Şimdi Ara

Yerli otomobil sonunda tanıtıldı! İşte yerli otomobil tasarımı (80. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.601
Cevap
4
Favori
84.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
125 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Kiskanmaaaaa. Amerika nin var mi yerli araci ?? Siz bir kere galon galon benzin alip 2 dolar veriyorsunuz biz 1 litresine 7 TL veeriyoruz son kimyasal bagina kadar da kullaniyoruz.

Kiskanmaya basladiniz tabi yerli aracimizi gorunce.

İstanbul'da 20 milyon insanin da bahceli evi var 4 arabalik garajimiz var sizde var mi ???

Alıntıları Göster
    Amariga zaten hep kıskanır çünkü Türkiye'den daha gerideler Türkiye ise süper güçtür

• quote:

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

Ben kendimi küçük ve aşağılık görmüyorum ama sen küçük ve aşağılık birisi isen bilemem Dünyada milyonlarca araba çıkar ve satılır kimisi çıkan arabayı beğenir kimisi beğenmez ama kendi ülkesinde çıkan arabayı beğenmeyen kendi vatandaşına vatan haini diye bilecek kadar zehirli hastalıklı tek zihniyet akp zihniyetidir düşünün bmw bir araba yapıyor ama arabanın görünütüsü özellikleri hoşunuza gitmiyor sizde beğenmiyorsunuz ve bunu dile getiriyorsunuz almayada size hemen nazi mi diyorlar yoksa birde şöyle bir modelimiz var ona mı bak diyorlar ? bu hastalıklı zihniyet bu ülkeden gitmediği sürece malesef ülke düzelmez
    bu klavyetörler milliyetci olduklari icin yazmiyorlar ki maas aldiklari icin yaziyorlar bunlarin turklukle falan milliyetcilikle alakasi yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ave Satan

bu klavyetörler milliyetci olduklari icin yazmiyorlar ki maas aldiklari icin yaziyorlar bunlarin turklukle falan milliyetcilikle alakasi yok

Alıntıları Göster
    Kimin maas aldigi cok belli oluyor.

Ben ulkemin yaptigi seylerle gurur duyarken sen kahroluyorsun.
    Bedava yapilacak is degil bu.
    Belli ki para aliyorsunuz.

• Kendi ülkemdeki güzel şeyleri anlatmak ,övmek için niye para alayımki?Para verecek adam ,kötülemek,engellemek için para verirdi.Akla mantığa aykırı öbürü.

Heyoo yerli araba yapılıyor 60 seneden sonra,bu sefer gerçekten başaracağız..O zaman al sana para bunu övdüğün sevindiğin için.Ne parası lan zaten sevinilecek birşey yapılan?Kötü birşey yapıp veya yapılanı engelleyip iyi birşeymiş gibi göstermiyorsunki aksine yapılan iyi şeyleri kötü gibi göstermeye çalışanlar var.
    Kendi mantıksızlıklarını ne zaman farkedecekler acaba?Ya da farkedecekler mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerinanç

Kendi ülkemdeki güzel şeyleri anlatmak ,övmek için niye para alayımki?Para verecek adam ,kötülemek,engellemek için para verirdi.Akla mantığa aykırı öbürü.

Heyoo yerli araba yapılıyor 60 seneden sonra,bu sefer gerçekten başaracağız..O zaman al sana para bunu övdüğün sevindiğin için.Ne parası lan zaten sevinilecek birşey yapılan?Kötü birşey yapıp veya yapılanı engelleyip iyi birşeymiş gibi göstermiyorsunki aksine yapılan iyi şeyleri kötü gibi göstermeye çalışanlar var.
    Kendi mantıksızlıklarını ne zaman farkedecekler acaba?Ya da farkedecekler mi?
    Bu kafayla ben pek umit vermiyorum farkedeceklerine.

Hayır burda sorduklarina defalarca cevap verdi en yetkili sahis, bunlar hala inanmiyor.

Hem diyor dogan sahin biz uretiyoruz ama isim hakki italyan oldugu icon arac italyan. Ben de diyorum ki bu aracin da isim hakki bizim, oyleyse kimin yaptigi onemli degil.
    Kendi lafiyla beni dogruluyor onun bole farkinda degiller.

• AnadoluEfes kullanıcısına yanıt
    Araya kaynak yapma,bu lafu güzeflara alışıgiz ancak bu sözünüze iki kelam yeter arkadan deh der geçeriZ

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bizim arabayı yapan firma, aynı zamanda istanbul havaalanının kulesini tasarlayan firmaymış.bakalım daha neler çıkacak
  • İzleyin...

Özellkle muhalif kesim dikkatli izlesin.https://www.youtube.com/watch?v=tycfK9dCai4

4 yıldır tesla elektrikli araç kullanan teslaturk vlounun sahibi olan Emir Tunçyürek.

Kendisini tanımıyorsanız birkaç videosunu izleyin derim.

Bu da tanıtım sırasında batarya ile ilgili yaptığı kısa video.
    https://www.youtube.com/watch?v=p2k3J1wZJ8Q

• quote:

Orijinalden alıntı: Öner

Bu kafayla ben pek umit vermiyorum farkedeceklerine.

Hayır burda sorduklarina defalarca cevap verdi en yetkili sahis, bunlar hala inanmiyor.

Hem diyor dogan sahin biz uretiyoruz ama isim hakki italyan oldugu icon arac italyan. Ben de diyorum ki bu aracin da isim hakki bizim, oyleyse kimin yaptigi onemli degil.
    Kendi lafiyla beni dogruluyor onun bole farkinda degiller.

Alıntıları Göster
    Turkiyenin yuzde 80-90 ni apartmanda yasarken mustakil evde yasayanlar daha cok sanacak kadar kendi cevresinden disari adim atmamis birisi anlicak digerleri anlamiycak.
    Hep biz akilliyiz karsidaki salak modu.

Yorumlarimda karsidakine hakaret yazmadim ama doktora gorun hazimsiz gibi saldirilar geldi hep. Hep boylesiniz vs. Diye genellemeler geldi. Bir seyin elestirilmesine bile karsiniz.
    Turkieyede mustakil evde yasayan apartmandan cok diyecek kadar fanatikce destekliyorsunuz. Fikir alisverisine kapalisiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hemican

Turkiyenin yuzde 80-90 ni apartmanda yasarken mustakil evde yasayanlar daha cok sanacak kadar kendi cevresinden disari adim atmamis birisi anlicak digerleri anlamiycak.
    Hep biz akilliyiz karsidaki salak modu.

Yorumlarimda karsidakine hakaret yazmadim ama doktora gorun hazimsiz gibi saldirilar geldi hep. Hep boylesiniz vs. Diye genellemeler geldi. Bir seyin elestirilmesine bile karsiniz.
    Turkieyede mustakil evde yasayan apartmandan cok diyecek kadar fanatikce destekliyorsunuz. Fikir alisverisine kapalisiniz.

Alıntıları Göster
    Bir şeyi eleştirmek var körlemesine saldirmak var.
    Siz elestirmiyorsunuz ki.
    Bu niye boyledir diyorsun, yetkili agizdan verilen cevabi yaziyoruz kabul etmiyorsunuz.
    En yetkili kisinin resmi kaynaklarla yaptığı roportaji veriyoruz onu da kabul etmiyorsunuz.

Burasi boyle olmali diyorsunuz, oyle olmamasi gerektigini, bu isi yapan en tanınmış firmalarin da boyle yaptığını anlatiyoruz yine ayni yerde takilip ayni bahaneyi tekrarliyorsunuz.

Sayfalardir yazdigimiz seylerin aynılarını tv lerde soylediler, youtube da bir suru roportaj var.
    Bu kadar resmi kaynağa ragmen hala bık bık ediyorsan bu "eleştiri" değil cekememezliktir.

Daha dur arac bi çıksın bazi noktalarini biz de elestiricez, ama bu, araci sizin gibi yerin dibibe sokucaz anlaminda degil. Sen destekleme o desteklemesin bu sektorde nasil basari kazanicaz aciklar misin bana?

• benden, çocuğumdan çalınan ve haksız yere gasp edilen paralarla ağa babalarının zevki sefasına kaymak olacak otomobili almam alana da mani olmam. giderim en ucuz alman arabasına yada amerikana binerim.

her yeni doğan bebeğin milyon tl borçlu doğduğu bir ülkede bunu alan kansız şeref yoksunu ve insan olmayandır. almayın aldırmayın bırakın katara peşkef çeksinler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C034FACC7

benden, çocuğumdan çalınan ve haksız yere gasp edilen paralarla ağa babalarının zevki sefasına kaymak olacak otomobili almam alana da mani olmam. giderim en ucuz alman arabasına yada amerikana binerim.

her yeni doğan bebeğin milyon tl borçlu doğduğu bir ülkede bunu alan kansız şeref yoksunu ve insan olmayandır. almayın aldırmayın bırakın katara peşkef çeksinler.
    bu nasıl yorum saygı duydum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ave Satan -- 2 Ocak 2020; 17:50:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ave Satan

bu nasıl yorum saygı duydum

Alıntıları Göster
    dilimin kemiği yoktur. düşüncem neyse her zaman söylerim. bu konudaki net düşüncemde böyledir. hırsızın yuvası da yaptığı işin bereketi de olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • memleket özeti:

anti yenilikçi zumre: yerli arabanın fabrikası yok yerli araba diyorlar. yemeyin milleti!!! (seçimde oy kazandırabilir karalamamız gerekli mantığı da hakim :)

pozitif yenilikçi zumre: birşeye biryerden başlamak gerekli. adamlar en azından adım attı. isterse 10 sene sonra olsun bu bir yeniliktir!

• ben çok beğendimm gercekten güzel iş çıkarmışlar
  • I don't care about what you say! Blah blah blah

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Zenginin parası züğürdün çenesini yoruyor.bize gelmez agaa

• Güzel otomobil!TOGG li ion batarya ile gidiyor.Güzel bir atım olsa dere tepe gitsem o da arpa ile gidiyor.Enerji önemli elektrik şarj para ama temiz hava olacak!

• ilkerinanç kullanıcısına yanıt

Beni takip etmeye devam edebilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.