Şimdi Ara

Yerli dizi tavsiyesi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
3.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzun zamandir tv izlemiyorum. En son avrupa yakasi izlemistim. Bir de kardes payi ve isler gucler. Diger cogu diziyi kacirdim. Eski yeni farketmez dizi tavsiyelerinizi alabilir miyim ?

Sadece muhtesem yuzyil, aski memnu falan izlemem.

Su sekilde bir liste yaptim hepsi de iyiymis.

1- leyla ile mecnun (su an izliyorum)

2-behzat c

3- ezel

4- dirilis ertugrul

5- suskunlar

6-masum

7-icerde

8-kanit

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kaygisizlar ,ekmek teknesi, 7 numara

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Poyraz Karayel kesinlikle, efsanedir.

• 742793 kullanıcısına yanıt
    Ona bi isinamadim hocam. Ama ekliyorum listeye.

Forum beni anlar :) Tamam turk dizileri bir spartacus, game of thrones, friends degil ama. Vakit kaybi olmayacak oturup blutv, netflix'ten izleyecegim dizi ariyorum.

Bu dizilerin hepsini tabiki duydum ama hic izlemedim.

• Kurtlar Vadisi (1-97)
  • hocam bence leyla ile mecnun,behzat ç,masum,ezel,suskunlar(sadece ilk sezon) izleyip bırak türk dizilerini yabancılara geç.Bunlar dışında ki diziler artık bu zamanda izlenmez.Özellikle bir buçuk saat 2 saat aman aman hiç çekilmez.Bu dizilerin hepsi netflix'te var zaten ezel 2.sezon dışında onu da youtube'dan tamamlarsın.Sonra netflix'te ki yabancı dizilere açıl(dr.house,blacklist,stranger things,narcos,black sails,breaking bad,better call saul,daredevil,peaky blinders,gotham,sherlock,vikings,house of cards,sense 8,the oa,the crown,lilyhammer,penny dreadtful,luther) bunlar varken geri kalan türk dizilerini boşver. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 6 Mart 2017; 0:20:32 >
  • K.B.V. kullanıcısına yanıt
    Hocam ilk 2 bölümü izleyin sonra zaten birakicaginizi sanmiyorum cok saglam dizidir :)

Ayrica yerinizde olmak isterdim bu kadar guzel diziler izlenmeyi bekliyor. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

hocam bence leyla ile mecnun,behzat ç,masum,ezel,suskunlar(sadece ilk sezon) izleyip bırak türk dizilerini yabancılara geç.Bunlar dışında ki diziler artık bu zamanda izlenmez.Özellikle bir buçuk saat 2 saat aman aman hiç çekilmez.Bu dizilerin hepsi netflix'te var zaten ezel 2.sezon dışında onu da youtube'dan tamamlarsın.Sonra netflix'te ki yabancı dizilere açıl(dr.house,blacklist,stranger things,narcos,black sails,breaking bad,better call saul,daredevil,peaky blinders,gotham,sherlock,vikings,house of cards,sense 8,the oa,the crown,lilyhammer,penny dreadtful,luther) bunlar varken geri kalan türk dizilerini boşver. :)

Aynen 1.5-2 saat oldugu icin hepsine bulasmak istemiyorum aylarimi alir.

Bunlar guncel olarak izlenmeliydi. Tv karsisinda yatip,reklam aralarinda cay koymalik tam. Ama kacirdik iste hepsini.

• quote:

Orijinalden alıntı: K.B.V.

quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

hocam bence leyla ile mecnun,behzat ç,masum,ezel,suskunlar(sadece ilk sezon) izleyip bırak türk dizilerini yabancılara geç.Bunlar dışında ki diziler artık bu zamanda izlenmez.Özellikle bir buçuk saat 2 saat aman aman hiç çekilmez.Bu dizilerin hepsi netflix'te var zaten ezel 2.sezon dışında onu da youtube'dan tamamlarsın.Sonra netflix'te ki yabancı dizilere açıl(dr.house,blacklist,stranger things,narcos,black sails,breaking bad,better call saul,daredevil,peaky blinders,gotham,sherlock,vikings,house of cards,sense 8,the oa,the crown,lilyhammer,penny dreadtful,luther) bunlar varken geri kalan türk dizilerini boşver. :)

Aynen 1.5-2 saat oldugu icin hepsine bulasmak istemiyorum aylarimi alir.

Bunlar guncel olarak izlenmeliydi. Tv karsisinda yatip,reklam aralarinda cay koymalik tam. Ama kacirdik iste hepsini.

tabi hocam izle izle bitmez bunlar hele içerde her bölümü 2 saat 10 dakika,kanıt ve diriliş te gereksiz bence.

• Dirilisten daha one poyraz karayel yaz hocam listene

• ezel

poyraz karayel

kuzey guney

suskunlar ilk sezon

• Poyraz Karayel tabiki hocam. Gerçekten çok sağlam.
  • funky-nd kullanıcısına yanıt
    Kuzey guney biraz izlemistim. Guzel ama oncelikli izlenebilecek bir dizi degil bence digerlerinin yaninda.

• Kuzey Güney diyorum ben de.

• Ben suskunlar dizisini severek izliyordum final yaptı. Şimdi denk geldiğim ne olursa onu izliyorum.
  • Ben herkesten farkli olarak sifir bir diye bir dizi var youtubedan bakabilirsin degisik bir dizi adanayi anlatiyor

• arka sokaklar bence :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyhan.

Ben herkesten farkli olarak sifir bir diye bir dizi var youtubedan bakabilirsin degisik bir dizi adanayi anlatiyor

Güzel dizi bende izledim, olaylar çabuk gelişiyor, insanı kanser etmiyorlar. Amatör dizi olmasına rağmen güzel.
  • Kimse de yazmamış yaprak dökümü diye.

Hocam Yaprak Dökümüne bakın sonra ben türk drama dizisi izlememişim dersiniz.

O üstü kapalı atıflar, çaresizlik, maddi zorluklar.

Kesinlikle türk aile yapısının yaşadığı sorunlar yaşanıyor öyle saçma sapan aşk dizilerinde ki gibi hayat güllik gülistanlık değil.

• Şimdiye kadar izlememişsen, İkinci Bahar'ı kesinlikle tavsiye ederim. türk televizyonlarının en iyi dizisidir.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.