Şimdi Ara

Yerli otomobil sonunda tanıtıldı! İşte yerli otomobil tasarımı (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.601
Cevap
4
Favori
84.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
125 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kendimi bildim bileli chp ye oy attım. Bunun hükümetle ilgisi yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tasarımlar yanıyor uygun fiyat politikasıyla piyasayı süpürür

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok şuna benziyor buna benziyor yüzlerce model var tabi benzeyecek. Hiç bir şeye benzemeyen tasarım yapamazsin yaparsan da cybertruck gibi olur. Ona kim bilir neler derdiniz..

Fiyata falan laf edersiniz zamanı gelince tasarım harika.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 27 Aralık 2019; 16:58:15 >
  • Çok güzel olmuş çok bekledik bekledikçe sinirlendik ama sonunda beklentimizin çok üstünde çıkmış bayıldım resmen. Şimdi tek soru fiyat umalım ki yüksek olmaz da ulaşılabilir olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: KaleyDeskop

Tasarım şu ana kadar gördüğüm en iyi araç tasarımlarından biri. Kesinlikle eleştiriye açık değil...

• Fiyatı gerçekten makul tutulursaki vergi vs. Baya destek var maliyet olması gerekenden çok daha az olacak ön sipariş açılırsa bence rekor sipariş gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İtalyanlardan tasarım desteği almamız bu arabanın uluslararası satış fırsatını artıracağını söylemiştim.

Yakıyor yani.

Sedan modelden param olursa alacağım inşallah.
  • Vallahi çok güzel olmuş beklediğimize değdi Allah utandırmasın..

• Tasarım harika gerçekten. İnşallah çıkar ve alacak paramız olur..

• Tasarımlar müthiş olmuş bu kadarını beklemiyordum açıkcası.Allah emeği geçenlerden razı olsun.
  • her şey güzel ama yerli değil abi. kim yerli diyor? yapmayın etmeyin.
  • Mükemmel olmuş beklediğimize değdi. Ama bu güzel tasarıma güzel de bir fiyat yakışır. Yurt dışı muadilleriyle benzer fiyata gelirse piyasayı düşürmezse bi anlamı kalmaz bu halk yine alıp keyfini süremez o zaman da milli ve yerli edebiyatın bir anlamı kalmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: İl teber

İtalyanlardan tasarım desteği almamız bu arabanın uluslararası satış fırsatını artıracağını söylemiştim.

Yakıyor yani.

Sedan modelden param olursa alacağım inşallah.
    sadece tasarım desteği alınmadı ki. her şey ithal arabada. mesela bataryaları ne malı bir sorar mısınız TOGG'a? bu arabaya yerli demek çok saçma.
  • İkinci bir Jet Fadıl vakası yaşanmaz inşallah. Zihniyet aynı.

• akp'nin yaptığı yapacağı hiçbir çalışmayı desteklemiyorum. kendileri oynayıp kendileri çalsınlar. yediler bitirdiler ülkeyi
  • Sedana bayildim

• araclar guzel ama laleler nerede :D

• tasarımı çok güzel umarım fiyatı da makul bir seviyeden cıkar

• Tanıtım Videosu:

• quote:

Orijinalden alıntı: Leipold

Tasarim 9/10
    Yerlilik 2/10
    Rant 5/10
    RTE Reklami 10/10

Tasarım değil bu araklama varolan araç tasarımlarından toplayıp yapmışlar ha bunu bende yaparım ilerde bu sıkıntıda yaratır zaten ha yukarda şu araç neden şuna benziyor bu araç buna benziyor denmiş kardeşim onda o firmalar para ödüyor zaten bu tasarımlar filan hep özgün yoksa öttürürler zaten.Para alınıyor öyle herkes ondan bundan çalamaz birşey bu süreç beleşe olmuyor öyle.Millet ne paralar döküyor bunun için.Şuan zaten bu araç görselde var satışa olaki diyelim ki çıktı o zaman gör yaygarayı.Ha çıkacağınıda sanmamda neyse.

Bu araç tiplerinin bedeli löyle deyim 40-45 bin € tutar bunu ben Türkiyenin yapacağınıda sanmam elin italianosuna yaptırmaışlar zaten en net olaki onların yapımı ile girişilse desem ekonomiyide göze alırsak en tamam hali ile söylenilen 2022de bu araç 45-50 binden € dan iç pazarda satışa sunulur.

bakın kur şuan 6.5 2022de 8 olursa hiç öyle matah birşey olmaz.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.