Şimdi Ara

Yerli otomobili üretecek şirketin kuruluşu tamamlandı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
89
Cevap
1
Favori
1.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Öyle birşey olursa satamayacaklarını şirketler baştaki hükümete anlatabileceklerini umut ediyorum. Bunlar anlaşamaya bağlı şeyler şimdiden zam oranında ötv indirimi yapılıyorsa elektrikli verelim almayalım denebilir.

Şu seçim ortamından anladığım herşeyin bütçede gerektiğinde karşılığının bulunabilmesi. Bence ise bunun gibi enerji ithalatını azaltacak bir teknolojiyi desteklesin herkes diğerlerinden önemli.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adaletli Türk

Bu mesaj silindi.
    Ne güzel demişsin 110 bine saçma sapan araç alıyorsun diye peki sordun mu hiç neden 110 bine saçma sapan araç alınıyor ki diye ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gun

Bizim millet üç kuruş ucuz olacak diye lpg kullandığına göre bunda bedavaya yakın olan elektrik parası sayesinde kapış kapış gider merak etmeyin.
    Bedavaya yakın elektrik parası? Kaçak kullanıyorsunuz sanırım dh ofisinde : )
  • Benzin ve dizel fiyatına göre demek istedim ki güneş paneli ile üretmek de mümkün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1BilimAdamı

quote:

Bir şekilde birisi yaparsa bu başarısız olsa bile diğer firmalar bizde yaparız diye güven duyup girebilirler.

Bunun pili tek başına 50 bin tl eder sen istersen verme ben uygun olursa alır kullanırım bile. Hadi ben olmadı şirketler alır kullanır.

Seçime 22 gün varken böyle sunum yapılması, normalde çok iyi durum hatta olursa ilk sipariş verenlerden biride olurum fakat 1 ay önce yada 1 ay sonra duyursalardı daha etik olurdu. Şuan ister istemez seçim kokan hareketler diye geçiyor aklımdan...

Alıntıları Göster
    Bana da öyle geliyor. Hybrid ya da ful elektrikli olması şartıyla çok destekliyorum bu projeyi ama zamanlama yüzünden milleti gazlıyorlar sanki. Yanılmayı çok isterim. Yeter ki 2021de galerilerde olsun araç.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Bu mesaj silindi.
    Senin kokuşmuş zihniyetinden milyon kat daha iyidir.

Ben bu devlete yıllarca vergi verdim vergi verdik atalarımız binlerce yıldır bugünler için yatırım yaptı tüyü bitmemiş çocuklar bu vatan için devlet için emekler verdi sen kalkmış şimdi yapılanları öyle bir söylüyorsun ki sanki Recep Tayyip Erdoğan bu yatırımları Emine hanımın bileziklerini bozdurarak yaptırdı.bizler sonradan geldik ülkeye yapılanlara burun kırıyoruz. Ulan lafına dikkat et beynini kullanarak bişey yaz! O yapılanlar benim paramla yapıldı benim! 81 milyon vatandaşın parasıyla yaptırıldı sen burda çıkıp sonra utanmadan arlanmadan bunu RTE yaptırdı utanmadan bide karşı geliyosunuz dersen lafı senin ağzının ortasına çakarlar. Senin gibi biatçıların bu ülkeye faydası yok zararı var ben bir araba alırken 2-3 arabada devlete alıyorum ekmek alırken bile yarısı vergi benzin alırken %70 vergi telefon alırken vergi istediğin parti geçsin İYİ,CHP,MHP,AKP hiç biri bunları ben kendim yaptım size hediye ettim kafasında konuşamaz eşek gibi yapacak yapmıyorsa iner.

Bende bunu seçim propagandası olarak görüyorum bendede mi vatan sevgisi yok? Yıllardır yerli uçağımız göklerde denildi nerede? Her seçim öncesi aynı terraneler sizin gibi biatçılar yer anca. Ha çıkarlar adam gibi bi otomobil çıkarırlar vakti geçmişte olsa desteklerim ama seçim öncesi boş muabbet. Sizin gibi vatanı ve Allah'ı ağzına sakız yapıp herkesi öyle etki altına almaya çalışan zihniyetten 24 hazirandan sonra bu ülkeden korusun Yüce Rabbim.

• akapenin ne halt olduğunu çözebilmek kapasite meselesidir, çözemeyenler akapeli olur, ben akapeyi 10 senedir anlatıyorum ve ne olduğunu çözebilmekten gurur duyuyorum, dini ağzına alıp siyaset yapmaya çalışan herkes bu ülkenin düşmanıdır bu kadar basit... Yerli otomobil, yerli silah bunların hepsi palavra, bunları yapabilecek zihnen özgür bir ülke değiliz biz, bizim toplumumuz arabistan dini ile zihnen esaret altındadır, ve dini çocuklara dayatanda bizzat ingilizin ve abd nin kuklalarıdır... Bu teknolojiler taklit teknolojiler, üretim biçiminden tutun her türlü teknolojisine kadar hepsi dışarıdan aldığımız şeyler... Bu millete göstermelik, yedirmelik oyuncaklar bunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokuba -- 3 Haziran 2018; 18:43:9 >
  • emrehan09 kullanıcısına yanıt
    Bundan önceki hükümetlere verginle ne yaptıklarını hiç sordun mu acaba

• Loji06 L kullanıcısına yanıt
    sormuştur zor iş değil.
  • Öpüldüğümüz yetmediği için başka bir şekilde bizi öpecek olan şirketimiz kuruldu çok şükür.
    Hepinize hayırlı öpüşler....Hiç boşluk kalmasın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

:)) hepiniz aynı olmak zorunda mısınız ya ? Sizin zihniyetiniz iktidardaydı diyorum o çürük laftan anlamaz kindar kendinden olmayanı hor gören zihniyetiniz.. cehape sittttinn sene iktidar olamaz daha geçti o günler çok şükür
    sizin zihniyetinizde ya Allah bismilllah deyip ayakkabı kutularıyla paraları çalıyor..
    bu nasıl müslümanlık..müslümanlıkta hırsızlık serbestmi.

boş oy pusulalarıyla geçen seçimi zar zor atlattı lakin

recep ayı bitti...)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Loji06

Bundan önceki hükümetlere verginle ne yaptıklarını hiç sordun mu acaba
    Hep aynı laflar aynı savunmalar cidden kusma derecesinde baydınız 16 yıldır aynı laflardan gına geldi gına. Ak parti ne yaptı söyler misin? işe yaramaz betonları dikti (bize dikti) ÖNCEKİLERİN YAPTIĞI FABRİKALARI ÇAT ÇAT ÇAT SATTI YANDAŞLARA! geriye ne kaldı? Kar eden kurumları satılmış devlet betona gömülmüş ülkede %1 zenginin servetin%65 ine sahip olduğu Türkiye! Kriz beklentisi var gerçekleşirse asfaltı köprüyü kemircek vatandaş kaldı birde eskiden kendi kendimize tarımla yetebilirken bizi dış mihrakların(!) kölesi yapan israilden doğurgan olmayan tohumları çiftçiye dayatılmış tam dışa bağımlı ülke kaldı mercimeği kanadaya biz yollarken bugün onlar bize ihraç ediyor. 750bin km2 topraklarda hayvan yetiştiremeyip tek şehrimiz büyüklüğünde sırbistandan angus ithal eden ülkeyiz.

Takım tutar gibi parti tutan zihniyetten vazgeçin ülkemizde yapılan hata bu bir partiyi tut biat et ne derse he de ne zaman Akpyi eleştiren bişey desem hemen Chpli gibi damga yiyip eleştiriyorum ama değilim Ben Türküm ve Türkiyeliyim. Parti isimleri başkanları değişir Türkiye sabit kalır. Ben bugün adayların açıklamalarına baktığımda 16 senedir ülkenin başında olup çıkıp utanmadan arlanmadan suratı kızarmadan özgürlük,huzur,adalet vaad ediyorum 16 yıldır şahlanacaz diyip yerinde sayan hatta geriye düşen ülke varsa ülkede her iyi şeyi üzerine alıp her kötü şeyi fetöye dış mihraka bağlayan seçmenin zekasına hakaret eden zihniyet varsa ben bunu destekleyenede saygı duymam bu zihniyetede ben gider oyumu çiftçiyi destekleyeceğim argeye önem vereceğim dışa bağımlılığı bitireceğim avm yerine gidip fabrika açacağım betona para gömeceğime gidip fabrika açıp 4000 kişiyi iş sahibi yapacağım tek bir şirkete 1 milyar tl kredi vereceğime yüzbinlerce aileye kredi verip iş kurdurtacağım diyenlere atarım. Biraz mantığı zekası olan herkes bunu yapar.

Edit: ha benim oy attıklarımda gidip hata yaparsa herkesten önce ben tepki gösteririm. Dediğim gibi mesele takım tutar gibi tutmamak a partisine b partisine c partisine o an hangisi mantıklı geliyorsa onu seçmektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrehan09 -- 3 Haziran 2018; 18:41:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: emrehan09

Hep aynı laflar aynı savunmalar cidden kusma derecesinde baydınız 16 yıldır aynı laflardan gına geldi gına. Ak parti ne yaptı söyler misin? işe yaramaz betonları dikti (bize dikti) ÖNCEKİLERİN YAPTIĞI FABRİKALARI ÇAT ÇAT ÇAT SATTI YANDAŞLARA! geriye ne kaldı? Kar eden kurumları satılmış devlet betona gömülmüş ülkede %1 zenginin servetin%65 ine sahip olduğu Türkiye! Kriz beklentisi var gerçekleşirse asfaltı köprüyü kemircek vatandaş kaldı birde eskiden kendi kendimize tarımla yetebilirken bizi dış mihrakların(!) kölesi yapan israilden doğurgan olmayan tohumları çiftçiye dayatılmış tam dışa bağımlı ülke kaldı mercimeği kanadaya biz yollarken bugün onlar bize ihraç ediyor. 750bin km2 topraklarda hayvan yetiştiremeyip tek şehrimiz büyüklüğünde sırbistandan angus ithal eden ülkeyiz.

Takım tutar gibi parti tutan zihniyetten vazgeçin ülkemizde yapılan hata bu bir partiyi tut biat et ne derse he de ne zaman Akpyi eleştiren bişey desem hemen Chpli gibi damga yiyip eleştiriyorum ama değilim Ben Türküm ve Türkiyeliyim. Parti isimleri başkanları değişir Türkiye sabit kalır. Ben bugün adayların açıklamalarına baktığımda 16 senedir ülkenin başında olup çıkıp utanmadan arlanmadan suratı kızarmadan özgürlük,huzur,adalet vaad ediyorum 16 yıldır şahlanacaz diyip yerinde sayan hatta geriye düşen ülke varsa ülkede her iyi şeyi üzerine alıp her kötü şeyi fetöye dış mihraka bağlayan seçmenin zekasına hakaret eden zihniyet varsa ben bunu destekleyenede saygı duymam bu zihniyetede ben gider oyumu çiftçiyi destekleyeceğim argeye önem vereceğim dışa bağımlılığı bitireceğim avm yerine gidip fabrika açacağım betona para gömeceğime gidip fabrika açıp 4000 kişiyi iş sahibi yapacağım tek bir şirkete 1 milyar tl kredi vereceğime yüzbinlerce aileye kredi verip iş kurdurtacağım diyenlere atarım. Biraz mantığı zekası olan herkes bunu yapar.

Edit: ha benim oy attıklarımda gidip hata yaparsa herkesten önce ben tepki gösteririm. Dediğim gibi mesele takım tutar gibi tutmamak a partisine b partisine c partisine o an hangisi mantıklı geliyorsa onu seçmektir.

Alıntıları Göster
    DOĞRU YOLDASINIZ...

işin sevindirici yanı daha önce böyle haberlerde ben 50 liralık alıyorum..

kriz bizi teğet geçti...

inadına akp...

domates bizde ucuz..

diyenlerin sayısı bayağı bir fazla idi..

şimdi görülüyorki bir iki embesil(eğitilemeyen zeka özürlü) in dışında insanlar bilinçlenmiş

iyi yoldayız

seçmen bilinci olarak.

16 yılboyunca iş başındaki birine sormazlarmı bu zamana kadar nerdeydin.

buna inanan şakşakcılarda bence beyin yok yerinde çamur dolu.

artık uyanın öpülmedik yeriniz kalmadı..

• ya bu turollerden ilallah adam diyor yapacagız turoller çıkıyor yapmış eskitmiş gibi insanları irite ediyor adamda sanıyor yapmışız ula etmeyin yağ yakmayın bukadar zararsınız yemin ediyorum bu partiye zarar ediyorsunuz
  • Çağımızın tüm gereksinimlerini karşılayacak şekilde tasarlanacak yerli otomobil elektrikli, bağlı ve otonom sürüş özellikleri göz önünde bulundurularak geliştirilmiş bir platform üzerine inşa edilecek.

Haberde de bahsedilsiği gibi hazır platform üzerine kurulacak.

• Malum 5 firmanın 1 tanesinde çalışıyorum ve Arge olarak Otomotiv için ayrı bir kol oluşturuldu bu iş üzerinde ilerleniyor. Hedef 2020 Cenevre fuarında prototip ürün sunmak ama 1 yıl geciktirip 2021 Cenevre Fuarı da olabilir şeklinde bakılıyor.

Hayırlısı diyelim.
  • gun kullanıcısına yanıt
    Üç kuruş? Milyon da bir'den başlar unutmayın.

• Kudurma mevsimi bu sitede tavan yapmış. Partizanlığı bırakın, vatan için çalışın.

• Sen şimdi hazreti kutsal süper kahraman yüce başbuğ başkumandan imam mareşal halife bin süvari ninja komando samuray kung-fu üstadı kral imparator bordo bereli galaksinin koruyucusu gazi recep tayyip erdoğan hazretlerine laf mı ettin?

• quote:

Bizim millet üç kuruş ucuz olacak diye lpg kullandığına göre bunda bedavaya yakın olan elektrik parası sayesinde kapış kapış gider merak etmeyin.
    peki oradan oluşacak gelir kaybını nereden kapatacaklar o zaman ?
    hiç merak etmeyin elektrikli araçlar çoğaldıkça akaryakıttan olan kayıp, bir şekilde buna yansıtılacaktır
    parti falan fark etmeksizin bu böyle olmak zorunda (eğer bu kaybı telafi edecek kaynak bulunamazsa)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.