Şimdi Ara

(YEREL OYUN KULÜBÜ) - Yeni oyun bakıyoruz... (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
299
Cevap
14
Favori
3.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yerel oyun kulübü

hangi doğrular
    kaç tl bağış toplamışım kimden bağış almışım
    senin ki eleştri değil karalama
    hem nolmuş oyun çeviri de yapıyorsa yamayı
    onlar yapınca kimsenin yapmaya hakkı olmuyor mu*

Alıntıları Göster
    Sizi karalamak bana ne fayda sağlayacak ? Neyse konuyu kirletmeye gerek yok,inşallah ben yanılıyorumdur çıkmamış bir yamadan bagis almamışsınızdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BİLGİLENDİRME MESAJI:

Arkadaşlar merhaba aklımıza birkaç fikir geldi :
    Öncelikle bağış sistemi haklı olarak bazı şüphelerle karşılandı.Hedef miktar toplanabilecek mi ? toplanmazsa ödeme yapanlar ne olacak ?
    Gibi sorular akla geliyor.O yüzden
    Bağış sistem yerine tek tek satış düşünebiliriz.Bir kişinin alıp forumda veya başka platformlarda paylaşma düşüncesi olabileceğinden her setup a tek kullanımlık serial atayabiliriz.Ve yamayı alacak kişilerin önceden kayıt yaptırmaları gerekecektir.Ama yama çıkmadan 1 tl bile ödenmiyecektir.

Veya eski sisteme devam edebiliriz.
  • arkadaşlar bi yorumu olan yok mu ?
  • Bence kişisel satış işi mantıksız.Diğer türlü türkçe yamayı bir defa kuran kişi, bilgisayarına format attıktan sonra sizden tekrar kurulum için serial istiyecek.Uzun iş..

Bağış hedefine ulaşıldıktan sonra yamanın herkese paylaşıma açılması daha iyi bir seçenek olduğunu düşünüyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: VEGETTO

Bence kişisel satış işi mantıksız.Diğer türlü türkçe yamayı bir defa kuran kişi, bilgisayarına format attıktan sonra sizden tekrar kurulum için serial istiyecek.Uzun iş..

Bağış hedefine ulaşıldıktan sonra yamanın herkese paylaşıma açılması daha iyi bir seçenek olduğunu düşünüyorum..
    haklısın hocam
    onun önüne geçemeyiz
    ben sadece bağış hedefi tutmazsa kimse mağdur olmasın diye bir yol arıyorum
  • Kişisel satış bence daha doğru bir durum. bağış kotası dolsun diye herkes birbirinden bekliyor. u-CREW öyle yapıyor durumdan memnun ki öyle yapıyor. Kişisel satış yaparsanız hedeflediğiniz miktarı bile geçebilirsiniz
  • Bencede kişisel satış en mantıklı yol. Kaldıki u-crew bile arkham origins in paylaşılmasına engel olamamıştı hatırlarsan.

Kizaten şöylede bir durum var. Adam madem yamaya ben para verip aldım başkalarıda alsın mantığı ile bakar ve paylaşmaz.

• freeman1930 kullanıcısına yanıt
    Her bilgisayarını format attığında serial keymi isticeksin ekipten?
  • Yanlış anlaşılma var heralde. Ben kişisel satış derken parayı verene yamayı gönderin manasında dedim onu.

• quote:

Orijinalden alıntı: freeman1930

Yanlış anlaşılma var heralde. Ben kişisel satış derken parayı verene yamayı gönderin manasında dedim onu.
    İşte o şekilde düşünmüyorlar.Kişisel satışta herkese tek kullanımlık serial ile kurulum vericekler.. Bunu anlatmaya çalışıyorum..
  • freeman1930 kullanıcısına yanıt
    bende onu kastettim U-crew sistemi de öyle çalışıyor başka pc ye programı girip kuramıyorsun

• yerel oyun kulübü kullanıcısına yanıt
    Bence en iyisi bağış yapanlara önce yamayı verin Ewil within 2 yaması gibi bağış rakamına ulaşınca free dağıtırsınız Ben şahşen toplam bağışı bekleme durumuna karşıyım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence de bağış yapanlara yamayı vermeniz daha mantıklı.

• Tek kullanımlık serial olmaz adam pc değiştirdi vs her seferinde serial mı isteyecek olmaz yani. Bağış kotası olayı idealdir bağış kotası doluncada herkese açık paylaşılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: veterangamer

Tek kullanımlık serial olmaz adam pc değiştirdi vs her seferinde serial mı isteyecek olmaz yani. Bağış kotası olayı idealdir bağış kotası doluncada herkese açık paylaşılır.
    +1 bende bunu anlatmaya çalışıyorum herkese..
  • Kolay gelsin bu oyunu başarılı bir şekilde çevirirseniz başka bir oyun karşılığı size 300 tl bağış yaparım ve daha fazlası da olur.

Ama bu referans olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VII_outLaw

Kolay gelsin bu oyunu başarılı bir şekilde çevirirseniz başka bir oyun karşılığı size 300 tl bağış yaparım ve daha fazlası da olur.

Ama bu referans olsun.
    Hangi oyun hocam
  • quote:

Hangi oyun hocam

Alıntıları Göster
    ben de merak ettim .....
  • quote:

Hangi oyun hocam

Alıntıları Göster
    Eski bir oyun 2002 yapımı:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yerel oyun kulübü

ben de merak ettim .....

Alıntıları Göster
    Bu büyük olan teklifimizle alakalı değil o da talibini bekliyor tabi:)
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.