Şimdi Ara

Yerel disk D'deki dosya açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
1.632
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Yerel disk D'deki dosya açılmıyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    75 Mesaj
    Simdi ben bilgisayara format atmadan önce masa üstünde 1-2 klasör vardı onları D ye attım . Formattan sonra 1 tane klasör var içinde resim müzik vb. seyler var diğer attıgım hersey açılıyor sadece o klasörü açıyorum resimler görünüyor fakat açılmıyor. müziklerde aynı şekilde. Yardımcı olurmusunuz.

|
    |
    |
    |
    Mami190502

USB bellek gereklidir.

Sistem UEFI ise burdan;
    http://distro.ibiblio.org/puppylinux/puppy-slacko-6.3.2/64/

Değilse burdan;
    http://distro.ibiblio.org/puppylinux/puppy-slacko-5.7/
    sonu iso ile biten dosyayı indirin. Ardından bilgisayara UNetBootin programını indirin. Programı açın. Altta iso kalıbı yazan yerde üç nokta var. Ona basıp indirdiğiniz iso dosyasını seçin. En altta usb disk seçip harfi neyse onu seçin ve başlat deyin. Usb'ye kurulum bitince bilgisayarı kapatın. Ve boot menüye girip usb'nizi seçin. Boot menüye girmek için ESC F2 F12 DEL tuşlarını deneyin. Değişik bir masaüstü gelecek. Masaüstünün sol altında Yerel Disk D olacak. Sda2 diye görünebilir. D içindeki dosyaları flaşınıza kopyalamayı deneyin bakalım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    armutlu haber kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
    46 Mesaj
    DOSYALAR AÇILIYOR ZATEN AMA VİDEOLAR RESİMLER VAR YÜKLEME YAPACAĞIM ÖRNEĞİN YUTBE YE GÖZATI TIKLAYINCA AÇILMIYO KLASÖR OLARAK KOPYALANMIYOR TAŞINMIYOR ANCAK TEK TEK RESİMLERİ ALABİYON ÖRNEĞİN MASA ÜSTÜNE KLSÖRÜ TAŞIMIYOR BİRDE GÖZATTI TIKLAYIP BAŞKA BİYERE YÜKLEMEK GÖNDERMEK İSTEDİĞİMDE TIKLANMIYO KLASÖR KLASÖRÜ KOPYALAYOM MASA ÜSTÜNE YAPIŞTIRIYOM ANCAK MASA ÜSTÜNE GELİNCE AÇILMIYO KLASÖR D DE İKEN ÇILYO NORMALDE D DENE GÖZAT DAN AÇILMIYO..
    |
    |
1
Reklamlar
son dakika
haberler
Bey Azura
SEO
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.