Şimdi Ara

Yerli otomobile yeni transfer: Üretimden sorumlu isim belli oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
1
Favori
3.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 ay
  • Cevaplayan Üyeler 38
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 43 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • mokoko_TR (10 mesaj) Emre Tuna Mirliva (6 mesaj) Hemican (4 mesaj) kediterbiyecisi (4 mesaj) yakupyasar1 (4 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (24 mesaj) Mobil (12 mesaj) Mini (3 mesaj) (18 mesaj) (2 mesaj) Uygulama (11 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Yerli otomobile yeni transfer: Üretimden sorumlu isim belli oldu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2177 Mesaj

Devlet firmaya alım garantisi verdi. Yeni vergiler ile devlet Araçları almak zorunda. Alım garantili araç üretilecek. Aksi takdirde kimse bu maliyetin altına girmezdi. Yükünü ise 83 milyon vatandaş çekecek. Alsın yada almasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    berk768 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    207 Mesaj

Tahmin edemiyor musun mokoko?

|
    |
    mokoko_TR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    207 Mesaj

Üslubuna bak ne terbiyesiz herifsin sen be

|
    |
  • Yarbay
    2002 Mesaj
    Çok iyi niyetli yazıyorum. Bence togg araba üretir ama son ürünün halk tarafından alınabilir olması (benzer yurtdışı muadilleri ile rekabet ve Türkiye içi cazibesi açısından) önemli. Nasıl Arçelik ve Vestel oled TV uretse dahi LG Türkiye'de daha ucuza ve daha çekici ürün satiyorsa aynı şey Togg un da başına gelebilir.

Siyasi tercihle araç resmi kurumlara girebilir ama bizim için durum ne olur o muallak. Yarın muhtemelen Tesla, elektrikli araçlarda yeni standartları belirleyecek. Togg 2023 yılında 500 km menzilli arabayı 40000 euro ya satabilirse belki bir şansı olur. Öbür türlü THY nin sübvanse edilmesi gibi olur bu iş. Ha umarım sübvanse edilir ve yeni teknolojiler gelistirebiliriz ama milyar dolarlık Ar-Ge olmadan teknoloji üretmek de kolay iş değil.
  • Teğmen
    184 Mesaj

herşey iyi güzel ama keşke bu fiyatı da biraz iyi olsaydı.

• Yüzbaşı
    786 Mesaj

Yeni türkiyede artık böyle. Bize ihtişamlı saraylar, güzel parlatılmış fayanslar verdiler ama karşılığında kalitesiz ve niteliksiz bir yaşam sundular. Bir cep telefonu ihtiyacın olsa en düşük versiyonuna 2500 lira ve üzeri para vermen gerekiyor.
    |
    |
    TheCaliph_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Uzaklaştırılmış 4 gün cezanın, 3 gün 8 saat 28 dakika kadarı kaldı.

ben müneccim deilim sana kaça verse iyi ?
    |
    |
    Emre Tuna Mirliva kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    207 Mesaj

Sedanı bilmem ama SUV için 320 bin lira sınır fiyatı bana göre. Ve bu başlangıç fiyatı olacak donanımlı değil.

|
    |

önceden köprüler yollar bedava mı yapılıyor du da haberimiz mi yok ?
    |
    |
    TheCaliph_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

fiyatmı aldınız yahu bilmiş bilmiş yazıyorsunuz?
    |
    |
    yakupyasar1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    184 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mokoko_TR

fiyatmı aldınız yahu bilmiş bilmiş yazıyorsunuz?

bilmiş bilmiş degil hocam. Fiyat açıklandı öyle okudum ben ona hitaben söyledim

daha ucuza daha iyisinimi buldun ?
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: yakupyasar1

bilmiş bilmiş degil hocam. Fiyat açıklandı öyle okudum ben ona hitaben söyledim

Alıntıları Göster

ortada araba yok 2 sene sonra piyasada olacak siz fiyat açıklandı diyorsunuz yahu.. biraz izan düşünce mantık

• Teğmen
    184 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mokoko_TR

ortada araba yok 2 sene sonra piyasada olacak siz fiyat açıklandı diyorsunuz yahu.. biraz izan düşünce mantık

Alıntıları Göster

https://www.sabah.com.tr/galeri/ekonomi/togg-ceosu-acikladi-yerli-otomobilin-fiyati-ne-kadar-olacak/13

hocam donanımda da bu haberi görebilirsiniz ben buna göre yorum yaptım. Bana 2 yıl önceden vahi gelmiyor

quote:

Orijinalden alıntı: yakupyasar1

https://www.sabah.com.tr/galeri/ekonomi/togg-ceosu-acikladi-yerli-otomobilin-fiyati-ne-kadar-olacak/13

hocam donanımda da bu haberi görebilirsiniz ben buna göre yorum yaptım. Bana 2 yıl önceden vahi gelmiyor

Alıntıları Göster

orda bir fiyat yok okumanızdamı yok ? hadi diyelim tahmini bir fiyat olsun daha ucuzunumu buldunuz da eleştiriyorsunuz hadi bulduun alabilecekmisin ?

• Binbaşı
    1207 Mesaj

Trollerde edep terbiye aranan kriterler değil güzel kardeşim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fhrstw -- 21 Eylül 2020; 15:8:40 >
    |
    |
  • Teğmen
    144 Mesaj

Şimdi kararnameye tekrar baktım DMO 2035'in sonuna kadar toplamda (yıllık degil) 30 bin araç alım garantisi vermiş :) her yıl sadece polis ve jandarma teşkilatına ve belediyelere alınan araçları düşününce bence gayet makûl ayrıca devlet kedine araç alırken kendine vergimi ödeyecek 😂 bence son yıllarda ki en doğru yatırım bu olabilir, tamamen destekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R0llingMan -- 21 Eylül 2020; 15:9:49 >
    |
    |
    Cosmos2999 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    496 Mesaj
    Şahsı tanımıyorum lakin allah utandırmasın ekip çok sağlam yeni ve tecrübeli bir ekip oluyor kripto vatan hainleri çatlamaya devam patlamaya devam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozanbey86 -- 21 Eylül 2020; 15:12:10 >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Ko Cuce
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,781
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.