Şimdi Ara

Yerli otomobil için Vestel, BMC ve Karsan'dan ortak proje (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
0
Favori
7.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet zaten sorun o yalanlar silsilesi ile basliyor.

Eger hukumet cikip biz prototipi kendimiz yaptik diyorsa ve daha sonradan bu prototipin isvecten geldigi ve saab/cadillac oldugu anlasildiktan sonra ilgili aciklama yapiliyorsa orada sorun vardir.

Cunku orada neyin prototipi denendigi belli degil.

Motor test edildiyse motor su an nerede?

Motor saab/cadillactan geldiyse prototipte test edilen neydi? Ortaya koyduklari tubitak ekrani mi deneniyordu?

Babayigite gelirsek, bu vergilerle o babayigit zor bulunur. Kimse kolay kolay milyarlari riske edip devletin kendisinden en az on kat kazanmasina goz yummaz.

Ya yaparsa devlet kaynagi ile yapilir ya da bir uretici ile anlasilip koprulerde oldugu gibi yillik 200-300 bin satis garantisi verilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ortak Markadanın Adı BVK audiye benzer araç geliyor tasarım araçları da hazır.

• bu is oyle kolay mi ya ..herkes hemen bir sene de bmw bekliyor yavas yavas olur bu isler

• Yerli otomobil için Vestel, BMC ve Karsan'dan ortak proje

• Yerli otomobil için Vestel, BMC ve Karsan'dan ortak proje Yerli otomobil için Vestel, BMC ve Karsan'dan ortak proje Yerli otomobil için Vestel, BMC ve Karsan'dan ortak proje
    Yerli otomobil için Vestel, BMC ve Karsan'dan ortak proje Yerli otomobil için Vestel, BMC ve Karsan'dan ortak proje Yerli otomobil için Vestel, BMC ve Karsan'dan ortak proje

• Hala bu yerli otomobilin yapılacağına, çıkacağına inanan var ve savunuyor..diyecek birsey bulamıyorum..devam edin siz böyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bakanın süreci anlattığı video

https://www.youtube.com/watch?v=gWOEkXqMJeI
  • Angelica kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz reklam filminde ekranın küçüklüğü vurgulanmıyor. Ekran kasa oranının yükselmesi sayesinde daha küçük ebata aynı ekranı sığdırabildiklerini söylüyorlar. P reklamda kıyaslanan iki telefonun da ekran ebatı 5.5inç. Vestel olanın kasası küçük olduğu için cebe, çantaya sığıyor olay bundan ibaret.

Reklamı düzgün izlememişsiniz. Zaten Vestel olunca tu kaka olur diye bir algı yaratılmaya çalışıldığı için bu durumu da olağan görüyorum.

• ne Vestel çalışanıyım nede parti çalışanı...ama konu yerli araç yerli fırın yerli hıyar olsa bile alırım...bu yaşıma kadar ne kazıklar yedim ve hala yiyoruz hayatın döngüsü diyelim ....
    ...TEK ŞARTIM DEVLET ERKANI KULLANICAK BU ARACI.....işte ozaman alırım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aviregal -- 25 Ağustos 2017; 1:53:21 >
  • olmayan bir arabayı ancak bunlar üretir.

hala olacağını inananlar izlesin derim
    https://www.youtube.com/watch?v=aW_jO8vJR0Y
  • Ben ortaya arabayı ürettik diyip satana kadar inanamıyorum!

• quote:

Orijinalden alıntı: EKE58

Bahsettiğiniz reklam filminde ekranın küçüklüğü vurgulanmıyor. Ekran kasa oranının yükselmesi sayesinde daha küçük ebata aynı ekranı sığdırabildiklerini söylüyorlar. P reklamda kıyaslanan iki telefonun da ekran ebatı 5.5inç. Vestel olanın kasası küçük olduğu için cebe, çantaya sığıyor olay bundan ibaret.

Reklamı düzgün izlememişsiniz. Zaten Vestel olunca tu kaka olur diye bir algı yaratılmaya çalışıldığı için bu durumu da olağan görüyorum.

Vestel'de calisan arkadas da geldi.

• bu forumda aşağılık kompleksi had safhada
  • Angelica kullanıcısına yanıt
    Düşünce kabiliyetiniz bu kadar işte :) Basit adamlarsınız basit.

• -Seçim-
  • Hiçbirşey yapamıyorsan bile! Doğan marka arabanın haklarını al ,kilima koy az rutuş yap 20 milyin satarsın. ??

• Sizin yaptığınız artık muhaliflik falan değil bildiğin ülke düşmanlığı..hükumet parti düşmanlığını falan aşmışsınız siz artık..hükumet başarısız olsun da ülkeye nolursa olsun hükumet gitsin de ülkeye nolursa olsun mantığı sizi ülke aşığı yapmıyor ülke düşmanı yapıyor..Sizden bir halt olmaz aynı aşığı olduğunuz partilerden bir halt olmayacağı gibi..her yapılana böyle olmaz bu iş yalan dolan mantığıyla bakmak nasıl bir kafa acaba..siz 15 temmuzda da elinizi ovuşturmuşsunuzdur kesin "kurtuluruz şunlardan inşallah" diye.. "babayiğit" çıkmadı diye yapılmak istenen proje yerlere sokuluyor..Yabancı ortaklı üretim yapan büyük gruplar garantiye kaçtı ve bu işe girişmek istemedi o yüzden gecikti bu kadar zaten..

• Çoğu yalan.

Türkiye yerli araba zaten üretti, ama nedense piyasa çıkartılmadı. Devletin gizli hesapları var bu arabaları bu kadardır sürmediklerine göre.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Etox

2012'de denilen : "Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın geçen yıl katıldığı TÜSİAD Genel Kurulu’nda "Bütün babalar burada, artık şu yerli otomobil işini halledin” sözleriyle başlayan, sonraki aylarda "Bir babayiğit çıkar yerli otomobili yapar"": http://www.milliyet.com.tr/etox-un-dort-kapili-dizel-modeli-de-uretildi-ekonomi-1635203/

http://www.ahaber.com.tr/galeri/otomobil/yerli-elektrikli-etox/3

Hala ülkeyi tanıyamamışsınız. Ne güzel araba yapmışız, neden seri üretime geçirilmemiş hala yeni modellerle uğraşıyoruz. Tesla bile kendi bütçesiyle arabayı piyasaya sürebildi.

• megalomenyak kullanıcısına yanıt
    Anlamazlar hocam. Bu forumun büyük çoğunluğu yaş grubu olarak 18-25 yaş arası diye tahmin ediyorum. Bu yaş grubunda devlet düşmanlığı da hükumet düşmanlığı da marifet sayılıyor.

Ben de aynı yaş grubunda olsam da bu forum bana geleceğimizin ne kadar karanlık olduğunu gösteriyor.

Adam bana vestel çalışanı diyor. Vestel şu ülkede yerli üretim yapmaya çalışan ender firmalardan. Beğendiremezsin. Sonra da ekonomi kötü diye yakınırlar. Ekonominin düzelmesinin tek yolu yerli üretim ve ihracat. Sorun ne çözüm ne hiçbir şeyden haberleri yok. Devlet düşmanlığı diz boyu.

• Bu tarz tipler önce " yok onu yapamazlar" mantığıyla karalıyor yapılmak isteneni sonra yapılınca "ee neresi yerli, yerlilik oranı %65 bunda" gibi bahane bulma yarışına giriyor, en son kendisi de alınca "napalım ya ülke sevdam kahrolsun yine destek olalım" dedik mantığıyla çalışıyor.

Yapılacak arkadaşlar yapılacak siz de o zaman bakarsınız artık araba kime benziyormuş, yerlilik oranı neymiş, nerden çalıntıymış inşallah.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.