Şimdi Ara

Yerli arama motoru Yaani resmen tanıtıldı! İşte tüm detaylar: (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
1
Favori
6.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • su yaani dan yaziyorum bence cok hizli ve guzel destek verelim arkadaslar kimse bir anda mukemmle bir sey yapmamis zamanla daha iyi isler cikartacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi bu nasıl bir isimdir. Normalde isim verme iyi olduğumuz ender konulardan. Bunda onu da yapamamışlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence bu hediye internet olayı yalan gençler ne oturum açıyoruz be numara soruyor. Sırf bence indirme rakamlarını arttırmak için yapılmış bir düzmece...

• Kerim5100 kullanıcısına yanıt
    Bana internet geldi, yarım saat falan geçince tabi. Hemen gelmedi

• yahoo da bing alt yapısını kullanıyordu gereki yerelleştirmeyi yapabilmek önemli türkiyenin yahoo su olabilir hemen gömmeyin.bide haberi dikkatli okuyun
    "Yaani, öğrenen yapay zeka algoritmaları kullanılarak 100'e yakın Türk mühendisi tarafından oluşturuldu. Turkcell'in açıklamalarına göre Yaani, diğer arama motorlarından tamamen bağımsız çalışıyor. Google, Yandex gibi firmalarla işbirliği söz konusu değil."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi javaprof -- 25 Ekim 2017; 13:7:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

Geliyoo Google ile anlaşmalıydı bunlar da Yandex ile anlaşmışlar. Al birini vur ötekine, gelsin devletten paralar.

Yaani, öğrenen yapay zeka algoritmaları kullanılarak 100'e yakın Türk mühendisi tarafından oluşturuldu. Turkcell'in açıklamalarına göre Yaani, diğer arama motorlarından tamamen bağımsız çalışıyor. Google, Yandex gibi firmalarla işbirliği söz konusu değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • download video izlemek tamamen ücretsiz olsun kullanılırım.

• İnşallah gelişir ne diyelim ama isim harbiden ofsayt logoda ben şu anlik Samsung'un internet tarayıcısını kullanıyorum gerçekten çokta memnunum..

• DH'nin programcısı olarak haberin ilk hali:
    Yerli arama motoru Yaani resmen tanıtıldı! İşte tüm detaylar:
  • CaBr2 C kullanıcısına yanıt
    Haberde yandex veya Google ile ilgisi yok deniyor ısrarla yandex Diyorsunuz ya

• yerli olması dikkat çekici ve gurur verici olmuş. lakin isim ve logo biraz ...

• http://tr.yaani.com.tr/?src=1#q=emre&v=images
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Çok eleştirmiycem, hatta hiç. Kullanmam ben bunu *period
  • Tugrul_512bit kullanıcısına yanıt
    İnternet dediğimiz şey birinin paylaştığı bilgileri senin görebilmen yani bir nevi veri paylaşımı firmalar bunu sunucular ile yapıyor süreli açık ve senin talebine göre veri gönderiyor yani bizim ülkedeki sunuculardan veri alabilirsiniz

• %100 kendi altyapısını kullansa dahi yerli değil çünkü turkcell ruski

• bunu kullanarak kimse vakit harcamaz..

20 yıl geriden başladı.. ha gayret yetişcen...

• http://tr.yaani.com.tr/

amatörmın gibi ama başlangıç olarak idare eder. geliştirilmeli sürekli.
  • Masaüstü kullanımı yok mu ben mi şey edemiyorum?

• Güzel uygulama, yerli e-mail servisini de bekliyoruz.

• İsmi çok aramışlar mı? Hazıra konuyorsun tamam anladık. Bari ismini düzgün bir isim koyun:D Şimdi kalkıp buna para vermişlerdir. Verilen paranın kat ve katlarını bize nasıl yaslarlar diye arayış içindedirler.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.