Şimdi Ara

Yerli otomobil üç farklı güç seçeneğine sahip olacak (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
209
Cevap
1
Favori
23.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fabrika fabrika denmis kurulsa bile gostermelik bir yer yaparlar temsili olur yerli ucak nasil goklerde buda yola cikmadan inanmam itimat etmem, fikrimi degistirmem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yerli otomobil 5 farklı renk seçeneği ile gelecek kesin bilgi beyler
  • Cikacagi tarihi 2023 yapip direk o tarihe atlayalim... Ne oyle 2020 2021 falan direk 2023... 4.5g hesabi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cem yılmazdan sonra en çok bu habere gülüyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yerli ve Milli Yalanlara devam.

• 🤩🙃🤩🙈bundan sonrası böyle🤬🤬🤬

• Fabrika kurmayı hazır betonları yerleştirip üstüne bi çatı koymaktan ibaret sanıyorlar galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Duy inanma

• Arabayı geçtim Televizyon üretiminde bile yerli(!) olması bize ne kadar yarıyor Vestel örneğinde gördük...

• Prototip hazır beyler 2022'de tüm oyuncakçılarda

Yerli otomobil üç farklı güç seçeneğine sahip olacak
  • Cok guzel kufur ediyorum bu haberlere ama buraya yazamiyorum malesef

• Haftalık bilmem kaçıncı yerli araba haberine hoşgeldiniz.

Beyler inanmış gibi yapın da bu konuda böyle kapansın. Bir dahakine model isimleri falan belli olur. Böyle böyle yerli arabayı zihnimizde hayal ederek süreriz artık.
  • 2019 Mart öncesi çıkıyordu.
  • Erken seçim mi var dedirtiyor insana.
  • Burası TÜRKİYE hiç bir şey kolay olmaz ama yapacağız dedik mi ve de yaptık mı bizden daha iyisini de yapan olmaz

Bu habere g.tüyle gülenler daha geçen günlerde dolar 10 tl olacak diye ellerini ovuşturmuyor muydu şimdi de devam edin biz irademizi ortaya koyduk ve inşaallah bu senenin sonunda prototipi göreceğiz inşaallahta 2022 yılında gecikmeler de olabilir başta dediğim gibi burası türkiye ve haini de bol satılmışıda yeter ki bizler irademizi kaybetmeyelim

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafaaydemir1

Burası TÜRKİYE hiç bir şey kolay olmaz ama yapacağız dedik mi ve de yaptık mı bizden daha iyisini de yapan olmaz

Bu habere g.tüyle gülenler daha geçen günlerde dolar 10 tl olacak diye ellerini ovuşturmuyor muydu şimdi de devam edin biz irademizi ortaya koyduk ve inşaallah bu senenin sonunda prototipi göreceğiz inşaallahta 2022 yılında gecikmeler de olabilir başta dediğim gibi burası türkiye ve haini de bol satılmışıda yeter ki bizler irademizi kaybetmeyelim
    Konuyu dolardan açmışken, dolar son bir kaç yılda %400 artmış. Gıda vs. son yıllarda %200 artmış, ambalajlı ürünlerin gramajı neredeyse yarısına düşecek. İşsizlik rekor üstüne rekor kırıyor. Bunlarla ilgili de bir kaç kelam etseydin de samimiyetini görseydik keşke diğer üyelikleri banlandığı için yeni üyelik alan arkadaş

Düşen dolar grafiği

Yerli otomobil üç farklı güç seçeneğine sahip olacak

• Bir gülme geliyor

• Hayır yerli arabayı ben üreticem ve 10 farklı motor seçeneği olacak yanlış bilgi yazmayın
    kesin bilgi kaynak sormayın.

• Matbaa makinası ve yedek parçası satıyoruz,mümessil ve teknik destek veriyorz aynı zamanda.Geçen gün Almanyada yaşayan makina satıcısının kardeşi onunla beraber iş yapan bayan geldi bizim patronla konuşuyorlar.Nasıl işler falan.Bizim patron saydırıyor ya işler çok kötü piyasa çok kötü.Yanında da aynı kafadan adam var arkadaşı ve Ankara bayimiz.Neyse bunlar saydırıyorlar piyasa bir türlü düzelmedi ,düzeleceğe benzemiyor hiç bukadar olmamıştı bekliyoruz ama düzelmiyor falan.Akıllarınca gene klasik hükümet Erdoğan falan giydirecekler.

Sonra sordular Almanyada yaşayan kişiye orada durumlar,piyasa nasıl?
    Kadının dediği aynen şu.Durum çok berbat piyasa kan ağlıyor ,yaprak kıpırdamıyor ,hiç böylesi olmamıştı,o kadar senedir Almanyada yaşıyorum(doğma büyüme oralı, buraya gidip geliyor iş münasebeti ile bir orda bir burada devamlı) böylesini hatırlamıyorum.Ne yapacağız biz de anlamadık.

Mortingen tabi bizimkliler.Ama anlatamıyoruz tabi otomatiğe bağlamışlar düyanın her yeri güllük gülistanlık bir Türkiyede seıkıntı var.
    Niye anlattım bunları?Ya öyle aklıma geldi anlayacağınızdan değil ya işte.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.