Şimdi Ara

YERLİ OTOMOBİL - TOGG - ANA KONU (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: muratt29 , muratt29 , brksln , techturch Daha Az
4 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 3 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü4 Mobil1 iOS
5 sn
2.514
Cevap
148
Favori
166.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki

YERLİ OTOMOBİL - TOGG - ANA KONU

(En Son Oy Tarihi: 24.4.2024)
Giriş
  • ülkenin yararına olduğuna inanmıyorum, kusura bakma senin gibi beyni yıkanmışlarla tartışmada da bir fayda görmüyorum, son 20 yılda ülkenin yararına neler yapıldı gördük.

• texjrwillerjr T kullanıcısına yanıt
    Aynen aynen kör kör holiganlara devam hani diyorsunuz ya, akplilere göre ya akplisin ya da fetöcü. Size göre de ya akpli değilsin ya da beynin yıkanmış ortası yok dimi hepinizin bir gram beyni yok sizin de siyasetinizin de!!! Hepiniz aynı şeyin yeşili. De get

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ülkeyi bu duruma ben getirmedim, ya bizdensiniz yada bize karşısınız diyen ben değilim. bana çemkirme.

Sensin ve onlarda. Sanki ülke güllük gülistanlıktı önceden

• ülkede bizdensin-onlardansın ayrımı yoktu. sen kimi kandırmaya çalışıyorsun, ben a haber müşterisi değilim git kendi mahallene yakın IQ fakirleriyle dertleş.

• Engellemiş bir de bu kadarsınız bir halt anlamayıp sırf eleştirme/övme derdindesiniz @texjrwillerjr

• virtue28 kullanıcısına yanıt

s.a kardeşim nasılsın bak bir haberle geldim sana aksjfkasjfkja

Erdoğan’ın ‘müjde’ diye duyurduğu yerli elektrikli traktör iptal edildi

YERLİ OTOMOBİL - TOGG - ANA KONUyol haber
    Erdoğan’ın ‘müjde’ diye duyurduğu yerli elektrikli traktör iptal edildi - YOL HABER
    https://yolhaber.net/2022/06/10/erdoganin-mujde-diye-duyurdugu-yerli-elektrikli-traktor-iptal-edildi/
  • hoksi kullanıcısına yanıt
    Konu traktör konusu mu ?

Hem birseyin yapilamamasi neden bu kadar hosunuza gidiyor ? Zaten haber sitesinin ne oldugunda belli degil.

Ayrica ulke düşmanı felansaniz o zaman bosuna size yazi yazarak yorulmayayim.

Mesajima alinti yapmayi birakin, biraz milli olmaya bakin derim. Ayrica sana togg ile ilgili son gelisme videosunu atmak isterdim ama sizin kadar bos vaktim yok. Sana iyi eglenmeler.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Sağol hacım sana da iyi eğlenceler

milliliği sizden öğrenecek değiliz, sizin sayenizde buğdayı bile dışarıdan alıyoruz YERLİ OTOMOBİL - TOGG - ANA KONU 

• MKE Genel Müdürünün açıklamaları:

Haberin tamamı

YERLİ OTOMOBİL - TOGG - ANA KONUhaber7
    MKE Genel Müdürü Haber7'ye açıkladı: 76mm Deniz Topu yerli olarak üretildi
    https://ekonomi.haber7.com/ekonomi/haber/3230695-mke-genel-muduru-haber7ye-acikladi-76mm-deniz-topu-yerli-olarak-uretildi

Milli arkadas, ulkenin yillik bugday ihtiyacini ve gene uretiminine son 3 yila bak bakalim.

Haberleri tek kaynaktan bakiyorsun herhalde. Yurt disindan alinan buğday daha cok işlenip un yada turevleri haline getirilip tekrar yurt disina satiliyor. Yani ihtiyac oldugundan degil, para kazanma amacli aliniyor.

Mesela 2022 yili uretim tuketimi karsilayacagi soyleniyor rekolteye bakilarak. Fiyat artmasi yine olur orsi ayri. Ama ac kamazsin korkma

• alfa-x kullanıcısına yanıt
    Yani ?

ondan dışarıdan buğday ithal ediyoruz, a haber izlemeyi bırak. siz ve sizin mahalleden insanların söylediği hiçbir şeyin doğru olduğuna inanmadığım için benimle tartışman gereksiz.

Tarafsız sahadan biri olarak bu yaklaşımınızın doğru olmadığını söylemem gerek, zira genel kaide söyleyene değil söylenene bakmaktır. Tarım ve hayvancılıkta potansiyelimizin çok çok altında bir noktada olduğumuz su götürmez bir hakikat. Bununla birlikte buğday konusunda bilinmesi gereken husus ülkemizin önde gelen makarna üreticilerinden olduğudur. İthal unların önemli bir kısmı ihraç edilen makarnalarda kullanılmaktadır.

• Yerli kaynaklara pek itibar etmediğiniz için yabancı bir kaynak vereyim:

YERLİ OTOMOBİL - TOGG - ANA KONUwww.worldstopexports.com
    Top Pasta Exporters by Country 2020
    https://www.worldstopexports.com/top-pasta-exporters-by-country/
  •  YERLİ OTOMOBİL - TOGG - ANA KONUTOGGyoutube
    Deneme üretimine geri sayım başladı. Şimdi Gemlik’te deneme üretimine hazırlık zamanı. İşte 2 yıl boyunca #YeniLigGemlik çalışmaları… -- The countdown began for manufacturing try-out (MTO). Time to get prepared for the MTO at Gemlik. Let’s take a look at the past 2 years… #HeyeCanlı #YeniLigeYolculuk #Togg
    https://www.youtube.com/watch?v=KrTz5BhC2WU
  • Az bir süre kaldı. Göreceğiz bakalım.

YERLİ OTOMOBİL - TOGG - ANA KONUOğuzhan Uyguntwitter
    “TOGG CEO Gürcan KARAKAŞ: 🔸Deneme üretimlerimiz başlıyor 🔸Ekim sonu, kasım başında seri üretime hazırız. 🔸Seri üretime başladığımız andan itibaren kendi bataryamızı kendimiz üretiyor olacağız. 🔸Fiyat olarak Pazarda rekabetçi olacağız #TOGG”
    https://twitter.com/ogzhn_uyg/status/1553429644204015618?s=20&t=2zjzDUeKi8-gQkPB2XnN0Q
  • Hâlâ bu arabayı 1200-1300 bin TL den aşağıya alacağını zanneden insanlar görüyoruz .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu pillerden koysalar bari jdjskaksjd. Eski parayla 20 milyona dünya km

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.