Şimdi Ara

Yerli gemi savar füzelerinde seri üretim imzası Yunanistan’ı rahatsız etti (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
1
Favori
6.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Seninki bildiğin yavuz hırsız ev sahibini bastırır olmuş. Mahalefetten kimse seçimden bahsetmedi derken sende bu muhalefetin içindesin herhalde? Yandaş derken Ak partiyi kast ediyorsan Ak partiye oy vermedim. İnanmamakta özgürsün saygı duyarım. Şimdiye kadar bu tür haberlerde seçim yatırımı seçim yatırımı deyip durdu muhalefettekiler. Şimdi bu haberde önce davranıp şimdi seçim yatırımı diyenler neredesiniz deyince ahanda muhalefetten kimse seçim yatırımı demedi diyorsun pes doğrusu! Bu mudur argümanın Eğer iddia ettiğin gibi yandaş veya ak partili olsaydım (yine söylüyorum inanmamak senin elinde ancak benim kimseye yalan borcum yok) belki haklı olabilirdin ama benim öyle bir derdim yok.
    Şimdi böyle bir yorum yazarak aslında sen muhalefet adına algı yapmıyor musun? Seçim konusunu savunma sanayi ile ilgili konularda kullananların kesinlikle ve kesinlikle yüzde 90'ının muhalefetten olduğunu düşünüyorum. Sen yüzde yüz nasıl eminsin? Gittin konuştun mu? Neden bunları savunma derdine düştün?
    Ak partililerin böyle algıya ihtiyacı olduğunu sanmıyorum. Ha yapan varsa da aptaldır geri zekalıdır (tekrar diyorum ak partili değilim ancak adamların savunma sanayi ile ilgili olarak yaptığı yatırımları, bir Türk vatanseveri olarak taktir ediyorum. bu yatırımları başka bir parti yapsaydı yine taktir edecektim.)
    Ak parti gidip başka bir parti de gelse (hdp hariç) bu savunma sanayi yatırımları devam edecektir etmeli de.

27 yaşında işsiz ve kızgın bir genç olduğundan dolayı ak partiden nefret ediyor olabilirsin. Ancak savunma sanayi ile ilgili olarak yapılan her şey Türkiye nin güvenliği ile ilgilidir. bu ülke giderse akp partisi chp si mhp si yok herkesin can güvenliği tehlikeye girer.
    Savunma sanayi konusu siyasi emellere çıkarlara veya senin kinine, hezeyanlarına alet edilemeyecek kadar kutsal bir konudur.
    Zaten bu motoru yerli değilcilerden bu seçim yatırımı diyenlerden tiksindiğim için öyle bir yorum yazdım. İnsanları fetöcülükle suçlayacak kadar alçalmayın küçülmeyin, o aşağalık iğrenç fetöcülerden hiç bir farkınız kalmaz yoksa. Avatarınızda da kurt olduğunu görüyorum ancak yorumlarınız sanki bir chp li veya hdp li ağzı gibi. Hep bardağın boş tarafını görme derdinde olanlar gibi.

Laf çok uzadı. Böyle savunma sanayi ile ilgili konulara seçim yatırımı diyerek işi sulandırmaya çalışanlar gözümde o fetoculardan, vatan hainlerinden çok da farkı yoktur. Ağır konuşuyorum çünkü savunma sanayi Türkiye nin bekasını ilgilendiren bir konudur. İşi siyasete vurmaya çalışmak alçaklıktır. O yorumu da işi siyasete vurmaya çalışanlar için yazdım zaten. Böyle haberlere neden sevinmiyorlar ona kızıyorum. Seçim propagandası bunlar diyen adamda ben art niyet ararım hainlik ararım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stalker(1979) -- 3 Kasım 2018; 7:43:1 >

• Yunanistana ne oluyorki iki çeşit hava savunma sistemleri varmış. ABD menşeili PATRİOT hava savunma sistemi diğeri ise Rus S-300 hava hava savunma sistemi.

• stalker(1979) kullanıcısına yanıt
    like kasmak için kaç takla attın sayamadım su foruma bakmaya başladığımdan beri.

• İçimizdeki yunanlar hoplar şimdi seçim yaklaşıyor diye...

• Savunma sanayiden neredeyse hergün yeni bir haber geliyor, maşallah
  • 8 gün içerisinde gerçekleşmesi beklenen önemli gelişmeler;
    - Altay Tank Seri Üretim Sözleşmesi İmzalanması
    - İlk Hürkuş-B teslimatı.
    - 2 adet daha Anka-S teslimatı.
    - 3 Milgem Ada Sınıfı Korvetlerin üçüncü gemisi olan F-513 TCG Burgazada Pazar günü Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından teslim edilecek
    - 4 6 Adet Bayraktar TB2 Siha teslimi (BU GÜN TESLİM EDİLDİ)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raptor2834 -- 3 Kasım 2018; 11:44:25 >
  • Güzel gelişmeler bunlar. Dosta guven dusmana korku salar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tugrul_512bit kullanıcısına yanıt
    Gemisavar füzeler yüzeyde seyreden gemilere veya kıyı hedeflerine karşı kullanılır. Denizaltılara karşı kullanılmaz. Ama denizaltılar gemi vurmak için gemisavar füzeleri atabilir. Normal gemisavar füzelerinin bazı modifikasyondan geçmiş hali kapsül içerisinde yüzeye çıkar ve fırlatılır.

Denizaltılar ise torpidolar ile avlanır.

• cok guzel bir haber, savunma sanayimizdeki basarilarin devam etmesi dilegiyle
  • maşallah maşallah süper gelişmeler.memleketimize hayırlı ve uğurlu olsun.daha da gelişmişlerine sahip olduğumuz günleri de ölmeden görürüz inşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: simbolmina

Değiliz
    Kardeş İstanbul'u alacağız sizden Konstantinopolis yapacağız diyen bir millet, her fırsatta Türkiye'ye düşmanca söylemler söyleyen siyasetçiler, askeri araçlarla sınır ihlalleri yapıp duran bir ordusu olan ülkeyle düşman değilde akraba mı oluyoruz?

Daha geçtiğimiz yaz Yunanistan'da çıkan orman yangininfa Türkiye cumhuriyeti hükümeti yardım etmek istediklerinde geri çevirdiler istemediler insan dostunun yardımını istemez mi?

Ver bana cevap bakalım ne cevap vereceksin.

• stalker(1979) kullanıcısına yanıt
    Çok güzel cevap vermişsiniz klavyenize sağlık

• quote:

Orijinalden alıntı: raptor2834

orası belli olmaz savunma saniyi gömeceklerdi 24 haziranda baksana seçim bildirgesine savunma sanayi sıfır

Alıntıları Göster
    Hocam ATMACA, TSK dan önce size teslim edilmiş galiba..
    Nokta atışı yapıyorsunuz da

Aynı şekilde size de ..@stalker(1979)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4007 -- 3 Kasım 2018; 14:5:41 >

• Cok seviyorum boyle fuzeleri

• Çok güzel gelişme. Çok. Tüyler diken diken oluyor.

Bu arada gelişmeler bu hükumet zamanında yapıldığı için dh muhalifleri hepimiz kardeşiz bu kavga ne diye moduna girmiş

• Allah razi olsn emeği gecenlerden..

• quote:

Orijinalden alıntı: Timsah-16

Bu Yunanlılar da iyice küçük enişteye bağladılar.
    Fırkateynleri'nin bile ikisi kiralık.

Bir savaş durumu olsa "Abi gözünün yağını yiyeyim kiralık bunlar aman çizilmesin" diye ağlayacaklar.
    Yunanistan'ın kiralık fırkateyni falan yok. 4 MEKO, 9 Kontanaer mevcut şu an.
  • quote:

Orijinalden alıntı: raptor2834

orası belli olmaz savunma saniyi gömeceklerdi 24 haziranda baksana seçim bildirgesine savunma sanayi sıfır

Alıntıları Göster
    Tam bir koyun gütme tablosu :) 317 adet eğitim geçmiş de ne olmuş, eğitimde ilk 10'a mı girdin ? Adalet, Bilim, Araştırma , Hangi gelişmiş ülkenin seçim bildirisinde savunma sanayii geçer ?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.