Şimdi Ara

Yerli otomobil üç farklı güç seçeneğine sahip olacak (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
209
Cevap
1
Favori
23.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Okuma yazman varsa ,okuduğunu da anlayabiliyorsan mesleğimi en başta yazdım .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerinanç -- 23 Ağustos 2019; 22:52:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerinanç

Okuma yazman varsa ,okuduğunu da anlayabiliyorsan mesleğimi en başta yazdım .
    Bu ek iş diyorsun yani, o daha da güzel ek kazanç. Güzel CSB bu arada, başka hikayelerin de varsa dinlemek isteriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redeemertr -- 23 Ağustos 2019; 22:56:1 >
  • 2022 de gelecek. Peki o zaman geldiğinde hangi yıla atacakdınız uçan arabanın satışını?

Susun da adam sansınlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yerli arabamız 2023'te göklerde
  • Özelleştirilme satış sürecide 2023te olur o zaman

• Cool Storm kullanıcısına yanıt
    Ben de seni düzelteyim;prototip 🙂

• Hemde otonom ha fabrikanın yeri bile belli değilken hadi bakalım siz çıkardınız da biz mi almadık

• İşte bu güzel haber :)
  • Ulen ilk önce şu yangınlara müdahele etmesi gereken " ARIZALI " uçakları tamir edin de ülkemiz çöle dönüşmesin. ( Gerçi geçen seneki büyük Yunanistan orman yangınında hazırda bekletiliyordu bu uçaklar ama nedense bizim ülkemizdeki büyük orman yangınında arızalanmışlar...
    Aynı Türkiye'nin Ab'ye girmesi gibi olacak bu yerli oto hikayesi :)))

• Marvel'in filmlerini, cizgi romanlarini bu arkadaşlara hazirlatmak lazim.İyi bir hayal gücü var

• Muhtemelen Çin'den bir şekilde altyapı alıp üzerine kaporta giydirecekler. Yoksa bu kadar kısa sürede ne yapılacak.

• yerli tankı kaç senedir üretemediler, yerli otoyu ükemizde üretimi, teknolojisi olmayan pillerle üreteceklermiş. peki o zaman, hayırlı işler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalsiyum 17 -- 24 Ağustos 2019; 23:23:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Redeemertr

Konuyu dolardan açmışken, dolar son bir kaç yılda %400 artmış. Gıda vs. son yıllarda %200 artmış, ambalajlı ürünlerin gramajı neredeyse yarısına düşecek. İşsizlik rekor üstüne rekor kırıyor. Bunlarla ilgili de bir kaç kelam etseydin de samimiyetini görseydik keşke diğer üyelikleri banlandığı için yeni üyelik alan arkadaş

Düşen dolar grafiği

Alıntıları Göster
    Ya bir yürü git, 1,7 'yi 3 katına çıkar 5,1 yapar bu da yüzde 200 artışa isabet demektir, 100 tl 200 tl olduğunda iki katına çıkmış demek olur bu da aynı zamanda yüzde 100 artış demek olur, yani azıcık matematik öğren derim, işkembeden sallama devlet kötüleyeceğim diye.
  • Ne komik yorumlar var, herkes uzman olmuş ama bakarsın ki forumda yazmaktan öte yaptıkları bir şey yok çünkü koca gün evlerinde bilgisayar başında oturmaktan ötesi yok olduğu için. :)

Fabrika yapmayı 5 10 yıllık süreç sananlar var aklım almıyor ülke de fabrikatör işe koyuldu mu birkaç ay da binayı adam edip üretime başlıyor buradakiler ise çok zor iş gibi algılıyor. Ne anlarlar ki ha doğru evlerinden dışarı çıkmadıkları için neler olup bittiğinden haberleri nasıl olsun. :)
  • Yav he he.

Biri çıksa açıklama yapsa Milli Muharip Uçağı 2029'da değil programı hızlanırıyoruz 2023'te prototipi uçuracağız dese inanırım çünkü savunma sanayiimiz yetişmiş iş gücüne mühendisine sahip ortaya koydukları ürünler de bunu destekliyor ancak, bu siyasal islamcıların umut tacirleri yeri otoyu 2171'de bile yapamaz. Türkiye’nin Otomobil Girişimi Grubu (TOGG) diye isim mi olur facebook grup ismi gibi.

• x2yk X kullanıcısına yanıt
    Ben iş icabı otomotive yakınım. Sıfırdan 2020'de başlayacak fabrika ve araç 2022'de piyasaya çıkacak diyenden ben şüphe duyarım. yerli uçak da yıllar önce göklerdeydi...

• Tek grafik sizde yok buyurun doların hızlı yükselişi ve sebeplerini gösteren bir grafikte benden size gelsin sadece gezi olaylarının zararı 157 milyae dolar sebepleri görmeyip hökomot okonomoyo botordo demek çok ikircikli ve haince bir ikiyüzlü bir tavırdır bu hükümet küresel ölçekli ekonomik çöküşlerle krizlerle karşılartı fakat herşeye rağmen çok şükür bizi teğet geçti bana bilir kişi edasıyla ekonomiden bahsederken sebeplerini görmemeniz gerçekten üzücü Yerli otomobil üç farklı güç seçeneğine sahip olacak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arabayı bitirmek için fabrika olmasına gerek yok. Ar ge ve ptototip üretim çalışmalarını ve test çalışmalarını ve yan sanayiyi oluşturma çalışmalarını yapmak için fabrikaya getek yok.

Hummalı bir çalışma ile fabrika 1 - 1,5 yılda biter.

Fabrikanım amacı zaten seri üretime hszır aracı montajlayıp banttan indirmek.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.