Şimdi Ara

(YEREL OYUN KULÜBÜ) - Yeni oyun bakıyoruz... (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
299
Cevap
14
Favori
3.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Aslanleo75

Bu mesaj silindi.
    yama bitmeden bağış istenmez tepkileri çok olunca
    ben de bağış için hesap no paylaşmadım
  • Bence ekleyin hesap noyu isteyen bağış yapsın.
  • Türkçe yama korsan versiyonla uyumlu olacak mı?
  • Türkçe yama korsan versiyonla uyumlu olacak mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KR4T0S

Bence ekleyin hesap noyu isteyen bağış yapsın.
    hocam biraz daha ilerleyelim
    paylaşıcaz hesap noyu
  • quote:

Orijinalden alıntı: baaburcan

Türkçe yama korsan versiyonla uyumlu olacak mı?
    evet uyumlu olacak
  • Hocam keşke gün vermeseydiniz yetişmeyecek gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wassuplaying

Hocam keşke gün vermeseydiniz yetişmeyecek gibi
    aynen hocam
    ama şöyle bi durum var projeyi başlatırken 4 kişi olacaktık ama 2 kişi direk proje başında bırakmak zorunda kaldı
    başından beri 2 kişi çeviriyoruz yüzde 25 e yaklaştık
    ama 1 veya 2 çevirmen almak istiyoruz
    ilgilenen arkadaşları bekliyoruz
  • Size önerim bağış beklemeyin büyük bir kişi atmadıkça o bağış hedefini tutmaz. Küçük bir application ile belirli bir fiyata ön sipariş verdirirseniz hem daha kazançlı olur hem de bizler için daha güvenli olur.Yani 2-3 tane çevirilmiş metin var diye size güvenecek pek kimse yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufertugrulozdemir

Size önerim bağış beklemeyin büyük bir kişi atmadıkça o bağış hedefini tutmaz. Küçük bir application ile belirli bir fiyata ön sipariş verdirirseniz hem daha kazançlı olur hem de bizler için daha güvenli olur.Yani 2-3 tane çevirilmiş metin var diye size güvenecek pek kimse yok.
    arkadaşlar sıkıldım ama bu bağış muhabbetinden
    konunun başında beri şimdiden bağış mı istenir
    ne yaptın da bağış istiyorsun yeter artık
    ama şurda birşeyler yapmaya çalışıyoruz
    ya daha hesap no bile paylaşmamışım tepki üstüne tepki
    dün bir arkadaş sorduğu için yazdım ona da söyledim ilerde paylaşacağım hesap bilgilerini diye
    toplanmazsa toplanmasın o zaman paylaşılmaz yama o kadar
    oturu evde kendim oynarım her türlü bitireceğim bu işi

• quote:

Size önerim bağış beklemeyin büyük bir kişi atmadıkça o bağış hedefini tutmaz. Küçük bir application ile belirli bir fiyata ön sipariş verdirirseniz hem daha kazançlı olur hem de bizler için daha güvenli olur.Yani 2-3 tane çevirilmiş metin var diye size güvenecek pek kimse yok.
    Adamlar çalışıyor emek veriyorlar.. Yapılan işlere Biraz saygı duyun.Herşeyi hazır karşılıksız alıp kullanmaya alışmışsınız..

Yama bittikten sonra Kan. nickli tester arkadaş zaten oyunun bitmiş tr yamasını test edicek.Kendisi Ac: Origins oyununun türkçe yamasını test ediyor şu anda..
    Kendisi güvenilir bir kişidir.Benim gözümde Bu arkadaş bu yamanın garantörüdür.

20 30 kişi 10-20 tl bağış yapsa bağış hedefine rahat ulaşılır.Hem bir iş yapmıyorsunuz, hemde iş yapmaya çalışan insanlara çamur atıyorsunuz..

İnsanlarda ne istek nede heves bırakıyorsunuz.Sizin gibiler yüzünden piyasada çevirmen kalmadı, bravo..

Adamlar zaten bağış hedefine ulaşıldıktan sonra yamayı genel paylaşıma açıcaklar..

Ben çevirmen arkadaşları elimden geldiğince maddi ve manevi olarak destek olmaya devam edeceğim..

Senin gibi önyargılı, emeğe saygısız kişilerinde her daim karşısında duracağım.

Forumda bir adet mesajın var oda bu konuya gelip çevirmen arkadaşlara çamur atmak için atılmış bir mesaj..

Katılım zamanı: 16 Temmuz 2018

Bravo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VEGETTO -- 16 Temmuz 2018; 10:52:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: VEGETTO

Adamlar çalışıyor emek veriyorlar.. Yapılan işlere Biraz saygı duyun.Herşeyi hazır karşılıksız alıp kullanmaya alışmışsınız..

Yama bittikten sonra Kan. nickli tester arkadaş zaten oyunun bitmiş tr yamasını test edicek.Kendisi Ac: Origins oyununun türkçe yamasını test ediyor şu anda..
    Kendisi güvenilir bir kişidir.Benim gözümde Bu arkadaş bu yamanın garantörüdür.

20 30 kişi 10-20 tl bağış yapsa bağış hedefine rahat ulaşılır.Hem bir iş yapmıyorsunuz, hemde iş yapmaya çalışan insanlara çamur atıyorsunuz..

İnsanlarda ne istek nede heves bırakıyorsunuz.Sizin gibiler yüzünden piyasada çevirmen kalmadı, bravo..

Adamlar zaten bağış hedefine ulaşıldıktan sonra yamayı genel paylaşıma açıcaklar..

Ben çevirmen arkadaşları elimden geldiğince maddi ve manevi olarak destek olmaya devam edeceğim..

Senin gibi önyargılı, emeğe saygısız kişilerinde her daim karşısında duracağım.

Forumda bir adet mesajın var oda bu konuya gelip çevirmen arkadaşlara çamur atmak için atılmış bir mesaj..

Katılım zamanı: 16 Temmuz 2018

Bravo

Alıntıları Göster
    kardeşim desteğin için çok teşşekür ederim
    yamaya başladığmız gün çok heyecanlıydık o kadar heyecanlıydık ki 1 2 kelime çevirip resim paylaştık
    sonra dur bakalım aslanım ne bağışı neler yaptın görelim gibi bi tepki geldi(ki eminim bana dur aslanım diyen şahsiyet benden küçüktür)
    sonra bombardıman hiç kesilmedi bende bu sebeple hesap no paylaşmadım oyun bitmeden destek istemedim.
    Ama inan artık hiç şevk istek kalmadı.

• Siz olumsuz yorum yapan, çamur atanları bence dikkate almayın..Onları görmezden gelin muhatap olmayın.

Çalışmalarınızı ilk günki özveri, heyecan ve şevk ile yapmaya devam edin..

Biz gerçek oyuncular ortadaki emeği çalışmaları görüp, değerini anlıyabilecek kapasitedeyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VEGETTO

Siz olumsuz yorum yapan, çamur atanları bence dikkate almayın..Onları görmezden gelin muhatap olmayın.

Çalışmalarınızı ilk günki özveri, heyecan ve şevk ile yapmaya devam edin..

Biz gerçek oyuncular ortadaki emeği çalışmaları görüp, değerini anlıyabilecek kapasitedeyiz.
    eyvallah kardeşim
  • quote:

Siz bu tarz eleştirileri önemsemeyin. 45 günde yamayı bitirme sözünü -hele de bu kadar metin içeren bir oyunun yamasını- en bilindik çeviri ekipleri bile veremez. Yama tam bir şekilde 45 günde çıksın, oyuna henüz sahip olmadığım halde bağış yapacağım. İyi çalışmalar.

• quote:

Orijinalden alıntı: s-adebisi

Siz bu tarz eleştirileri önemsemeyin. 45 günde yamayı bitirme sözünü -hele de bu kadar metin içeren bir oyunun yamasını- en bilindik çeviri ekipleri bile veremez. Yama tam bir şekilde 45 günde çıksın, oyuna henüz sahip olmadığım halde bağış yapacağım. İyi çalışmalar.

Alıntıları Göster
    hocam teşekkürler desteğin için
    ama 45 güne yetişmicek
    çünkü 4 kişi olacakken 2 kişi en başından ayrıldı
    başından beri 2 kişi çeviriyoruz

• Sorun değil 3-4 ay olsun, eksiksiz bir yama olsun. Sonbahar indirimlerinde alıp Türkçe oynamayı diliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: s-adebisi

Sorun değil 3-4 ay olsun, eksiksiz bir yama olsun. Sonbahar indirimlerinde alıp Türkçe oynamayı diliyorum.
    kardeşim çok iyisin
    yok okadar sürmez
    merak etme :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: veterangamer

Bu mesaj silindi.
    senin ve senin gibi arkadaşlar sayesinde yürüyor bu iş
    hevesimizin ve bu işi tamalayacak gücümüz olması sizlerin sayesinde
    teşekürler destek olan herkeze
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.