Şimdi Ara

Yerli otomobil sonunda tanıtıldı! İşte yerli otomobil tasarımı (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.601
Cevap
4
Favori
84.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
125 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arabanın markası ileriki aylarda açıklanacak togg geçiçi olarak konuldu. Artılayalım bilmeyen arkadaşlarımız görsünler :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Leipold kullanıcısına yanıt
    Sen kimsin ve millet senin profil fotoğrafını ne yapsın, büyük konuşuyormuş birde. Kimsenin umurunda değilsin.

• Tasarım çok güzel. Daha iyisi olamazdı.
  • Ben beğendim. Uygun fiyat olursa alır gururla da kullanırız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerinanç

Amerikada veya Almanyada yaşayanlar vardır.Asgari ücretle araba alıp ev geçindirebiliyorlar mı soralım bir.

Sıfır arabadan bahsediyorum.Yoksa ikinci elin komik fiyatlara olması onların salaklığı veya akıllılığı değil bizim aracın alırken de satarken de her zaman değerini korumaya çalışmamızdan kaynaklanıyor.Adamlar ikinci ele düştüğünden üçe beşe bakmıyor satarken.Biz tame tersi alırken de değerli olsun satarken de.Hatta alırken ucuz olsun satarken mümkün olduğu kadar pahalıya satalım.Böyle bir dünya yok bizde var ama.
    Valla hocam bir arkadaşım geçen sene 11 bin Euro ya sıfır Corsa aldı üstelik 0 faiz 24 ay taksitle(peşinatsız).Ayda 460 Euro ödüyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer Lada görünümlü ucuz bir çöplük yapılmış olsaydı bu defa burada kahkaha atacak, "İşte siz ancak bu kadarına aklınız erer" diye dalganızı geçecektiniz. Azıcık da insaflı olun, güzel olanı takdir edin ya.

• sizin gibi muhalif çomarlara inat inadına Erdoğan ulan göstediniz gerçek yüzünüzü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omega Speedmaster

Başkan, dün Menüsü- Start/Stop tuşu İngilizceymiş diye konu açmıştın, İyi bugün tebrik ediyorsun.

Alıntıları Göster
    Menüleri ingilizce mi olacak diye konu açmıştım,ne dedim kötüledim mi?

Türkler yapamaz mı dedim?Aşağıladım mı veya kusur mu buldum?

Merak edip,soru sordum.

Lütfen algıyı ve insanları rahat bırakın.Ben kimseyi rahatsız etmiyorum,sizde aynı konuya özen gösterin.

Beklediğimden daha güzel yeri çıktı ve bir TÜRK OLARAK YURTİÇİ SATILAN ARAÇ MENULERİNİN TÜRKÇE olmasını beklerim ve isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vommel -- 27 Aralık 2019; 17:32:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RedPyro

Ya sen ne anlatıyorsun? Bunun arabanın fiyatı ile ne ilgisi var ? Senin paran değersiz . Elektrikli araba sektörü lideri tesla şuan , 35 bin dolara satılıyor diye sen diyorsun . Türkiye daha ilk aracını nasıl herkesten ucuza üretecek ? Hadi üretti diyelim mucize ile Türkiye’de 20 bin dolara kadar indirdi . Çarp bakalım kaç TL ediyor ? Sen diyorsunki 6 bin dolara satılsın . Mesele maaş değil , üretim maliyeti
    Tesla 50k dolara araba satıyor zarar üstüne zarar ediyor. Arkasında süper güç olmasa o bile üretemeyecek.

Biz burada bu arabadan kar edecez. O zaman en az 70k doları gözden çıkarması lazım tüketicinin. Şu ticaret savaşlarından abd başkanının neden almanlar gibi araba satamıyoruz lafından sonra doğdu tesla.
    Düşünün adamların her şeyi yerli. En önemli si yazılım. Ve batarya.

Reis çıkıp deseydi ki yerli batarya ve yazılım yaptık 50 kat daha desteklerdim.

• Bu hükümet o kadar nefret ettirici şeyler yaptı ki şimdiye kadar. Bunca yılın hayaline bile sevinmekte zorlanıyor insan. Allah artniyetli olmayan herkese başarı nasip etsin demekten başka birşey geçmiyor içimden.. Üzücü..

• Asgari ücretle,kira ,yeme içme artırdı bir de araba aldı yani?
    Bravo arkadaşa süper güçleri var sanırım.
  • As bayrakları As As As :)

Seri üretimini iple çekiyoruz.

• Tasarımı mükemmel cidden çok ama çok beğendim. İç kokpit görüntüsü de bir o kadar hoş ve cazibeli. Fiyati içinde suv modelleri için en yüksek model yani 200-300 bin tl arasında düşünülüyor ve bence gayet uygun. Eğer sedanlar da 150 bin filan olursa tek geçerim. Düşünmeden alırım. İnşallah seri üretime geçilir ve burda kalmaz. Umudum bu yönde. Zaten 2022 de seri üretim deniyor birşey kalmadi surda sabirsizlikla bekliyorum.
  • Hay MaşAllah, Elhamdülillah. Seri üretime geçeceği zamanı da görecez İnşaAllah.

• quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

Sen kimsin ve millet senin profil fotoğrafını ne yapsın, büyük konuşuyormuş birde. Kimsenin umurunda değilsin.
  • Çok iyi görünüyor, umarım başarılı olur.

• Zaten şuan en net kısım , bataryası yerli

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çüş dedim, oha dedim, sana diyecek başka bişey de gelmedi aklıma.

• Pazarlamayı iyi yaparlarsa ve satış sonrası hizmet konusunda müşteriyi memnun ederlerse yurt dışında da satılır tahminimce

• Çüş dedim, oha dedim, başka bişey de gelmedi aklıma...

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.