Şimdi Ara

Yerli otomobil üç farklı güç seçeneğine sahip olacak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
209
Cevap
1
Favori
23.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fabrika kurulsa da 3 sene içinde yabancılara satarlar. Satılmayan ne kaldı ki ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • -ecek,-acak hep aynı terane. bir defada -dı ile biten bir şeyin haberini yapın.
  • Ya bi . gidin ya.
    Hala olmayan araba,

ülke yok oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rouvax -- 23 Ağustos 2019; 16:41:9 >
  • benim tahminim bi anda ortaya cikan su yerli ustelik elektrikli traktor gibi cinlilere yaptirilip biz yaptik diye tanitilacak. ama otomotiv basit bir mevzu olmadigi icin nasil kotaracaklar merak ediyorum.
  • Bence ilk olarak tek modele yonelseler iyi olur, piyasanin nabzina gore farkli secenekler zaman icerisinde cikarilabilir..

• Yerli otomobil mi? Puhahaha.

• 7yapın onu 3 az gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: borukuzen

Fabrika kurulmamış, çalışan bir protatip üretilmemiş ama vergi ayarlamaları şimdiden hazır...

Tebrikler!
    Sebebi bence açık. Şuan ki ÖTV ler arası fark çok az. Araba çıkana kadar sağlam bir güncelleme gelecek. Bunun bilgisini aldıkları için 3 farklı model çıkarıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.5 yıl sonra satışa hazır,
    daha fabrika kurulacak,
    yaw hepsini geçtim otonom sürüş için alt yapıyı gerek (daha nete doğru düzgün giremiyoruz), yazılım gerekiyor onu nereden monte edecekler ?

palavra.. bol keseden sıkıyorlar yine
  • Yerli ve milli masalımız.

• Mesajın içeriği daha çok vergiyle alakalı. Hayalden bile vergi kesiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Yerli ve milli masalımız.
    ahaha bakın bu gerçek, adamlar yerli ve milli otomobil masalı' nı cidden yaptılar. Haklarını yemeyelim
  • 200.000 liradan başlayan cazip fiyatlarla
  • Vietnam 6 tane fabrika kurdu araba için. Şimdi 500.000 araba hedefi için uğraşıyorlar. Bizim elemanlar hala yerli arabanın teorik şeylerinden bahsediyorlar.

• Palavra atmaya tam gaz devam.
    Daha mevcut elektrikli araçlar için bir şarj ağı ve bunu kaldıracak elektrik alt yapısı yok.
    Çok rahat yalan söylüyorlar. Yalancılık olimpik spor olsa, bütün madalyaları toplar bunlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bi tane dingil vardı bu araba bu senenin sonunda çıkacak kullanabileceğiz falan diye atıp tutuyordu nerede o bilen gören var mı? Nickini hatırlamıyorum

• Başarılarınızın devamını silkeyim

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.