Şimdi Ara

Yepyeni tasarımıyla 6.Nesil iPod Nano; artık Multi-Touch destekliyor (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
332
Cevap
0
Favori
45.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    -evet
  • tesekkurler
  • radyo menüsünden bir görüntü var mı arkadaşlar?
  • nasil bir goruntu kisa video cekip koyabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan.Turan

nasil bir goruntu kisa video cekip koyabilirim

mesela radyo açıkken ne gibi bilgiler var ekranda, frekans değişimi, geri alma...
    radyosu olması ilgimi çekti, merak ettim de koyabilirseniz sevinirim
  • Amerikadan gelen ürünün radyosu burayla uyumlu mudur? Bir de radyosunda rds var mı?
    Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ebrehe84

Amerikadan gelen ürünün radyosu burayla uyumlu mudur? Bir de radyosunda rds var mı?
    Teşekkürler

geldiği yer farketmiyor tüm kıtalarda kullanabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: netell

quote:

Orijinalden alıntı: Hakan.Turan

nasil bir goruntu kisa video cekip koyabilirim

mesela radyo açıkken ne gibi bilgiler var ekranda, frekans değişimi, geri alma...
    radyosu olması ilgimi çekti, merak ettim de koyabilirseniz sevinirim

http://www.youtube.com/watch?v=za-SqXrxOkA
    burada varmıs hocam

• bugun aldim 8gb'lik olanindan. sorulariniz olursa yardimci olmaya calisirim.

arkadaslar sadece sunu soyluyorum. kesinlikle verilen parayi hakediyor. apple yapti mi tam yapiyor gercekten. radyo kalitesi mukemmel, benim mp3'lerimin kalitesiyle yarisir resmen. radyo dinlerken cizirti, cekim problemi vs kesinlikle yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: switel

bugun aldim 8gb'lik olanindan. sorulariniz olursa yardimci olmaya calisirim.

arkadaslar sadece sunu soyluyorum. kesinlikle verilen parayi hakediyor. apple yapti mi tam yapiyor gercekten. radyo kalitesi mukemmel, benim mp3'lerimin kalitesiyle yarisir resmen. radyo dinlerken cizirti, cekim problemi vs kesinlikle yok.

Hocam kaç para verdin cihaza? Ben de 3. nesil ipod shuffle aldım hafta sonu. İnanılmaz memnunum cihazdan. Nanolar bütçeyi aştığı için hiç bulaşmadım..
  • Ben de kız arkadaşıma hediye almıştım. Kesinlikle çok hoş alet Kullanmayı ben öğrettim zaten Bir de FW update çıksa da wallpaper falan konsa dadından yenmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ***CoNDoR*** -- 11 Ocak 2011; 12:03:28 >
  • birde ıTunes da ıTunesU die bisi var podcasts gibi onlari da yukleyebiliyorsunuz arkadaslar deneyin işinize yarar bisi bulursanız. Ayrıca Ucretsız
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

birde ıTunes da ıTunesU die bisi var podcasts gibi onlari da yukleyebiliyorsunuz arkadaslar deneyin işinize yarar bisi bulursanız. Ayrıca Ucretsız

onu ben e farkettim. ne ise yario ki podcasts?

bir de bugun dikkatimi cekti. bu alet kapanmiyor ki sadece uyku moduna gecebiliyor.
  • Video oynatıp oynatmadığı ile ilgili bilgi bulamadım yardımcı olur musunuz ?
  • video oynatmamaktadır
  • Dün inceleme fırsatım oldu güzel bir cihaz olmuş seker gibi aynen renk renk dokunmatiğide iyiydi gercekten küçük bir cihaz olmasına rağmen
  • Kol bandı ve koruyucu düşünenler
    http://www.markafoni.com/campaign/muvit-and-speck/ipod-nano-kilifi-kol-bandi/

hemen aldım ben,davetiye isteyen olursa profilimde vardır.
  • Merak ettiim bişey var:
    Mesela 1. şarkıdan 6. şarkıya geçeceğiz, hep forwarda basıp 6'ya geleceğiz yoksa tüm şarkılar ekranından 6. ya gelebilir miyiz.
  • Tüm şarkılar ekranından gelebilirsin
  • izmir'den alınabilecek mağazaları yazabilir misiniz? Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.