. Rusyadan sonraaraya ingiltere giriyor.
    2 gram tarih bilgin var onu satacaksın millete. Fatih, kanuni ve yavuz sanki senin gibi batılı dediklerine düşmandı. Ülkesinde nüfusun yarısı neredeyse hristiyanken hangi salak lider senin gibi konuşur? Osmanlı senin gibilerin kafasında yönetilseydi 200 sene yaşamazdı.
  • Hadi simdi cuff cuff mu 😂 bu laf yeter senin zekâ seviyeni açıklamana neyse daha yazmaya gerek yok çomar kardeş 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kadalt kullanıcısına yanıt
    Dua et cuf cuf yazabiliyordum sadece. Yoksa senin gibilerin cikardigi cok farkli sesler var ama yazamiyorum :)

• Bak çomar sana burda daha farklı şeyler yazmak isterdim bende ama 2 kere gözümü karartıp yazdım ban yedim o yüzden sizin gibi çomarlara laf anlatılmadığı için şimdi uzaaa git aktrol teşkilatında bi çay falan iç sen sonra git osmangaziden falan geç reisine para lazım

• kadalt kullanıcısına yanıt
    Acayip derecede toplumsal sorunlari olan birisi gibi hareket etmekten vazgeç. Bu seni tedavi edilemeyecek durumlara kadar götürür. Öncelikle Akp denilen parti ile yakindan uzaktan hic bir bagim, hic bir savunuculugum, sozu gecen partinin partizanligini yapmisligim dahi yok :) sen okadar suuru bulanik birisisin ki bunu kendi beyninde kurguluyorsun. Ha biseymi kaybettim ben hayir... Bana piyasadan aldigin 50 liralik klavyen ile ya da düsüp kirilirsa naparim diye tedirgin oldugun o telefonunla istedigini yazabilirsin :) sanal ortamin cetelesi tutulmaz. Ki zaten baska bir bir ortamda yapamayacagin seyleri burada yapmaya cabalamani asla kinamiyorum. Bu arada araştirsam eger mutlaka ailende bir çomar baglantisi bulurum. Aksi halde bukadar çomar takintin olmazdi. Ya kucukken çomarla alakali bir bilinc alti olayin var ya da daha derin bisey ama gerek yok banane... Herseye katilmanada gerek yok bosver birak siyaseti en azindan biraz bile anlayabilenler yapsin. Sen kisa paca donunu giy git biraz disarda dolas. Bir yerlerde simit ayran ye. Biraz sosyal çevre edin. Boş boş konusuyorsun. Kafana gore insanlari akp li ilan ediyorsun. Kendi bilinc alti korkularini insanlara mal etmeye calisiyorsun. Sosyal hayatinda sana surekli hakaret ediyorlarsa, seni eziyorlarsa eger bir destek al. Ulkede bir suru kurum var sana yardim edecek. Allah korusun diline yapisir huy edersin felan disarda birisi ekmek arasi yapar yedirir gerek yok.

Simdi derin bir nefes al. O klavyeyi sakince yere birak. Bi pencere felan aç...

• Güzel güzel
    Kafalar çok güzel
    Tünelin ucunda bi ışık görünüyo
    Yanarlı dönerli
    Güzel kafalar
    Aynen devam böyle iyi herkes

• Bu kadar yazmışsın okudum ama boş yazmışsın klavye başı yiğitliği yapmıyorum om den açık adresimi de veriririm istersen sıkıntı yok, ne yapmadılar demiştin ya ilk başta sen yaptıklarından memnunsun sanırım onu yazdın buna istinaden yazdım bende beyin yoksunu kardeşim ayıktın mı ? Ayrıca bu ortamda kimin ne olduğunu bilmeden boş yapma 20 senedir ibb de neler dönüyor çok iyi biliyorum çünkü içindeyim ailem ve çevremde içinde bu ortamın şimdi o felsefe psikoloji parçalayan beyninle bize burda laf yetiştirme uzaaa

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.